Jump to content

Καμιά συνάντηση στην Β.Ελλάδα παίζει?


nkary

Recommended Posts

Μιας και βλέπω πολύ κόσμο από Β. Ελλάδα υπάρχει η πιθανότητα να έρθουν μερικοί γκουρού από Αθήνα και πέριξ και να συναντήσουν τους ντόπιους γκουρού και να γίνει μια συνάντηση Θεσσαλονίκη ή σε κάποια άλλη πόλη?

Εκτός και αν γίνονται συναντήσεις και λόγο νεότητας μου στο forum δεν το ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διοργάνωσε ΕΣΥ μια συνάντηση και κάλεσε όποιον θέλει να έρθει για καφέ και κουβεντούλα... Μετά βάλε και μια αγγελία, δημοσιοποίησέ το και όλο και κάποιος θα μαζευτεί. :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βλέπω πολύ κόσμο από Β. Ελλάδα υπάρχει η πιθανότητα να έρθουν μερικοί γκουρού από Αθήνα και πέριξ και να συναντήσουν τους ντόπιους γκουρού και να γίνει μια συνάντηση Θεσσαλονίκη ή σε κάποια άλλη πόλη?

Εκτός και αν γίνονται συναντήσεις και λόγο νεότητας μου στο forum δεν το ξέρω.

Σίγουρα μπορούμε να κανονίσουμε μία συνάντηση,αφού ήδη έχει γίνει και στο παρελθόν συνάντηση στην θεσσαλονίκη.

Το Σαββάτο στην εδώ συνάντηση θα το συζητήσουμε να δούμε συμμετοχές από Αθήνα και θα ανοίξουμε πόστ για συμμετοχές και από Θεσσαλονίκη!!!!

Άντε να γνωριστούμε και από κοντά!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βλέπω πολύ κόσμο από Β. Ελλάδα υπάρχει η πιθανότητα να έρθουν μερικοί γκουρού από Αθήνα και πέριξ και να συναντήσουν τους ντόπιους γκουρού και να γίνει μια συνάντηση Θεσσαλονίκη ή σε κάποια άλλη πόλη?

Εκτός και αν γίνονται συναντήσεις και λόγο νεότητας μου στο forum δεν το ξέρω.

Πολυ καλη ιδεα. :)

Μαλιστα βλεπω τον τελευταιο καιρο μια αυξηση στον αριθμο ατομων απο Β. Ελλαδα.

Καλο ειναι φυσικα να μπορουσαμε να γνωρισουμε και καποια ατομα απο Ν. Ελλαδα αλλα αν καταφερουμε να κανονισουμε κατι εστω και μονο βορειοελλαδιτες εγω ειμαι μεσα.

Ισως και οι φιλοι μας απο Αττικη να μπορουσαν να οργανωσουν καμμια εκδρομουλα καποια στιγμη, κανενα ΣΚ. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μπορούμε να κανονίσουμε μία συνάντηση,αφού ήδη έχει γίνει και στο παρελθόν συνάντηση στην θεσσαλονίκη.

pantos an theleis mporoyme na synergastoyme xwros yparxei apla mia hmerominia xreiazomaste

Link to comment
Share on other sites

αντε παιδια κανονιστε τιποτα μεσα και εγω πειτε ποτε και θα ερθω απο σερρες.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Λοιπόν παίδες Β.Ελλάδος είστε για μια συνάντηση?

Εκτός από τους 3-4 άλλοι δεν υπάρχουν?

Όσοι θέλουν ας γράψουν πόλη και ημερομηνία για να δούμε πως θα γίνει.

Εγώ μπορώ όποιο ΣΚ θέλετε και σε όποια πόλη θέλετε

Link to comment
Share on other sites

Όποτε θέλετε μέσα και γω :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το ΣΚ και εγω μέσα.Για το επομενο λιγο δυσκολα λογω εορτων.Παντως θα πρεπει πρωτα να ξεκινησουμε συναντησεις στη Β.Ελλαδα (οχι μονο Θεσσαλονικη,για να κανουμε και καμια εκδρομουλα) και οταν το καθιερωσουμε τοτε καλουμε τους φιλους μας απο Αθηνα και δίνουμε και εμεις το παρον στη συναντηση στην Αθηνα.

