Jump to content

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΝΕΟΥ ΜΕΛΟΥΣ


flskod

Recommended Posts

Γειά σας,

Είμαι μόλις ολίγων ημερών στο site,δεν το έχω εξαντλήσει,εκ πρώτης όψεως μου φαίνεται πολύ καλό,επιφυλασσόμενος για αργότερα να εκφράσω την ολοκληρωμένη άποψή μου.Ασχολούμαι με τα ενυδρεία από πολύ καιρό [ 1987 ] καί οι γνώσεις μου είναι αρκετά καλές ,αρχίζοντας από γλυκό νερό τροπικό καί έχοντας τώρα θαλασσινό τροπικό.Μου αρέσει η κατασκευή του ενυδρείου το στήσιμό του ,η συντήρησή του και ο εξοπλισμός του με αυτοματισμούς στήν θέρμανση με συναγερμό χαμηλής θερμοκρασίας,στήν ανίχνευση διαρροής νερού με συναγερμό,στήν αυτόματη ψύξη μέσω εξάτμησης του νερού με έλεγχο της θερμοκρασίας, την μεταβλητή ροή αέρος μέ ανεμιστήρες για τίς λάμπες φθορισμού, την κατασκευή denitrator filters στήν κεφαλή του αποσπώμενα και τώρα ( 11-2006 ) με τήν κατασκευή κυκλώματος γιά αυτόματη συμπλήρωση του εξατμιζόμενου νερού για το καλοκαίρι κυρίως ( φυσικά οχι με φλοτέρ από καζανάκι !!!! ), την σηματοδοσία άν μείνει κάποιο ρυθμιζόμενο χρονικό διάστημα κλειστός ο διακόπτης τροφοδοσίας τών φίλτρων κσι γενικώς με ότι μπορώ νά σκεφτώ πού νά μού είναι χρήσιμο.Το επόμενο βήμα είναι dimmer για λάμπες φθορισμού.

Επαγγελματικά ασχολούμαι μέ κατασκευή,συντήρηση καί εμπόριο home P/C καί multimedia ,παραγωγή ενημερωτικών βιντεοταινιών,ταινιών παρουσιάσεων,εκδηλώσεων, σε μορφή dvd ,κ.λ.π.

Γνώσεις : ηλεκτρονικός

Σας εύχομαι κάθε επιτυχία στην προσπάθειά σας

Σας ευχαριστώ

Κωστας Σκόδρας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας <_<:angry2:

Καλη διαμονή και καλή συνέχεια :angry2:

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε flskod ... <_<

Καλη διαμονη ... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε flskod, καλως ηρθες στην παρεα μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικος φιλε στην παρεα. <_<:angry2::angry2:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και σε περιμένουμε στη παρέα του Θαλασσινού κομματιού του Aquazone.

Πολύ ενδιαφέρουσες οι κατασκευές σου, περιμένουμε να μοιραστείς μαζί μας τις εμπειρίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες φίλε flskod..καλή συνεχεια!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...