Jump to content

Altolamprologus Compressiceps


Snakehead

Recommended Posts

ευχαριστώ Αντρέα

ρε σεις εγω μ αυτα που διάβασα νομιζα ότι μεγαλώνουν πολύυυυυυυ αργα , αλλα βλέπω τωρα σε σχεδόν ένα μηνα τα ψαράκια έχουν τουμπανέψει ..

αν ξεκινησω να ταίζω και κατεψηγμένη αυτα θα γίνουν θερία :2guns:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλα είναι ένα ψέμα για να νομίζει ο κόσμος ότι η Αφρική είναι δύσκολη. Μην το πεις πουθενά !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χθες έχασα ένα ψάρι απ τα δευτερα που μπήκανε :rip:

ήταν το μόνο που δεν εβγαινε έξω για φαγητο και ήταν μόνιμα κρυμμένο , είχα χρόνια να χάσω ψάρι και με ψιλοπείραξε

τα 2 που είχανε μπει μαζί του έχουν γίνει διπλάσια απ όταν τα πήρα και τα πάνε μια χαρά αλλά αυτος ο φουκαράς δεν την πάλεψε μάλλον :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε ανταγωνισμός για συγκεκριμένη κρυψώνα?

Μηπως τις έτρωγε?

Καποτε κρατησα για 4 χρόνια περιπου αυτο το είδος και είχα καταλάβει πως τον αδύνατο της παρεας δεν τον λυπούνται καθόλου....του ρίχνουν ανελέητο ξύλο! <_<

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμένο πρίγκιπα όντως ήταν το ποιο μικρό και η κρυψωνα του ηταν κοντα με το κυρίρχο μεγαλο οποτε μάλλον το βραδυ αν εβγαινε για φαγητό τσιμπούσε και καμια καρπαζιά . τι να πω? κρίμα το ψαράκι!! οταν το έβγαλα είχε ένα τσαμπουκα στα πλευρά του οποτε στανταρ το χτυπησανε το ψαράκι . τεσπά ελπίζω τωρα που μείνανε τα άλλα να συνεχίσει η κατασταση να είναι μέσα στα όρια της συγκατοίκησης .

Link to comment
Share on other sites

Ωωωω ωραίο στήσιμο! Εύχομαι γρήγορα να βγει και ζευγάρι.

Άντε να δω κι εγώ πότε θα ξαναστήσω το δικό μου............. :bigemo_harabe_net-138:

Link to comment
Share on other sites

υπομονη και ολα θα γινουν!!!! αυτα τα ψαρια θελουν υπομονη! μου αρεσε πολυ το τελευτεο στησιμο που εκανες με της πετρες!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

έγινε update στο ενυδρείο, μπήκε εξωτερικό φίλτρο eheim 2213 :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...