Jump to content

Κατηγοροποίηση μελών


panstelios22

Recommended Posts

Κάτω από το όνομα του καθενός υπάρχει η κατηγορία του κάθε μέλους ανάλογα με την ιδιότητα του μέλους και τα ποστ του.

Έχω δει σε κάποια μέλη να γράφεται BANNED!!. Σημαίνει ότι απαγορεύτηκε να γράφουν στο φόρουμ. Επίσης κάποια άλλα μέλη ήταν BANNED!! και μετά τους ξαναδόθηκε η είσοδο τους.

Τι παίζει, κάτω από ποιες συνθήκες γίνεσαι BANNED!! και τι πρέπει να αλλάξει για να επανέλθεις?

Έγινε επεξεργασία - panstelios22
Link to comment
Share on other sites

. Επίσης κάποια άλλα μέλη ήταν BANNED!! και μετά τους ξαναδόθηκε η είσοδο τους.

Τι παίζει, κάτω από ποιες συνθήκες γίνεσαι BANNED!! και τι πρέπει να αλλάξει για να επανέλθεις?

το πρωτο φιλε μου ουδεποτε εχει συμβει.πως σκεφτηκες κατι τετοιο..?

αν μπαναριστεις σημαινει οτι εχεις υπερβει και μαλιστα μετα απο αρκετες παρατηρησεις που ηδη θα σου εχουν γινει τους ορους η και τους κανονες του φορουμ.

ο ''διωγμενος'' φευγει για παντα και δεν μπορει να επανελθει.

πιστευω πως τα παρακατω τα διαβασες και τα αποδεχθηκες πριν ακομη εγγραφεις οπως αλλωστε ολοι μας,οποτε....

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=737

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο φιλε μου ουδεποτε εχει συμβει.πως σκεφτηκες κατι τετοιο..?

αν μπαναριστεις σημαινει οτι εχεις υπερβει και μαλιστα μετα απο αρκετες παρατηρησεις που ηδη θα σου εχουν γινει τους ορους η και τους κανονες του φορουμ.

ο ''διωγμενος'' φευγει για παντα και δεν μπορει να επανελθει.

πιστευω πως τα παρακατω τα διαβασες και τα αποδεχθηκες πριν ακομη εγγραφεις οπως αλλωστε ολοι μας,οποτε....

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=737

Nα διορθωσω το φιλο μου τον Κωστα,και να πω πως εχει συμβει,και δυο φορες μαλιστα,και υπο προυποθεσεις. :D

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΡΑΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος γι αυτά που έγραψα και δεν θα άνηγα το τοπικ αν δεν υπήρχε λόγος. Προς θεού δεν θέλω να δημιουργήσω κανένα πρόβλημα απλώς είδα σήμερα ένα ενεργό μέλος BANNED!! και μου δημιουργήθηκε απορία γιατί.

Link to comment
Share on other sites

.................... και μου δημιουργήθηκε απορία γιατί.

Γιατί πάντα η ηγεσία βλέπει με αγάπη τα μέλη και προσπαθεί να παραβλέπει και καμιά φορά όταν ο άλλος έχει δείξει δήγματα καλής θέλησης .

Link to comment
Share on other sites

.....απλώς είδα σήμερα ένα ενεργό μέλος BANNED!! και μου δημιουργήθηκε απορία γιατί.

Γι΄αυτόν τον λόγο μου δημιουργήθηκε η απορία Σταμάτη και όχι γιατί ξαναβάλατε κάποιον στο φόρουμ. Δική σας υπόθεση είναι να διώξετε κάποιον και να τον επαναφέρετε, την χειρίζεσται όπως θέλετε. Δεν άνοιξα το τόπικ γι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Γι΄αυτόν τον λόγο μου δημιουργήθηκε η απορία Σταμάτη και όχι γιατί ξαναβάλατε κάποιον στο φόρουμ. Δική σας υπόθεση είναι να διώξετε κάποιον και να τον επαναφέρετε, την χειρίζεσται όπως θέλετε. Δεν άνοιξα το τόπικ γι αυτό.

ξέρουν για τι πράγμα μιλάς απλά τον ένα τον έπιασες εντελώς "αδιάβαστο"

Link to comment
Share on other sites

Η ηγεσία ποτέ δε θέλησε να διώξει κάποιον όπως το αναφέρεις και δεν είναι αυτός ο σκοπός της.

Οποιοσδήποτε εξακολουθεί να παραβαίνει τους κανονισμούς ύστερα από κάποιες προειδοποιήσεις απομακρύνει αυτομάτως τον εαυτό του από την κοινότητα.Είναι ιδιαίτερα λυπηρό να απενεργοποιούμε το λογαριασμό συνχομπιστών μας.Ελπίζουμε να μη χρειαστεί ξανά να έρθουμε σε αυτή τη δύσκολη θέση.

Χρειαζόμαστε τη δική σας συμβολή σε αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Η ηγεσία ποτέ δε θέλησε να διώξει κάποιον όπως το αναφέρεις και δεν είναι αυτός ο σκοπός της.

