Jump to content

Μία Απίστευτη Ελληνική Διάκριση


antesco

Recommended Posts

το είπα και στο Μανο ..

.. αυτή η επιτυχία μου θυμίζει το πανευρωπαϊκό που πήραμε στο ποδόσφαιρο..

…. ανέλπιστη …μοναδική… αποτέλεσμα οργανωμένης δουλειάς με πολύ μεράκι .. για να μη πω πάθος

υποκλίνομαι :welcome::thumbup: ..

Link to comment
Share on other sites

το είπα και στο Μανο ..

.. αυτή η επιτυχία μου θυμίζει το πανευρωπαϊκό που πήραμε στο ποδόσφαιρο..

…. ανέλπιστη …μοναδική… αποτέλεσμα οργανωμένης δουλειάς με πολύ μεράκι .. για να μη πω πάθος

υποκλίνομαι :thumbup::thumbup: ..

Πολύ μεγάλη Επιτυχία που προβάλλει την σύγχρονη Ελλάδα σε ένα Hi-Tech hobby όπως έχει εξελιχθεί. Δε νομίζω όμως ανεπανάληπτη, όπως το Πανευρωπαικό :welcome::thumbup: , πολύ σύντομα πιστεύω πως θα έχουμε παρόμοιες επιτυχίες γιατί υπάρχουν τρομερές προσπάθειες από Ελληνες Χομπίστες εξίσου σημαντικές με αυτή του Μάνου.

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΝΟ :(:(:thumbup::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια βλέπουμε και μας μπαίνουν ιδέες για reef ενυδρεία... :welcome:

Συγχαρητήρια Μάνο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και απο εμενα. :welcome::thumbup::thumbup:

Παντα τετοια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ. :welcome: Πράγματι η τιμή που μου έγινε ήταν μεγάλη και ελπίζω να είναι μόνο η αρχή και για άλλες διακρίσεις Ελληνικών ενυδρείων.Τελικά για να είναι ένα reef όμορφο και πετυχημένο δεν έχει σαν προυπόθεση πανάκριβο εξοπλισμό που εγώ δεν έχω αλλά καθημερινή φροντίδα και αγάπη που εγώ έχω άφθονη γί'αυτό το χόμπυ.Ευχαριστώ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:welcome: Συγχαρητηρια!!!!!!!! :thumbup:

Αντε να βλεπουμε και αλλους να περνουν σειρα!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μάνο μας έδωσες μεγάλη χαρά με αυτή σου την διάκριση.

Συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μάνο !!!

Εύχομαι να ακολουθήσουν και άλλοι τον δρόμο που άνοιξε ο Μάνος.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Μανο και παλι!! :thumbup:

Οπως εχω ξαναπει, η ελληνικη ενυδρειακη κοινωνια στο θαλλασινο κομματι εχει κανει αλματα τα τελευταια χρονια, κατι που με χαροποιει παρα πολυ γιατι παλαιοτερα τα πραγματα ηταν λιγο..πεθαμενα. Τωρα ομως υπαρχουν αρκετα πραγματικα αξιολογα ενυδρεια και ερχονται σαφως περισοτερα. :welcome:

Αντε, σειρα για το επομενο!! Viva ο πρωτος που εσπασε το ροδι!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ![/b]

Εύχομαι η διάκριση αυτή να οδηγήσει και σε άλλες!

Το χόμπυ μας πραγματικά ανεβαίνει μετά από κάτι τέτοιο!

Και πάλι μπράβο! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Συνονοματε στα ειπα και στο Reefcentral..... ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! :welcome:

Τα λεμε καιρο τωρα για το ποσο το αξιζεις αφου δειχνεις σε ολους μας οτι αυτο που μετραει πρωτα απ' ολα ειναι η αγαπη και το μερακι και οχι ο πολυπλοκος εξοπλισμος!!!

Αντε τωρα....παμε για το μεγαλυτερο :thumbup: :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά, ευχαριστώ Μάνο που το έκανες και από το Reef Central... :thumbup:

Εχω λάβει πολλά πμ από Αμερικάνους ειδικά αλλά και από αλλού που έχουν εντυπωσιαστεί από το ενυδρείο μου σε σχέση με τον εξοπλισμό που έχω και ειδικά την απουσία C.R. και σχετικά λίγων watt φωτισμού. :thumbup:

Σε όλους απαντώ ότι άμα αγαπάς με πάθος αυτό το χόμπυ τότε την έλλειψη του εξοπλισμού την αναπληρώνει αυτή η αγάπη γιατί είσαι συνεχώς από πάνω με τα ζουμάκια και τις σκόνες σου φροντίζοντας όλα να είναι εντάξει... :welcome: Βέβαια τα 0,77 watt/lt Τ5 που έχω είναι σχετικά λίγα και γι'αυτό ετοιμάζομαι να αλλάξω καπάκι και να βάλω κρεμαστό με 8Χ54 watt T5 που θα με πάει σε 1,1 watt/lt που θα είμαι νομίζω πολύ καλύτερα.

Επίσης σκοπεύω να παραγγείλω σύντομα και τρείς ή τέσσερις Nanostream Tunze (5500 L/h) με controller και να απαλλαγώ από τους πολλούς Maxi-jet... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...