Jump to content

Επειγον, Προβλημα Με Σκαλαρι


Recommended Posts

χρειαζομαι την βοηθεια σασ σημερα οταν ταιζα τα ψαρια στο τελοσ ριχνω και την τροφη για τισ γαριδεσ και εφαγεε ενα μπιλακι ενα απο τα μωρα σκαλαρια που εχω και τωρα του εχει μινει στο στομα και δεν μπορει ουτε να το φαει ουτε να το βγαλει ... θα το βγαλι μονο του ή θα πρεπει να κανω κατι εγω ??????

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

εσυ δεν χρειαζεται να κανεις κατι.

Link to comment
Share on other sites

μα το ψαρι εχει μινει με ανιχτο στομα και δεν μπορει να κανει τιποτα εχει κατσει σε μια κανατα μεσα που εχω στο ενυδρειο και δεν βγενει

Link to comment
Share on other sites

ολα...βγαινουν.μην ανυσηχεις.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τωρα που εσβησα τα φωτα δεν το εχει βγαλει ακομα πιστευω το προι να το εχει βγαλει

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.Αν επέμβεις και θα το στρεσάρης και πιθανότατα θα το τραυματίσεις. Περίμενε να μαλακώσει η τροφή και να την καταπιεί ή να την φτύσει.

Link to comment
Share on other sites

και μετά από αυτό (όταν θα μαλακώσει και θα τη φτύσει ή θα την καταπιεί) θα έχει πάρει και ένα μεγάλο μάθημα περί λαιμαργίας :D αν φυσικά έχει αρκετή μνήμη για να το θυμάται ! :D

Link to comment
Share on other sites

και μετά από αυτό (όταν θα μαλακώσει και θα τη φτύσει ή θα την καταπιεί) θα έχει πάρει και ένα μεγάλο μάθημα περί λαιμαργίας :D αν φυσικά έχει αρκετή μνήμη για να το θυμάται ! :D

Πολυ ωραιο θεμα για συζητηση!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενταξει.το.εβγαλε.και.ειχεσ.δικιο.σημερα.που.εριξα.τροφι.για.τισ.γαριδεσ.ουτε.που.την.ακουμπισε

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Σωστός ο ψάρης...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει.το.εβγαλε.και.ειχεσ.δικιο.σημερα.που.εριξα.τροφι.για.τισ.γαριδεσ.ουτε.που.την.ακουμπισε

Αρα..............εχει μνημη η δεν εχει;biggrin.png

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...