Οποιοσδήποτε εξακολουθεί να παραβαίνει τους κανονισμούς ύστερα από κάποιες προειδοποιήσεις απομακρύνει αυτομάτως τον εαυτό του από την κοινότητα.Είναι ιδιαίτερα λυπηρό να απενεργοποιούμε το λογαριασμό συνχομπιστών μας.Ελπίζουμε να μη χρειαστεί ξανά να έρθουμε σε αυτή τη δύσκολη θέση.

Χρειαζόμαστε τη δική σας συμβολή σε αυτό!

:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τη έγινε? Είδα τον Νικολούτσιο BANNED και τρελάθηκα!. Τον πείρα τηλέφωνο και ο ίδιος μου είπε ότι ηδέα δεν έχει γιατί μπανιαρίστηκε. Αυτό που ξέρω είναι ότι κάποιοι συντονιστές αποφάσισαν να παραμένουν απλά μέλη και ότι τώρα χορής κανένα λόγο μπαναρήστηκαν!!! Αληθεύει αυτό????????????????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τη έγινε? Είδα τον Νικολούτσιο BANNED και τρελάθηκα!. Τον πείρα τηλέφωνο και ο ίδιος μου είπε ότι ηδέα δεν έχει γιατί μπανιαρίστηκε. Αυτό που ξέρω είναι ότι κάποιοι συντονιστές αποφάσισαν να παραμένουν απλά μέλη και ότι τώρα χορής κανένα λόγο μπαναρήστηκαν!!! Αληθεύει αυτό????????????????

Πως γίνεται αυτό,να εκδιωχθεί κάποιος που έχει να εισέλθει 2 μήνες στο φόρουμ?Κοιτώντας τυχαία στα ψάρια κρύου νερού τον διαγωνισμό προ λιγων ημερών,φαινόταν κανονικά μέλος.Πως έγινε banned κατα την απουσία του;

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showuser=12891

Link to comment
Share on other sites

Γενικα τωρα τελευταια εχω δει μια νευρικοτητα θα ελεγα μεσα στο φορουμ,αυτη η εντυπωση μου εχει δημιουργηθει απο διαφορα θεματα και συζητησεις!

Βλεπω επισης συντονιστες να χρησιμοποιουν σκληρη γλωσσα χωρις να παρεμβαινει καποιος απο τους υπολοιπους.Παλια με πολυ πιο "ευγενικες" εκφρασεις θα ειχε γινει συσταση!

Νομιζω οτι ταιριαζει αυτη η παρατηρηση σε αυτη την συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

το ποιοι φευγουν οι μπαναρονται δεν πιστευω οτι πρεπει να μας απασχολει οπως προσωπικα εμενα δεν με νοιαζει , πιστευω οτι υπαρχουν εμπειρα μελη που ειναι ικανα να καθοδηγησουν τους νεοτερους ...τωρα για το θεμα της νευρικοτητας εχω δει και εγω οτι πολλες φορες οτι μπορει καποιοι να ειναι νευρικοι η να αρπαζονται χωρις λογο αλλα ουτε αυτο με απασχολει δεν ειμαι γραμμενος σε ενα φορουμ για να κανω μαγκιες :buttrock: ...οποτε πιστευω οτι θα πρεπει να μην μας απασχολει και πολυ το θεμα .(φιλικα παντα)

Link to comment
Share on other sites

το ποιοι φευγουν οι μπαναρονται δεν πιστευω οτι πρεπει να μας απασχολει οπως προσωπικα εμενα δεν με νοιαζει , πιστευω οτι υπαρχουν εμπειρα μελη που ειναι ικανα να καθοδηγησουν τους νεοτερους ...τωρα για το θεμα της νευρικοτητας εχω δει και εγω οτι πολλες φορες οτι μπορει καποιοι να ειναι νευρικοι η να αρπαζονται χωρις λογο αλλα ουτε αυτο με απασχολει δεν ειμαι γραμμενος σε ενα φορουμ για να κανω μαγκιες :buttrock: ...οποτε πιστευω οτι θα πρεπει να μην μας απασχολει και πολυ το θεμα .(φιλικα παντα)

:buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

πως εγινε banned ο nikoloutso?

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε, καλο θα ηταν να μας ελεγαν κατι :buttrock:

Οντος κ γω απορεια έχω..

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μας αφορα κανεναν φευγουν ερχονται και αυτο θα γινεται μια ζωη

:buttrock::buttrock::buttrock::):):D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εν μερη συμφονω με τον almuros,δεν μας ενδιαφερει τι κανει ο καθε ενας κλπ...αλλα οταν εισαι καιρο εδω στο φορουν και συζητας με καποιους ανθρωπους,σε βοηθανε,τους βοηθας για ενα χομπυ που αγαπαμε ολοι μας,καπου μπορει να συμπαθησεις ενα μελος ή και να γινεται φιλοι και να σου κανει εντυποσει να τον δεις BANNED και να πεις τι εγινε?και να θελεις να μαθεις!!οπως εχει γινει παλια με τον kwstas_original.

