Jump to content

Πρόβλημα με παράθεση.


Numinous

Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα του Aquazone! Τι δεν κάνω σωστά και δεν μπορώ να έχω παράθεση στα μηνύματά μου; Η καλύτερα, τι πρέπει να κάνω για να δημοσιεύονται τα μηνύματά μου με παράθεση όταν θέλω; Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα του Aquazone! Τι δεν κάνω σωστά και δεν μπορώ να έχω παράθεση στα μηνύματά μου; Η καλύτερα, τι πρέπει να κάνω για να δημοσιεύονται τα μηνύματά μου με παράθεση όταν θέλω; Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια!!

δεν πιστευω οτι κανεις κατι λαθος εσυ απλα ισως εκεινη την ωρα που το γραφεις να μην υπαρχει καποιος που θα δωσει απαντηση στο θεμα σου..εαν εχεις θεματα που θες να απαντηθουν κανε up και ολο και καποιος θα βρεθει να σου απαντησει!

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις παράθεση ένα μύνημα, κλικαρε μια φορά την επιλογη στην κάτω δεξιά γωνία του μυνήμστος.

quote.bmp

Θα δεις οτι το εικονίδιο θα αλλάξει χρώμα

Την επόμενη φορά που θα πατήσεις απάντηση σε κάτι, το σχολιο στο οποίο θα πατήσεις παράθεση θα υπάρχει έτοιμο στο πλαίσιο απάντησης σου.

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω ότι η "παράθεση" λειτουργεί μόνο αν πατήσεις το "απάντηση" και ΟΧΙ με το "γρήγορη απάντηση"

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας και θα κάνω ένα τεστάκι για να δω αν θα το πετύχω...

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις παράθεση ένα μύνημα, κλικαρε μια φορά την επιλογη στην κάτω δεξιά γωνία του μυνήμστος.

quote.bmp

Θα δεις οτι το εικονίδιο θα αλλάξει χρώμα

Την επόμενη φορά που θα πατήσεις απάντηση σε κάτι, το σχολιο στο οποίο θα πατήσεις παράθεση θα υπάρχει έτοιμο στο πλαίσιο απάντησης σου.

Ωραία!! Το κατάλαβα :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...