Jump to content

ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΣΕ 80Lt. ???


ninou

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι όσο αρχάριος μπορεί να είναι κάποιος και κάτοχος ενός ενυδρείου 80Lt. Είμαι στην διαδικασία στρωσίματος. Πιο συγκεκριμένα, περιμένω τα Νο2 να πέσουν (2-3). Τουλάχιστον έχω 0 Αμμωνία. Τέλοσπάντων, το θέμα μου είναι άλλο. Ψάχνωντας να δω τι ψαρια θα βάλω, κατέληξα στις κιχλίδες. Τις σηκώνουν το ενυδρείο μου?? Δεν θέλω να είναι επίφοβο.

Και κάτι άλλο - άσχετο : Πώς μπορώ να φτιάξω μόνος μου ένα ενυδρείο???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι όσο αρχάριος μπορεί να είναι κάποιος και κάτοχος ενός ενυδρείου 80Lt. Είμαι στην διαδικασία στρωσίματος. Πιο συγκεκριμένα, περιμένω τα Νο2 να πέσουν (2-3). Τουλάχιστον έχω 0 Αμμωνία. Τέλοσπάντων, το θέμα μου είναι άλλο. Ψάχνωντας να δω τι ψαρια θα βάλω, κατέληξα στις κιχλίδες. Τις σηκώνουν το ενυδρείο μου?? Δεν θέλω να είναι επίφοβο.

Και κάτι άλλο - άσχετο : Πώς μπορώ να φτιάξω μόνος μου ένα ενυδρείο???

Ευχαριστώ

ριξε μια ματια στο παρακατω post. ειναι αρκετα καλο για να κατατοπιστεις...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=6526

και για οποιες αλλες ερωτησεις εδω ειμαστε...

α, ναι και καλησπερα και καλη αρχη :)

Link to comment
Share on other sites

:blink: Ευχαριστω πολύ και sorry για την ερώτηση. Φαντάζομαι οι ερωτήσεις τέτοιου τύπου θα κουράζουν πια... Μάλλον έπρεπε να τσεκάρω το forum πρωτα. Αν και έχω πολλές ερωτήσεις ακόμα που προορίζονται για post... :)
Link to comment
Share on other sites

:blush: Ευχαριστω πολύ και sorry για την ερώτηση. Φαντάζομαι οι ερωτήσεις τέτοιου τύπου θα κουράζουν πια... Μάλλον έπρεπε να τσεκάρω το forum πρωτα. Αν και έχω πολλές ερωτήσεις ακόμα που προορίζονται για post... :)

βαλε ερωτησεις και μην ανησυχεις... και να ξανακουγονται καποια πραγματα καλο ειναι για να κανουμε και επαναλήψη ολοι μαζι!!! :blink: οποτε βαλε ερωτησεις και θα παιρνεις απαντησεις! :thumbup: και αν εχει ξανα ειπωθει θα σε στελνει και καποιος στο αντιστοιχο link. βεβαια ριξε και ενα διαβασματακι σε αυτα που ηδη εχουν ειπωθει γιατι πολυ πιθανον θα βρεις και αλλα να μαθεις σε σχεση με αυτα που εχεις μεχρι στιγμης για αποριες!!!!!!! καλη τυχη εκκολαπτομενε αφρικανακια!!! :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...