Jump to content

σπασιμο τζαμιου ενυδρειου


Recommended Posts

καλησπερα παιδια,καθως μετεφερα ενα ενυδρειο σε ενα αποτομο φρεναρισμα εφυγε απο τη θεση του και κληρονομησε ενα ραγισμα και ενα σπασιμο στη γωνια που ενωνονται τα 2 τζαμια...

το θετικο ειναι οτι μονο το ενα τζαμι κατα μηκος εσπασε τα αλλα 3 ειναι μια χαρα. Επειδη λοιπον δεν εχω καμια ιδεα τι γινεται θελω να μου πειτε αν γινεται να επισκευασθει και αν με συμφερει κατι τετοιο και που πρεπει να απευθυνθω επειδη δεν το κατεχω να το κανω μονος μου.

το ενυδρειο εχει μηκος 1 μ και αυτο ειναι το τζαμι που μου εσπασε. επισης το παχος ειναι 5 χιλιοστα.

μενω ελευσινα,αν καποιος φιλος ξερει τι μπορω να κανω η θελει να με βοηθησει να το επισκευασουμε ας στειλει! :buttrock:

αν παρελειψα να αναφερω κατι :buttrock: ρωτηστε με :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Επισκευάζετε !!!

Με ένα ξυράφι κόβεις τη σιλικόνη προσεκτικά αφαιρείς τα σπασμένα τζάμια , καθαρίζεις με επιμέλεια τις υπόλοιπες σιλικόνες , μετράς τις διαστάσεις και παραγγέλνεις το νεο σου τζάμι και προχωράς στη κόλληση με ενα φίλο μαζί που έχει κολλήσει ενυδρείο .

Link to comment
Share on other sites

Επισκευάζετε !!!

Με ένα ξυράφι κόβεις τη σιλικόνη προσεκτικά αφαιρείς τα σπασμένα τζάμια , καθαρίζεις με επιμέλεια τις υπόλοιπες σιλικόνες , μετράς τις διαστάσεις και παραγγέλνεις το νεο σου τζάμι και προχωράς στη κόλληση με ενα φίλο μαζί που έχει κολλήσει ενυδρείο .

ευχαριστω πολυ Σταματη... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...