Μην ξεχναμε οτι τα μελη απο την Αθηνα εχουν και προσωπικες επαφες στις συναντισεις.

Ο nikoloutso εμενα προσωπικα με εχει βοηθησει πολλες φορες σε ποστ που εχω ανευασει αλλα και με Π.Μ,λογικο δεν ειναι να αναρωτιεμαι για ποιο λογο εγινε BANNED?

Link to comment
Share on other sites

Οι απαντήσεις έχουν δοθεί εδω

Φίλε Βασίλη .

Κάποιοι φίλοι αποφάσισαν οτι δεν θέλουν να είναι πλέον φίλοι για δικούς τους λόγους , θεωρείς πως θα πρέπει υποχρεωτικά να διαλέξεις με ποιους φίλους θέλεις να είσαι και εσύ φίλος ; .................. Σαφώς και είναι δικαίωμα σου .

Το να ζητάς όμως δημόσια να δοθούν οι λόγοι , ενέχει το κίνδυνο να ειπωθούν πράγματα που δεν πρέπει να ειπωθούν λόγω της φόρτισης των εμπλεκομένων και δεν νομίζω αυτό να το θέλεις .

Ξέρεις σε ενα διαζύγιο δεν φταίει ποτέ ο ένας και καμιά φορά οι απ έξω δεν μπορούν να καταλάβουν τους πραγματικούς λόγους που τους ξέρει το ζευγάρι και μόνο .

Παραβλέπω τους χαρακτηρισμούς ποιό πάνω γιατί καταλαβαίνω οτι τα έγραψες πάνω στο θυμό .

Θα ήθελα όμως να ανακαλέσεις το αίτημά σου για να μάθεις τι συνέβη .

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω .

εδώ

Γιατί πάντα η ηγεσία βλέπει με αγάπη τα μέλη και προσπαθεί να παραβλέπει και καμιά φορά όταν ο άλλος έχει δείξει δήγματα καλής θέλησης .

Κι εδώ

Η ηγεσία ποτέ δε θέλησε να διώξει κάποιον όπως το αναφέρεις και δεν είναι αυτός ο σκοπός της.

Οποιοσδήποτε εξακολουθεί να παραβαίνει τους κανονισμούς ύστερα από κάποιες προειδοποιήσεις απομακρύνει αυτομάτως τον εαυτό του από την κοινότητα.Είναι ιδιαίτερα λυπηρό να απενεργοποιούμε το λογαριασμό συνχομπιστών μας.Ελπίζουμε να μη χρειαστεί ξανά να έρθουμε σε αυτή τη δύσκολη θέση.

Χρειαζόμαστε τη δική σας συμβολή σε αυτό!

Το "Χρειαζόμαστε τη δική σας συμβολή σε αυτό!" που έγραψε ο Φώτης ποιο πάνω είναι μια φράση κλειδί για να συνεχίσουμε να υπάρχουμε .

Link to comment
Share on other sites

Οι απαντήσεις έχουν δοθεί εδω

εδώ

Κι εδώ

Το "Χρειαζόμαστε τη δική σας συμβολή σε αυτό!" που έγραψε ο Φώτης ποιο πάνω είναι μια φράση κλειδί για να συνεχίσουμε να υπάρχουμε .

Κανείς σας μέχρι τώρα δεν έχει απάντησει στο ερώτημα όλων.

Γιατι έγινε banned ο φίλος nikoloutso?

Και μάλιστα αφού έχει να συνδεθεί 2 μήνες στο φόρουμ, όπως φαίνεται στο προφίλ του.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς σας μέχρι τώρα δεν έχει απάντησει στο ερώτημα όλων.

Γιατι έγινε banned ο φίλος nikoloutso?

Και μάλιστα αφού έχει να συνδεθεί 2 μήνες στο φόρουμ, όπως φαίνεται στο προφίλ του.

:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

To μέλος Nikoloutso καθώς και ολοι οι Συντονιστές στο Αquazone αποδέχονται εναν εσωτερικό κανονισμό αντίστοιχο με τον μελών μας άλλα ποιο συγκεκριμένο για τους Συντονιστές κατά την είσοδο τους στην ομάδα και είναι ενήμεροι για το αποτέλεσμα της παραβίασης κάποιον συγκεκριμένων κανόνων.Θα ήταν ιδιαίτερα υποκριτικό να εχω δυο μέτρα και δυο σταθμά για τα μέλη και τους συντονιστές κάτι το οποίο δεν έχω.

Ο Νίκος παραδέχτηκε οτι ξεπέρασε τις κόκκινες γραμμές όπως και γνώριζε και τις συνέπειες για αυτό.Το παραδέχτηκε προ 3ημερου για αυτό και προκύπτει και το κενό τον 2 σχεδόν μηνών.

Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός και έχουμε δείξει και στο παρελθόν οτι μπορούμε να δώσουμε δεύτερη ευκαιρία στα μέλη μας...

Με το παρόν κείμενο καλύφτηκε η όποια απορία σας και θέλω το θέμα να κλείσει εδώ...

Σας ευχαριστώ όλους για την κατανόηση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...