Αντε να βλεπω συμμετοχες!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω.

Οποιαδηποτε ωρα και μερος (εντος λογικης ακτινας απο Θεσσαλονικη) :welcome: μες το επομενο ΣΚ 16-17/12 με βολευει.

Ας γινει πιο συγκεκριμενο (ακριβη ωρα - μερος) απο καποιον που δεν βολευεται ολο το ΣΚ για να δουμε συμμετοχες.

Να πιουμε εναν καφε βρε καρντασια (για τους μη βοριοελλαδιτες : καρντασι = αδερφε :thumbup: ) να γνωριστουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι της γνώμης να γίνει ή συνάντηση μετά της 15 του Γενάρη, ώστε να δοθεί η προθεσμία σε μερικούς να το σκεφτούνε καλά και να κάνουνε τον ανάλογο προγραμματισμό. Μην πούνε πάνω στον ενθουσιασμό «μέσα και εγώ» και μετά έρθουνε και πούνε Ααααα…. Δεν μπόρεσα. Κάποιοι θα κάνουνε δρόμο 2-3 ώρες θα ξοδέψουνε και κάποια βενζίνη. Μην έρθουνε και συναντήσουν 2-3 άτομα. Θα ήταν απελπιστικό. Για τον λόγο αυτό να ανοιχτή καινούριο θέμα και να εκδηλώσουν όσοι θέλουν το ενδιαφέρων τους κατόπιν ώριμης σκέψης. Και αν τα άτομα είναι αρκετά να ορίσουμε μια ημερομηνία έναν τόπο συνάντησης γύρο στο μεσημεράκι. Ώστε να έχουμε τον χρόνο να τα πούμε και κατά το βραδάκι να ξεκινήσουμε για τα σπίτια μας.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου Χρηστο αλλα επειδη στη βραση κολλαει το σιδερο,ας βρεθουμε εστω και λιγοι.Κατι τετοιο θα παρακινησει ακομα πιο πολλους να ερθουν την επομενη φορα,ακομα και απο εκτος Θεσσαλονικης,κατι που θα εδραιωσει τις συναντησεις μας στην Β.Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν και σπουδάζω Βόλο, είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε συμφωνώ με την ιδέα! Το ιδανικό είναι να γίνει μία οργανωμένη συνάντηση “Aquazone in Thessaloniki” έτσι ώστε να έρθουν οι ιδιοκτήτες του portal και κάποιοι συντονιστές κατηγοριών για να έχουμε μία πετυχημένη συνάντηση!!! Ορίστε λοιπόν η πρόκληση… Για να ακούσω τους ιδιοκτήτες!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που το λέω αλλά αν δεν κάνουμε κάτι εμείς δεν νομίζω να έρθει κανείς από Αθήνα. Οπότε μεταξύ μας πρέπει να το κανονίσουμε και αν υπάρχει συμμετοχή τότε θα έρθουν και τα παιδιά απο την Αθήνα και πέριξ.Γνώμη μου είναι ότι δεν χρειάζεται να ανοίξουμε και άλλο θέμα. Αυτό φτάνει. Όποιος θέλει μπορεί να γράψει τη γνώμη του. Θα μπορούσαμε εμείς της Θεσσαλονίκης να κανονίσουνε μια ανεπίσημη συνάντηση μεταξύ μας ώστε να τα πούμε και από κοντά και να γνωριστούμε και να θέσουμε τις βάσεις για μια μεγαλύτερη και επίσημη συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε πεδία εσείς από Θεσσαλονίκη είναι πόλη εύκολο να συναντηθείτε. Κάντε μια ας το πούμε πρόχειρη συνάντηση και γίνεται ας πούμε η διοργανωτές για την βόρειοελλαδυτική συνάντηση. Εμείς από λίγο μακριά προσωπικά εγώ από Καβάλα δεν μπορώ να έρθω έτσι πατ κιουτ. Αλλά άμα γνωρίζω ότι είναι κάτι οργανωμένο σωστά είμαι μέσα. Για αυτό κάντε εσείς η Θεσσαλονίκης μια αρχή.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ

