Jump to content

Recommended Posts

Χαίρετε!

Αφορμή των προβλημάτων μου είναι ότι για κάποιο χρονικό διάστημα που έλειπα κάποιος τάιζε απίστευτα τα ψάρια,τρο΄΄φη επικάθισε και μόλις γύρισα η τοξικότητα ήταν στα ύψη! Τα ψάρια ζουν αλλά μερικά έχουν "καεί" και ένα ceverum είναι γεμάτο με άσπρα στίγματα που θυμίζουν ich.Παρ' όλα αυτά με την πρώτη δόση του φαρμάκου (punktol) τα στίγματα όχι μόνο δεν υποχώρισαν αλλά συνέχισαν να αυξάνουν. Επίσης μου φαίνεται ότι προεξέχουν κάπως τα στίγματα.Δεν είναι τελείως επίπεδα.Είναι σαν μπαλάκια δηλαδή... Καμμία ιδέα μήπως το σώσω; Σημείωση: δεν βγαίνει τακτικά στην επιφάνεια...

Link to comment
Share on other sites

Βάλε αμεσα μία φωτό γιατί μάλλον δέν είναι ick!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή ειναι η καλύτερη που μπόρεσα να βγάλω...

Αχνοφαίνονται τα στίγματα.Επίσης τα θωρακικύγια έχουν γεμίσει με αυτά.Μοιάζουν σαν κόκκοι ζάχαρης...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή ειναι η καλύτερη που μπόρεσα να βγάλω...

Αχνοφαίνονται τα στίγματα.Επίσης τα θωρακικά πτερύγια έχουν γεμίσει με αυτά.Μοιάζουν σαν κόκκοι ζάχαρης...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή ειναι η καλύτερη που μπόρεσα να βγάλω...

Αχνοφαίνονται τα στίγματα.Επίσης τα θωρακικά πτερύγια έχουν γεμίσει με αυτά.Μοιάζουν σαν κόκκοι ζάχαρης...

IMG_1093.bmp

IMG_1093.bmp

IMG_1093.bmp

Link to comment
Share on other sites

Είναι η πρώτη φορά που κάνω upload φωτογραφία και έχω μερικά προβληματάκια...

IMG_1093.bmp

Link to comment
Share on other sites

Eξακολουθώ να αγνοώ πως μπορείς να ανεβάσεις μία φώτο.Λοιπόν στο προηγούμενο συννημένο αν αλλάξεις την κατάληξη και από .php την κάνεις .bmp εμφανίζεται η φώτο...

Παρακαλώ ας μπει κάποιος στον κόπο.Η αλλιώς ας μου πει πώς κάνουμε upload φώτο...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πατάς "ΑΠΑΝΤΗΣΗ"...

Σε κάποιο σημείο λέει: "Συνημμένα Αρχεία" και έχει πλήκτρο "Αναζήτηση" . Το πατάς και βρίσκεις την εικόνα από τον υπολογιστή σου (αφού πρώτα την έχεις φτιάξει στο σωστό μέγεθος με την ανάλυση και τις διαστάσεις, για να μην είναι τεράστια και κατά προτίμηση σε .jpg αρχείο).

Πατάς "Πρόσθεσε αυτό το συνημμένο" και την ανεβάζεις. Μετά έχει και πλήκτρο για να την βάλεις μέσα στη δημοσίευση εάν θέλεις να φαίνεται και σαν εικονίδιο.

Και μετά κάνεις τη δημοσίευση, αφού γράψεις και ότι άλλο θέλεις μέσα... :)

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Eλπίζω αυτή την φορά να τα κατάφερα και να βγάλετε κάποια άκρη απ' την φώτο. Επίσης κάτι ακόμη: Γνωρίζετε κάποιον εύκολο τρόπο να πιάσω ένα ψάρι;Πριν καν προλάβω να βάλω την απόχη μέσα έχει πάει στην κρυψώνα του...

Και πάλι ευχαριστώ!

post-2075-1162542581.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...