Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

Όλο το αζ περιμένει να δει φώτο!!

Το συγκεκριμένο φωτιστικό μπορεί νΑ βρεθεί σε καταστήματα στην Ευρώπη? Να γίνει παραγγελία δηλ ? Ένα τέτοιο φωτιστικό καλύπτει τις ανάγκες μιας γυαλας 120χ65χ50? Με light stock?

Link to comment
Share on other sites

Όλο το αζ περιμένει να δει φώτο!!

Το συγκεκριμένο φωτιστικό μπορεί νΑ βρεθεί σε καταστήματα στην Ευρώπη? Να γίνει παραγγελία δηλ ? Ένα τέτοιο φωτιστικό καλύπτει τις ανάγκες μιας γυαλας 120χ65χ50? Με light stock?

το ψηνεις?! τρελο ενυδρειο ετοιμαζεις...

Link to comment
Share on other sites

το ψηνεις?! τρελο ενυδρειο ετοιμαζεις...

Χαλασε το ΑΤΙ ρε Βαλ την γκαντεμια μου μεσα και το θεμα ειναι οτι δεν εχω σκοπο να κατσω να ριξω λεφτα να το φτιαξω στις Τ5 .και ψαχνω κατι αξιοπιστο και οικονομικο σε LED για να ριξω κ λιγο την καταναλωση... Αν καποιος ξερει πληροφοριες αν υπαρχει καποιος που να τα φερνει Ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Χαλασε το ΑΤΙ ρε Βαλ την γκαντεμια μου μεσα και το θεμα ειναι οτι δεν εχω σκοπο να κατσω να ριξω λεφτα να το φτιαξω στις Τ5 .και ψαχνω κατι αξιοπιστο και οικονομικο σε LED για να ριξω κ λιγο την καταναλωση... Αν καποιος ξερει πληροφοριες αν υπαρχει καποιος που να τα φερνει Ελλαδα...

Ο Πολυχρονακης ξερει στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

Όλο το αζ περιμένει να δει φώτο!!

Το συγκεκριμένο φωτιστικό μπορεί νΑ βρεθεί σε καταστήματα στην Ευρώπη? Να γίνει παραγγελία δηλ ? Ένα τέτοιο φωτιστικό καλύπτει τις ανάγκες μιας γυαλας 120χ65χ50? Με light stock?

Οριακά παίζει και να σε καλύψει!Σίγουρα στις ακρες δεν θα μπορείς να βάλεις απαιτητικούς οργανισμούς!

Έγινε επεξεργασία - Crazy_Beaver
Link to comment
Share on other sites

Οριακά παίζει και να σε καλύψει!Σίγουρα στις ακρες δεν θα μπορείς να βάλεις απαιτητικούς οργανισμούς!

Ναι το κατάλαβα μίλησα με τον Πολυχρονακη κ μου είπε το ίδιο.. θα κοιτάξω να επισκευασω αν συμφέρει το ΑΤΙ μου γιατί κ καινούριο ενυδρείο κ φωτιστικό πάλι μέσα σε ένα χρόνο είναι πολλά τα λεφτά κ αν έχεις κ δύο μικρά παιδάκια.. :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το φωτιστικό είναι πολύ όμορφο!

Νομίζω πάντως θα την βρεις την άκρη με το ΑΤΙ. Δεν έχει και πολλά πράγματα που μπορεί να πάνε λάθος και ανταλλακτικά μπορείς να βρεις πολύ εύκολα και στο εμπόριο!

ΥΓ. Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το φωτιστικό είναι πολύ όμορφο!

Νομίζω πάντως θα την βρεις την άκρη με το ΑΤΙ. Δεν έχει και πολλά πράγματα που μπορεί να πάνε λάθος και ανταλλακτικά μπορείς να βρεις πολύ εύκολα και στο εμπόριο!

ΥΓ. Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα χαίρεσαι!

