Jump to content

ΨΑΡΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΤΙ


sonza

Recommended Posts

Καλησπερα και απο εμενα.

Για πες μας τα πραγματα λιγο ποιο αναλυτικα.

Δηλαδη,οταν το πηρες ηταν ενταξει,με τι αλλα ψαρια το εχεις στο ενυδρειο,κτλ. <_<

Αν μπορεις βαλε μια φωτο και οι απαντησεις θα ερθουν βροχη απο τους γατοψαροgourou. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

OTAN TO ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι κρίμα για το ψαράκι σου να είναι... Νταγιάν, αλλά να ξέρεις ότι θα ζει χωρίς πρόβλημα. Εχω κι εγώ ένα γκουράμι μονόφθαλμο (από τον προηγούμενο που τόχε) και είναι μια χαρά... Μόνο που κάθε φορά που θέλει να μου πει κάτι, γυρνάει στο πλάι και με κοιτάει... <_<

Link to comment
Share on other sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!ΤΟ 'ΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ,ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ???

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα! :angry2:

Και αν θέλουν να του κρυφτούν, όλο από τη μεριά του "κουλού" θα πηγαίνουν... <_<

Link to comment
Share on other sites

βάλε μια photo να το δούμε γιατί μου ακούγεται πολύ παράξενο..

Link to comment
Share on other sites

κριμα για το ψαρακι σου...εχω δει σε ενα ενυδρειομαγαζο μονοφθαλμο pangasius... <_<

Link to comment
Share on other sites

Κριμα για το ψαρακι σου αλλα να ξερεις πως δεν εχει κανενα προβλημα για να ζησει κανονικα την υπολοιπη ζωη του.

Εχω κι εγω τον αρσενικο τον γιο γιο μου που γεννηθηκε με ενα ματακι, κι αυτο το λεω γιατι απ την πλευρα που του λειπει το ματακι δεν υπαρχει κοιλοτητα. Το μονο προβλημα που εχει ειναι πως οταν τον ταϊζω και το χερι μου ειναι απ την πλευρα που εχει το προβλημα δεν βλεπει το φαγητο και τρελενετε και με δαγκωνει οπου βρει μεχρι να τον γυρισω κανονικα για να φαει. Αλλα κατα τ αλλα κανενα προβλημα εχουμε και τον ερωτα του με την κοπελα μου κι ολα ειναι οκ.

Εχω και τον εναν τον πλεκο μου μονοφθαλμο που δυστυχως για το ατυχημα του φταιω εγω και εχω τυψεις αλλα ειναι στο ενυδρειο πανω απο 1 χρονο και συμπεριφερετε κανονικα χωρις προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανυσηχεις ολα θα πανε καλα!!!Σε μενα μου ειχε τυχει καποια στιγμη ενας pleco που ειχα,ξαφνικα ενω ηταν οκ,να χασει το ενα ματι του.Σκεφτηκα οτι καπου θα τον χτυπησα με την σκουπα βυθου σε αλλαγη νερου.Η περιοχη του ηταν το ματι,ειχε ψιλοασπρισει και δεν φαινοταν η κυλοτητα του ματιου.Σαν να ειχε επουλωθει πληγη.Στεναχωρηθηκα για την ζημια που του εκανα.Μετα απο λιγες ημερες ευτυχως,ειδα οτι εφευγε η ασπριλα και επανερχοταν το ματι του.... <_<

Link to comment
Share on other sites

Oπως τα βλεπω τα πραγματα πανε μια χαρα αφου εδω και δυο-τρεις μερες κανει παρεα με τα υπολοιπα γατοψαρα που εχω μεσα στο ενυδρειο μου!!ευτυχως μου εφυγε ενα τεραστιο αγχος.φοβομουν μην παθει καταθλιψη που τον ειχαν σε απομονωση ολοι οι υπολοιποι. <_<:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...