Jump to content

επεξεργασία


salTasos

Recommended Posts

αγαπητοί admin

να ρωτήσω…

.. γιατί δεν έχω πάντα την δυνατότητα να επεξεργαστώ τις δημοσιεύσεις μου ?

.. και δεν μιλάω για την περίπτωση που κάποιος έχει απαντήσει παρακάτω..

συχνά δεν βλέπω καν το εικονίδιο της επεξεργασίας..

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι διαρκεί πολύ λίγο η δυνατότητα διόρθωσης/επεξεργασίας ενός κειμένου και αυτό είναι πρόβλημα πολλές φορές.

Αν γίνεται να μεγαλώσει αυτό το διάστημα θα βοηθούσε πολλούς.

Link to comment
Share on other sites

Το παρατηρησα και εγω χτες.Ειναι οντως λιγακι προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι κατι που ισχυει απο την αρχη...

Φυσικα και μπορει να εξεταστει η σκεψη να υπαρχει δυνατοτητα επεξεργασιας για παραπανω χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι κατι που ισχυει απο την αρχη...

Φυσικα και μπορει να εξεταστει η σκεψη να υπαρχει δυνατοτητα επεξεργασιας για παραπανω χρονο.

Νομίζω πως μια τέτοια αναθεώρηση θα ήταν πολύ καλή και όχι μόνο για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αλλά επαόριστον.

Ας πούμε ότι ανεβάζω στο site 4 εικόνες μεγέθους 250kb για να δείξω κάτι συγκεκριμένο. Μετά από 2-3 μήνες θα ήταν καλό να κάνω edit και να βάλω ένα link ας πούμε εξωτερικό για τις εικόνες αυτές ώστε σε περίπτωση που τις διαγράψω για να μην μου πιάνουν χώρο από τα 20mb που έχω διαθέσιμα, αλλά και να μη φαίνεται κενό το post σε κάποιον που διαβάζει παλιές δημοσιεύσεις. Αυτό είναι μία από τις χρησιμότητες.

Αυτή τη στιγμή νομίζω πως είναι διαθέσιμο για edit ένα μύνημα μέχρι να διαβαστεί από κάποιον, μετά δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις..

.. νομίζω ότι οι admin κάτι θα κάνουν.. <_<

Θα συζητηθει στην επομενη συναντηση της ομαδας και ολο και κατι θα αποφασισουμε αλλα υπαρχουν πολλοι λογοι που κανουν εξαιρετικα δυσκολο το να δωθει δυνατοτητα επεξεργασιας χωρις κανεναν χρονικο περιορισμο :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μια τέτοια αναθεώρηση θα ήταν πολύ καλή και όχι μόνο για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αλλά επαόριστον.

Ας πούμε ότι ανεβάζω στο site 4 εικόνες μεγέθους 250kb για να δείξω κάτι συγκεκριμένο. Μετά από 2-3 μήνες θα ήταν καλό να κάνω edit και να βάλω ένα link ας πούμε εξωτερικό για τις εικόνες αυτές ώστε σε περίπτωση που τις διαγράψω για να μην μου πιάνουν χώρο από τα 20mb που έχω διαθέσιμα, αλλά και να μη φαίνεται κενό το post σε κάποιον που διαβάζει παλιές δημοσιεύσεις. Αυτό είναι μία από τις χρησιμότητες.

Αυτή τη στιγμή νομίζω πως είναι διαθέσιμο για edit ένα μύνημα μέχρι να διαβαστεί από κάποιον, μετά δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Εχεις δικιο.Και εγω το εχω παθει αυτο και ζητησα απο τους admins να μου αδειασουν διαθεσιμο χωρο.Τωρα, αυτο που λεει ο Μανος δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...