Jump to content

Κόλληση Ενυδρείου Στο Azmp


FotisGt

Recommended Posts

Το παρακάτω βίντεο είναι αποτέλεσμα ομαδικής εργασίας μελών του Aquazone.

Ευχαριστούμε πολύ όσους συντέλεσαν στη δημιουργία του,καθώς και το φίλο Χρήστο για το υπέροχο μοντάζ!

Παρακολουθήστε τη διαδικασία κόλλησης ενός μικρού ενυδρείου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για το μονταζ !!!!

Αξιζει να πουμε πως το συγκεκριμενο ενυδρειο επειτα απο κληρωση πηγε στο μελος sevastos και την πορεια του ενυδρειου μπορειτε να την δειτε εδω =====> http://www.aquazone....showtopic=68057

Επισης να πουμε οτι ο Παντελης ειναι ποιο ομορφος στο βιντεο απο οτι κοντα !!!! :bigemo_harabe_net-74:

Υ.Γ : παντα τετοια !!!!

Έγινε επεξεργασία - Geosid
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια για την δουλεια που εκαναν αλλα και ενα μεγαλο μπραβο στον Χρηστο για το μονταζ στο βιντεο!

Ελπιζω να φανει χρησιμο σε οποιον θελησει να κολλησει ενα ενυδρειο!

ΥΓ Παλι καλα που ηταν εκει ο Γιωργος γιατι αλλιως δεν θα γινοταν σωστη δουλεια :rasp:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια για την δουλεια που εκαναν αλλα και ενα μεγαλο μπραβο στον Χρηστο για το μονταζ στο βιντεο!

Ελπιζω να φανει χρησιμο σε οποιον θελησει να κολλησει ενα ενυδρειο!

ΥΓ Παλι καλα που ηταν εκει ο Γιωργος γιατι αλλιως δεν θα γινοταν σωστη δουλεια :rasp:

Κανονικα δεν θα επρεπε να ειμουνα διπλα στο Παντελη , το μονο που εκανα ειναι να βαλω την ιδεα και τα τζαμια για να γινει αυτο που ειδαμε , απο εκει και περα ολη την δουλεια την εκανε ο Παντελης . Μιας και εγω δεν σκαμπαζω απο τετοια :bigemo_harabe_net-64:

Έγινε επεξεργασία - Geosid
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για το μονταζ !!!!

Αξιζει να πουμε πως το συγκεκριμενο ενυδρειο επειτα απο κληρωση πηγε στο μελος sevastos και την πορεια του ενυδρειου μπορειτε να την δειτε εδω =====> http://www.aquazone....showtopic=68057

Επισης να πουμε οτι ο Παντελης ειναι ποιο ομορφος στο βιντεο απο οτι κοντα !!!! :bigemo_harabe_net-74:

Υ.Γ : παντα τετοια !!!!

Με την καλη κουβεντα στο στομα εσυ hysterical.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσυ εισουν ο εργοδηγος :rasp:

ΥΓ Πλακα σου κανω ρε!Μακαρι να γινουν και αλλες τετοιες κινησεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Με την καλη κουβεντα στο στομα εσυ hysterical.gif

Tον πειραζω ... αφου ξερει οτι εγω τον -----> :bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω τη γνωμη μου ε? χεχε. πρωτον χωρις τη φατσα διπλα μου ενυδρειο δεν κολλαγα. το οτι δεν αγγιξε τιποτε και το οτι χαζογελαγε και ελεγε μπουρδες ολη την ωρα (εξου και η πολλη μουσικη και το λιγο μπλα μπλα ,επεσε μουγκαφον καργα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: ) εκανε το προτζεκτ εφικτο.

Γενικα ομορφοπαιδο με λενε οποτε σε αγνοω παλιοgeosid.

Υγ : τα χερια μου πολυ τουμπανα φαινονται στην καμερα. Α ρε οικοδομη αντρες που χτιζεις...

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο,να φερω και το δικο μου το sump να κολλησετε

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο σε όλους για το πολυ κατατοπιστικό βιντεάκι που πέραν του χαβαλέ, σίγουρα θα βοηθήσει κάποιους νέους χομπίστες να φτιάξουν απ το τίποτα ένα κυβάκι να το διακοσμήσουν και να το χαρούν πολύ φθηνά (μιας και οι μέρες που διανύουμε είναι αρκετά δύσκολες για το χόμπυ μας). :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

αλλο επιπεδο!!! μπραβο στο dream team!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ,πολυ χρησιμο βιντεο για παιδια που θελουν να κολλησουν ενυδρεια.Παντα τετοια για το χομπι :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-122:

Μπράβο για την "εικονοποιημένη" πρωτοβουλία.... και ακόμη περισσότερες στο μέλλον

Να επισημάνω ότι η διαδικασία αφορά μικρού μεγέθους ενυδρεία και διαφέρει κατά πολύ ο τρόπος κολλήματος ενός μεγάλου ενυδρείου.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μπραβο σε όλους και παντα τετοια ...για το υπεροχο χομτυ μας!.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

πωωωωωωωωωωωωωωωω ρε φιλε τι βρηκα !!!!!!!! μιλαμε ειμαι χοντρος εκει !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...