Jump to content

Τελευταία Συνάντηση Στο Aquazone Meetings Point


TAN

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη μετά λύπης μου θα ηθελα να σας ενημερώσω οτι την Τετάρτη 30-11-2011 θα πραγματοποιηθεί για τελευταία φορά συνάντηση στο Aquazone Meetings point στο Αιγάλεω διότι ο χώρος θα κλείσει επ άπειρον λόγο του οτι δεν μπορούμε να αντεπεξέλθουμε στα οικονομικά πάρα τον αγώνα που κάναμε καπια λίγα μέλη που στηρίζανε την ολη προσπάθεια και οι Συντονιστές του φόρουμ μας....

Σας προσκαλούμε όλους σας την Τετάρτη για ενα αποχαιρετιστήριο πάρτι.....

Οι συναντήσεις θα συνεχίσουνε όπως παλιά κάθε 2 Σάββατο του Μήνα στο καφέ Ολυμπικο στον Πειραιά....

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν λόγια....

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι... πολύ κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

..... :( ....

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα ωραία δυστυχώς καποια στιγμη τελειώνουν.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-99::bigemo_harabe_net-99: Mακαρι να ηταν λιγο διαφορετικα τα πραγματα να μπορουσα να βοηθουσα και εγω παραπανω.

και τα περναγαμε πολυ καλα παροτι τελευταια ειχα πολλες απουσιες.αλλα δεν μπορουσα να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

ναι οντος κριμα... ας σκευτουμαι αισιοδοξα πλεον γιατι πολυ δεν το κανουν και ας ελπισουμε ξανα σε αυτο ...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ξεκίνησα…. Πολύ κρίμα!!! Ας ελπίζουμε ότι στο μέλλον θα είναι καλύτερα τα πράγματα!!

Από τι ώρα μαζευόμαστε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ άσχημο το νέο.......

Καλά να είμαστε παιδιά και του χρόνου σε καλύτερο.

Αν και δύσκολο θα προσπαθήσω να περάσω.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα πολυ κριμα,ηταν ενας χωρος που παντα ηθελα να ερθω,να γνωρισω τους ανθρωπους που καθημερινα επικοινωνω πισω απο μια οθονη.

Οι λογοι ειναι γνωστη ,γιαυτο αν μου επιτρεπεις αγαπητα ΤΑΝ να κανω μια προταση και ταυτοχρονα παρακληση.

Αυτος ο προυπολογισμος αυτου του χωρου,δεν θα μπορουσε οικιοθελος να καλυφθει απο εμας τα μελη?Ειμαστε ενεργα γυρο στα 300-400 ατομα,αν μας εβαζες μια συνδρομη των 5-10 ευρο τον μηνα,και οσοι επιθυμουν την υπαρξει αυτου του χωρου,να δηλωσουν εδω δημοσια οτι θα το στηριξουν αυτο το εγχειρημα.Δεν νομιζω να ειναι αβασταχτα αυτα τα λεφτα για οσους θελουν να στηριξουν ουσιαστικα την υπαρξη αυτου του χωρου.Ξρω οτι οι καιροι ειναι δυσκολοι,αλλα σιγα σιγα δεν θα μας μεινει τιποτα ομορφο για να ασχολουμαστε.

Για να κανω πρωτος εγω την αρχη,

Οριζω την δικη μου συνδρομη στα 15 ευρο τον μηνα.

Ελπιζω και ευχωμαι να γινουμε πολλοι

Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε παιδια.ηταν πολυ ωραια.υπηρχε επαφη,με τα παιδια δεν ηταν κατι απροσωπο

οπως η οθονη του pc.τι να πω κριμα.για μενα ηταν το δευτερο σπιτι μου χωρις υπερβολη.

θα ειμαι εκει κατα τις 8.30.

Link to comment
Share on other sites

κριμα και για εμενα,,,,δυστυχως μου εκατσε και υπηρεσια και δεν μπορω να ερθω στην τελευταια συναντηση,,,,συμφωνω με κιχλιδατο,,,

αν κανουμε ολη μια προσπαθεια,,,αξιζει να το προσπαθησεις Θαναση,,,

Link to comment
Share on other sites

"Φωτογραφίες από την τελευταία μας συνάντηση στο ΑΖΜΡ"

χωρίς λόγια

shnantish1.jpg

shnantish2.jpg

shnantish3.jpg

shnantish4.jpg

shnantish5.jpg

shnantish6.jpg

shnantish7.jpg

shnantish8.jpg

shnantish9.jpg

shnantish10.jpg

Επίσης έχουν περισσέψει κάποιες πέτρες που αποτελούσαν την διακόσμιση του ενυδρείου

petres.jpg

δίνοντε 2 € το κομμάτι υπέρ του Φόρουμ...Οποιος ενδιαφέρετε ας ενημερώσει να πάει να πάρει,γιατί ο χόρος πρέπει να αδειστεί πλήρως μεσα στο Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites

Κριμα βρε παιδια δυστιχος δεν εχω επαφη καθος ειμαι φανταρος και τωρα το διαβασα και επεσα απο τα συννεφα.

θα συμφωνισω και εγω με την γνωμη του φιλου μας για τα ζρηματα ειναι μια καλη ιδεα αλλα δεν γνωριζω εαν ειναι υλοποιησημη!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το να αναμοχλευουμε το θεμα ειναι ανουσιο.Η γιαφκα ειναι παρελθον,και οι συναντησεις πλεον θα γινονται καθε δευτερο Σαββατο του μηνα στο Cafe Olympico πισω απο το σταδιο Ειρηνης και Φιλιας.Εχει βγει και η σχετικη ανακοινωση.

Μακαρι το μελλον να ειναι πιο ευχαριστο,ωστε να μπορεσει να υλοποιηθει ξανα κατι τετοιο!!!

smile.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που καταφερα και προλαβε ο γιος μου να δει εστω για μια και τελευταια φορα τον χωρο που ο μπαμπας του περασε ομορφες στιγμες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...