Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

Μόλις κοιτάζω την φωτογραφία αυτή εντάξει, λέω δεν γίνεται!!!

Φαντάζομαι το καινούριο πως θα είναι!

Nαι Παναγιωτη ηταν απο τα καλα,αφιερωσα πολυ χρονο και κοπο στην αρχη

Απλα τα τελευταια 2 χρονια ειχε βρει το δρομο του και πηγαινε σχεδον μονο του! :bigemo_harabe_net-82:

Το 2ο ειναι μια καινουρια αρχη καινουριο ενυδρειο καινουριοι οργανισμοι,θελει το χρονο του

Ενα βασικο που εμαθα τοσα χρονια ειναι να μην βιαζομαι...

ΙΟταν θα ειναι ετοιμο να εισαι σιγουρος οτι θα γινει και η αναλογη παρουσιαση :whistling:

Ευχαριστω ξανα για ολα boyz and girls :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχες χώρο να βάλεις άλλα sps...δεν άντεξες άλλο...είπες να φτιάξω μεγαλύτερο θέλω και άλλες ακρόπορες δεν έχω που να τις βάλω...θα βγούνε να με φάνε... αντί για δέντρο ακρόπορες στόλισες τα Χριστούγεννα...

Θα έρθω Κοζάνη δεν γίνεται άλλο...θέλω Ιλαρίων φράπα και ριφάρα να κολλήσω τη μάπα μου στα τζάμια μέχρι να βρω μια απτασία... Θα φέρω και την φωτογραφική μαζί μου μαζί με τα ψαλίδια... :bigemo_harabe_net-134: δεν την γλιτώνεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχες χώρο να βάλεις άλλα sps...δεν άντεξες άλλο...είπες να φτιάξω μεγαλύτερο θέλω και άλλες ακρόπορες δεν έχω που να τις βάλω...θα βγούνε να με φάνε... αντί για δέντρο ακρόπορες στόλισες τα Χριστούγεννα...

Θα έρθω Κοζάνη δεν γίνεται άλλο...θέλω Ιλαρίων φράπα και ριφάρα να κολλήσω τη μάπα μου στα τζάμια μέχρι να βρω μια απτασία... Θα φέρω και την φωτογραφική μαζί μου μαζί με τα ψαλίδια... :bigemo_harabe_net-134: δεν την γλιτώνεις...

ναι αυτο ειναι αληθεια Αλεξ,καρφιτσα να επεφτε δεν εφτανε κατω...

Φοβερη αναπτυξη,με ζωντανα χρωματα(οπως το ειδες...!)

Θα γινει και αυτο φιλε θελω λιγο χρονο ακομα....!

Εξαλλου θελω να ερθει και ο Βαγγελης...αφου πατε σαν τους Χιωτες!!!

Πιστευω να γινει κατι καλο....και παλι!

keep reefing guys -;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου κανει εντυπωση,εκτος του διαστημικου ενυδρειου βεβαια, ειναι πως μπορεσαν τοσα τανκ να ζησουν αρμονικα στο ενυδρειο σου :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου κανει εντυπωση,εκτος του διαστημικου ενυδρειου βεβαια, ειναι πως μπορεσαν τοσα τανκ να ζησουν αρμονικα στο ενυδρειο σου :bigemo_harabe_net-145:

To μοναδικο προβλημα ηταν ο sohal με το yellow tank

και αυτο μερικες φορες.Κατα τα αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα,αν σκεφτεις οτι το ενυδρειο ειναι 450λτ και ο sohal περιπου18-20 εκ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

larry θέλω frag από εσένα !!! ξέρεις τώρα ένα frag== όσο το μεγαλύτερο corali mou!~!! :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγω λεω να αργησεις να βαλεις larry μου,γιατι θα μου πεσει το σαγονι παλι και ερχεται σ/κ και ποιος θα τρεχει

στα νοσοκομεια! :bigemo_harabe_net-134:

Καθυστερησε το οσο μπορεις :D

Link to comment
Share on other sites

το καλο πραγμα αργειι... :bigemo_harabe_net-82:

Καλα εσυ βαλθηκες να μας τυφλωσεις μου φαινεται.Σε ποια φαση βρισκεται?(τουμπανο?). :bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

χθεσ εκλεισε τους 10 μηνες...

Μπορω να πω οτι ειναι σε καλουτσικη φαση :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...