Jump to content

Oscar Video


dimos

Recommended Posts

Να χαιρεσαι τις ψαρουκλε σου Dimo, αν και τα λιτρα σου ειναι περιορισμενα το καλο ειναι απο οτι βλεπω πως εισαι τακτικος στις αλλαγες νερου και αυτο σε σωζει για την ωρα!



Επισης θα σου προτεινα να καθαριζεις συχνα και τα φιλτρα σου γιατι η ΒΒΑ παραμονευη οπως σε ολα τα ενυδρεια με μεγαλες κιχλιδες. Στα λεω αυτα γιατι εγω ακομα παλευω με αυτη την ατιμη αλγη για να μην χαλαρωσης με την γενικη συντιρηση του ενυδρειου σου. Μπορεις να βαλεις και κερατοφυλλο μεσα για να σε βοηθαει επιπλεων με τα νιτρικα, καλη σου μερα. :)



100_6525-1.jpg

Έγινε επεξεργασία - Rik
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Rik

ναι η αληθεια ειναι οτι ειμαι στριμωγμενα ...γαυτο και οι ρουτινες ειναι σφιχτες , κανω αλλαγες καθε τεταρτη και κυριακη και τα 3 φιλτρα που εχω τα μηχανικα μερη τα καθαριζω πολυ συχνα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Rik

ναι η αληθεια ειναι οτι ειμαι στριμωγμενα ...γαυτο και οι ρουτινες ειναι σφιχτες , κανω αλλαγες καθε τεταρτη και κυριακη και τα 3 φιλτρα που εχω τα μηχανικα μερη τα καθαριζω πολυ συχνα

;) Oscar for ever! :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο ξαναπεστο

και αμα μου κατσει λιγο η κατασταση θα το φτιαξω και το διμετρο και θα λυσω πολλα θεματα (ειμαι σε συννενοηση με μαγαζι για προσφορα)

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι σιγουρος πως θα το εκτιμησουν και πανω απο ολα θα το χαρης και εσυ!

http://www.aquazone....l=&fromsearch=1

Έγινε επεξεργασία - Rik
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , επειδη μου αρέσει πολυ αυτό το ψάρι, ποιά είναι τα ελάχιστα λίτρα και διαστάσεις για 1 oscar? παρεπιπτόντος πολύ ωραίο το ενυδρείο σου :bigemo_harabe_net-64: με το καλό το δύμετρο..........

Link to comment
Share on other sites

Τρομερά τα θηριάκια σου και με πολύ όμορφο χρώμα. :thumbup: Αντε και με το δίμετρο. :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , επειδη μου αρέσει πολυ αυτό το ψάρι, ποιά είναι τα ελάχιστα λίτρα και διαστάσεις για 1 oscar? παρεπιπτόντος πολύ ωραίο το ενυδρείο σου :bigemo_harabe_net-64: με το καλό το δύμετρο..........

ευχαριστω

αμα εχεις πανω απο 250 λιτρα με πανω απο 1,20 μηκος και με δυνατη φιλτρανση εισαι καλα βεβαια οσο πιο μεγαλο ειναι το ενυδρειο τοσο καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Τρομερά τα θηριάκια σου και με πολύ όμορφο χρώμα. :thumbup: Αντε και με το δίμετρο. :)

και να φανταστεις αυτο το βιντεο ειναι τραβηγμενο απο καιρο τωρα τα ψαρια εχουν φτασει και ξεπερασει τους 30 ποντους (γιαυτο σκεφτομαι το διμετρο)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να φτιάξεις το δίμετρο, φτιάξε μας κανένα καινούργιο βιντεάκι να τα θαυμάσουμε καθότι ο λαός (οπως έχω ξαναπεί) είναι περίεργος. :D

Link to comment
Share on other sites

οσκαραρες!!!!!απο τα ωραιοτερα ψαρια και με τελεια συμπεριφορά!!! :bigemo_harabe_net-64:

:bigemo_harabe_net-134: ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

τα φυτα ολα εχινοδοροι και ανουμπιες ειναι?

Link to comment
Share on other sites

εχω και κρυπτοκορινες και μερικες ριζες βαλισνεριες διπλα στο εσωτερικο αλλα εχουν κοπει και τωρα ψηλωνουν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...