:welcome:

ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ

Link to comment
Share on other sites

Ρε πεδία εσείς από Θεσσαλονίκη είναι πόλη εύκολο να συναντηθείτε. Κάντε μια ας το πούμε πρόχειρη συνάντηση και γίνεται ας πούμε η διοργανωτές για την βόρειοελλαδυτική συνάντηση. Εμείς από λίγο μακριά προσωπικά εγώ από Καβάλα δεν μπορώ να έρθω έτσι πατ κιουτ. Αλλά άμα γνωρίζω ότι είναι κάτι οργανωμένο σωστά είμαι μέσα. Για αυτό κάντε εσείς η Θεσσαλονίκης μια αρχή.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.Για αυτο το ΣΚ οποιος μπορει και θελει ας δηλωσει συμμετοχη για να συναντηθουμε.Τα δυο επομενα ΣΚ λογω γιορτων ισως πολλοι δεν θα μπορουν.Οποτε το κανουμε τωρα και μετα κανονιζουμε ξανα τον ιανουαριο.Επισης ακουω προτασεις για μερος και ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω καλύτερα το άλλο που είναι και κοντά στις γιορτές και αρκετοί χαλαρώνουν!!! Εκτός απο αυτό είναι πολύ κοντά η ημερομηνία αυτή και σίγουρα δεν υπάρχει χρόνος προγραματισμού!!!

Προσωπικά, αυτό το ΣΚ μου είναι αδύνατο, το άλλο ΣΙΓΟΥΡΑ!!! Νομίζω τα Starbucks είναι ιδανικά για τέτοια συνάντηση και η ώρα πρέπει να είναι νωρίς το απόγευμα κατα τις 4-5 για να προλάβουν να φύγουν και οι εκδρομείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά πολλές γνώμες και απόψεις μπερδεύουν τα πράγματα λοιπόν ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 και ώρα 19. :00 ποιος μπορεί το μέρος θα το βρούμε

Άντε γιατί θα :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά πολλές γνώμες και απόψεις μπερδεύουν τα πράγματα λοιπόν ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 και ώρα 19. :00 ποιος μπορεί το μέρος θα το βρούμε

Άντε γιατί θα :welcome:

Εγώ είμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Το Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος του Πανελλήνιου Συλλόγου Φίλων του Ενυδρείου (ΠΣΦΕ) διοργανώνει κάθε μήνα συναντήσεις για τους φίλους του ενυδρείου (και όχι μόνο).Για τις συναντήσεις και προγραμματισμένες εκδηλώσεις για το 2007 θα σας ενημερώσω μόλις ανακοινωθούν

Link to comment
Share on other sites

Το Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος του Πανελλήνιου Συλλόγου Φίλων του Ενυδρείου (ΠΣΦΕ) διοργανώνει κάθε μήνα συναντήσεις για τους φίλους του ενυδρείου (και όχι μόνο).Για τις συναντήσεις και προγραμματισμένες εκδηλώσεις για το 2007 θα σας ενημερώσω μόλις ανακοινωθούν

:welcome::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πως είναι δυνατό να κανονίσουμε συνάντηση 3 μέρες από σήμερα; Αφήστε το για το άλλο Σάββατο για κατέβουν και από την υπόλοιπη Β. Ελλάδα!!! Όσο για την ώρα, είπαμε νωρίς για να μπορούν να επιστρέψουν τυχόν εκδρομείς.

Προτείνω, Σάββατο 23/6/06 στις 5 το απόγευμα

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω, Σάββατο 23/6/06 στις 5 το απόγευμα

Λίγο .....μακρυά δε πέφτει η 23/6/07 και λίγο πίσω η 23/6/06. Μάλλον στις 23/12 εννοείς :welcome:

Εγώ πάντως προτείνω Κεντρική Ελλάδα και μάλιστα Βόλο!! (σωστός Νίκο πως με βλέπεις) Να πάμε σε κανα καλό τσιπουράδικο στη παραλία (Ψάθα=εγγύηση!!), να πάμε καμιά Αγριά ή πάνω στο Πήλιο και να είναι και στη μέση της διαδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...