Να σαι καλά φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημερα παιδια

Το ενυδρειο κατα τον Φεβρουαριο-Μαρτιο θα μεταφερθει στο καινουριο που εχω ετοιμασει

Πιστευω οτι αξιζει να βγουν μερικες φοτο της παρουσας φασης για αυτο και θα γινει update μεσα στην εβδομαδα ;)

Μεχρι το τελος του θα σας κραταω ενημερους,οπου επειτα θα γινει μια παρουσιαση του καινουριου!

@Giovanni αν και αργα ερχεται η απαντηση σου πιστευω πως τα συγκρκριμενα φωτιστικα ακα Razor,κανουν πολυ καλη δουλεια

Στο καινουριο εγιναλ δοκιμες με ατι,με ατι και Razor και μονο με Razor

To αποτελεσμα ειναι οπτικα σαφως ανωτερο απο το Ατι αλλα ειχα καποιους ενδοιασμους σχετικα με αναπτυξη!

Πιστευω τωρα μετα απο 5μηνες χρηση οτι δεν ξαναγυριζω σε Τ5 <_<

@klaz το σχολιασα στο θεμα με τον φωτισμο :bigemo_harabe_net-145:

@Παναιωτη δυστυχως τα κλουνακια μας αφησαν αλλα βλεπω καποιες...υποπτες κινησεις με....ζευγαρακια απο....φλογες και yelow tank!o καιρος θα δειξει :bigemo_harabe_net-82:

We are back to bussines!keep reefing guys :wub:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο λαρρη. Ωραία νέα. Περιμένουμε τις φωτός. Για τα κλόουνάκια κρίμα. Αλλά αφού έκαναν την αρχή, θα ξαναβγαλουν.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο λαρρη. Ωραία νέα. Περιμένουμε τις φωτός. Για τα κλόουνάκια κρίμα. Αλλά αφού έκαναν την αρχή, θα ξαναβγαλουν.

Πιστευω οτι εφταιγε η μεταφορα,αλλα και εγω γιατι δεν ημουν ετοιμος για κατι τετοιο!

Ναι φιλε Πανο το μελλον θα δειξει!

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε εξελίξεις λαρυ!

Ευχαριστώ για την απάντηση.. τελικά το θέμα στο ατι μου ήταν οι λάμπες κ ευτυχώς διορθώθηκε αναίμακτα.. :)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο λαρυ,καλη επιτυχια στη μεταφορα και βαζω τα γυαλακια μου να δω τις φωτο!

πρεπει να εχει γινει δασος εκει μεσα! :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο λαρυ,καλη επιτυχια στη μεταφορα και βαζω τα γυαλακια μου να δω τις φωτο!

πρεπει να εχει γινει δασος εκει μεσα! :bigemo_harabe_net-82:

Ευχαριστω φιλε,εχουν δοθει αρκετα αλλα ακομα εχουν μεινει πολλα! :)

Link to comment
Share on other sites

αντε να παρουμε ματι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:jawdrop: μου πέσαν τα σαγόνια....

Μεσα στην εβδομαδα θα τραβηξω και αλλες πολλες φοτο!

Αυτες θα ειναι και οι τελευταιες.λογω μετακομισης του ενυδρειου σε μεγαλυτερο! :bigemo_harabe_net-64:

Πιστευω οτι αξιζει μερικες -καλες-φοτο!Για αυτο παρε το φιλαρακι τον Βαγγελη και σας περιμενω για σουβλακια και μπυρες :bigemo_harabe_net-146:

Ευχαριστω πολυ Αλεξ :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Οποίος/α θέλει να το δει απο κοντά, ας προσελθει😊

Το ενυδρειο θα παραμείνει σε λειτουργία περί τον ένα μήνα

Η μετακόμιση με δειλά βήματα.... Αρχιζει😉

Link to comment
Share on other sites

:jawdrop: μου πέσαν τα σαγόνια....

Θα ερχομουν να σου τα σηκωσω,αλλα μολις επεσαν και τα δικα μου :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:Αν το κανονησετε για Σαββατοκυριακο ειμαι μεσα και εγω

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...