Jump to content

Βράχο Απο Aquaristic


Recommended Posts

Έχει αγοράσει κανείς νεκρό βράχο απο το Aquaristic?

Πως σας φάνηκε, ήταν πορώδες?

Αν έχει πάρει κάποιος απο το κατάστημα αυτό θα ήθελα πολύ να δω μερικές φωτογραφίες απο τον βράχο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που γνωριζω ειναι πως εχουν παρει αρκετοι,και ειναι πολυ ευχαριστημενοι,αρα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλά λόγια για το συγκεκριμένο κατάστημα έχω να πω κι εγώ.

Αλλά θα ήθελα να ξέρω αν όντως σαν ποιότητα είναι καλό. Αν είναι πορώδες, αν είναι εύκολο στο aquascaping (φαίνονται ομοιόμορφα όταν τα στοιβάζουμε), θεωρούνται βαρυά για τον όγκο τους...?

Link to comment
Share on other sites

σαν ποιοτητα σου λεω πως ναι ειναι καλο.τωρα οσο για τα κομματια και το βαρος και το σχεδιο τους, ολα ειναι σχετικα και ειναι και θεμα τυχης.οτι δηλαδη πιασει το χερι του γερμανου απο τη στιβα και μετα το ζυγισμα.εσυ εχεις ψαξει ελλαδα πριν πας στη γερμανικη αγορα..?ρωταω γιατι εαν βρεις θα μπορουσες ειτε να εισαι παρων στη διαλογη ειτε να σου στειλει φωτος ο εμπορος εαν βρισκεται ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν κανα 2 μήνες βράχο από τον aquaristic. τα κομμάτια ήταν καλά με την έννοια ότι ήταν πορώδη και σχετικά ελαφρά. Από μέγεθος, τα κομμάτια ήταν περίπου 25εκ από άκρη σε άκρη, χοντρικά. Επίσης, το σχήμα και η υφή τους ήταν διαφορετικά/ανομοιογενή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...