Jump to content

γεια σε ολους


fidodido

Recommended Posts

Γεια σε ολους.Ειμαι νεος στο site-μολις 3 ημερων- παραυτα διαβασα αρκετα αρθρα σχετικα με το πως να αρχισω.

Μπορει καποιος να μου πει τι τιμες παιζουν χοντρικα για τα ενυδρεια και τον εξοπλισμο?Εχω καταληξει στο μεγεθος περιπου(1.10/1.20Χ55/60Χ50) αλλα για κανα μηνα ακομα δεν θα μπορω να κανω ερευνα αγορας λογο ελλειψης χρονου. Μπορει να βοηθησει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Μπες εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=102 και βάλε ερώτημα σε όποιο κατάστημα σε βολεύει ή θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα φιλε fidodidο και καλως ορισες στην παρεα μας!Ενας ευκολος τροπος γιαερυνα αγορας απο την καρεκλα σου ειναι αυτο που σου προτεινει ο filoxenos.Επισης, αν σε ενδιαφερει μπορεις να πας και στα carefur να δεις αν εχουν ακομα την προσφορα στα ενυδρεια τους, ειναι λιγο μικροτερα απο τις διαστασεις που λες αλλα ειναι πολυ πιο φθηνα.

Ωραιο ονομα και προσωπικα με γυριζει πισω σε ομορφα χρονια!!! :)

Καλη συνεχεια! :blink:

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες fidodido :) . το σιγουρο ειναι οτι εδω ολοι μας μαθαινουμε αρκετα πραγματα :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας.

Νομίζω ότι εδω θα βρεις τις πληροφορίες, που αναζητάς. Κατόπιν μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις στις επι μέρους κατηγορίες μας.

Για τι είδους ενυδρείο ενδιαφέρεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικος στο ΑΖ φιλε μας. :blink::ballistic:

:)

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε fidodido ... :)

Καλη διαμονη ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

καλωσορισες στο AQUAZOOOONE... :)

..και ξερεις, διαβασμα..διαβασμα..διαβασμα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...