Jump to content

Αλλαγη Λαμπων Απο Τ8 Σε Τ5


kalmichalis

Recommended Posts

επισης αν δεν κανω λαθος ηταν και σφαλμα μου το σφοσφορο που εριξα..... ισως σε συνδιασμο με το power4...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Προφανως το κυανο εμφανιζεται συνηθως απο ενα συνδιασμο συγκηριων συνηθως. Το οτι εμφανιστηκε στο συγκεκριμενο σημειο μαλλον εκει δεν υπαρχει σωστη κυκλοφορια και οξυγωνωση σε συνδιασμο με τους πειραματισμους σου και τις μη σταθερες συνθηκες και λογω ελειψης ΝΟ3 φρεναρωντας την λειτουργια των φυτων και δυνοντας περιθωρια στο κυανο.

Θα ηταν κουτο να σου βγαλω μια συγκεκριμενη απολυτη αποψη αλλα το να βελτιωσεις τις συνθηκες του ενυδρειου σου αυτο μπορεις να το κανεις. Πολλες φορες και στο δικο μου ενυδρειο αντιλαμβανωμε οτι παιζω στην κοψη του ξυραφιου με την BGA μια που ψιλοεμφανιζεται μερικες φορες σε καποια φυλλα αλλα μετα ξαναφευγει. Εσενα βεβαια ειναι σε προχωρημενο σταδιο και ισως θα πρεπει να δοκιμασεις την θεραπεια, αλλιως εαν εχεις υπομωνη αρχινα με συσκωτισει και τα λοιπα και βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

εχεισ δικιο με αυτα που λες.... ομως με τη συσκοτιση τα σπορακια της bga θα εξακολουθουν να υπαρχουν...

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο φιλε, δυστηχως και αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι, οπως και να εχει προσπαθουμε να μαθουμε απο τα λαθη μας και να κατανοησουμε αυτον τον ομορφο κοσμο.

Και εγω στην ουσια πειραματιζομε αλλα δεν εχω μπλεξει ποτε σε τετοιο βαθμο με την Bga οσο με την BBA στο μεγαλο ενυδρειο με τα Oscar.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...