Jump to content

Αλλαγή aquascape


istellas

Recommended Posts

Η επισήμανση σου είναι καθοριστικής σημασίας. Το "οπτικό" της κουβέντας, ακολουθεί το σωστό setup για την διατήρηση ενός είδος όπως ο Heckel. Το ίδιο θα έκανα και εγώ στην θέση σου. Θεώρησε την παρατήρηση μου ώς μή γενόμενη και δέξου τα συγχαρητήρια μου για το πολύ όμορφο και σωστά στημένο ενυδρείο σου.

Έγινε επεξεργασία - nemo 2b
Link to comment
Share on other sites

Η επισήμανση σου είναι καθοριστικής σημασίας. Το "οπτικό" της κουβέντας, ακολουθεί το σωστό setup για την διατήρηση ενός είδος όπως ο Heckel. Το ίδιο θα έκανα και εγώ στην θέση σου. Θεώρησε την παρατήρηση μου ώς μή γενόμενη και δέξου τα συγχαρητήρια μου για το πολύ όμορφο και σωστά στημένο ενυδρείο σου.

Να σημειώσω επίσης, ότι είχα δοκιμάσει κι εγώ το μαύρο φόντο... Αλλά μετά το ποστ (στο DPH) που διάβασα, σκέφτηκα "γιατί, ακόμα και αν υπάρχει μια τέτοια περίπτωση σαν αυτή που αναφέρεται στο DPH να μην είμαι καλυμένος?" οπότε και το άλλαξα σε μπλε. Να ομολογήσω ότι τρανταχτά αποτελέσματα στη συμπεριφορά των δίσκων δεν είδα, εκτός από το γεγονός ότι τώρα πηγαίνουν αρκετά και στο πίσω μέρος του ενυδρείου, ενώ πριν προτιμούσαν σαφώς το κεντρικό-μπροστά κομμάτι του ενυδρείου. Μακάρι να είχα τη δυνατότητα να κάνω πιο σοβαρή μελέτη στο θέμα του φόντου ώστε να μπορώ να έχω πολύ πιο τεκμηριωμένες απαντήσεις.... αλλά δυστυχώς είναι κάτι που γίνεται δύσκολα και το κυριότερο θέλει πολύ παρατήρηση από μεριάς μου (πράγμα δύσκολο με το ωράριο εργασίας μου) <_<

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...