Jump to content

Ενυδρείο Γλυκού ή Θαλασσινού νερού


Θαλασσινό ή Γλυκού νερού Ενυδρείο?  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Προσπαθώ με αυτή τη ψηφοφορία να δούμε όχι βέβαια ποιό είδος ενυδρείου επικρατεί μεταξύ των "συνφορουμιτών" αλλά το ποσοστό των φίλων που έχουν Θαλασσινό ενυδρείο σε σχέση με αυτούς του Γλυκού νερού.

Θα παρακαλούσα όσους έχουν και τα δύο είδη ενυδρείων να ψηφίσουν υπέρ του Θαλασσινού ενυδρείου γιατί σκοπός μας δεν είναι να δούμε ποιο υπερτερεί αλλά το ποσοστό των φίλων που ασχολούνται και με το αλάτι. Η συντριπτική πλειοψηφία μας έχει ξεκινήσει κάποια στιγμή με γλυκό νερό.

Προσωπικά μετά από 8 χρόνια τήρησης ενυδρείου γλυκού νερού ετοιμάζω ένα μικρό 110 λίτρων τροπικού υφάλου, όπου και η ψήφος μου πάει στο θαλασσινό.

Link to comment
Share on other sites

19 έχουν μόνο ενυδρεία στο Αquazone??????

Που είναι οι υπόλοιποι, για ελάτε, πλούσια δώρα........ :welcome:

Link to comment
Share on other sites

19 έχουν μόνο ενυδρεία στο Αquazone??????

Που είναι οι υπόλοιποι, για ελάτε, πλούσια δώρα........ :thumbup:

Τι δωρα, τι δωρα?? :welcome::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Είδες με τα δώρα "τσίμπησες" και μαζί με εσένα τα θαλασσινά ενυδρεία ένα ψήφο :thumbup::(

Για ελάτε έχουμε πολύ καλές προσφορές ο χιλιοστός ψηφοφόρος μας, θα έχει δώρο ένα τεστ αμμωνίας από εμένα :(:thumbup::thumbup::welcome:

Link to comment
Share on other sites

καλο εεεεεεεε.εγω που ψηφισα απο τους πρωτους τι περνω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θέλατε τα δωράκια σας για να ψηφίσετε!! :welcome::thumbup:

Εχω και ένα conditioner Aquavital σφραγισμένο για γλυκό νερό που δε μου κάνει πλεόν λόγω θαλασσινού. Το βάζω και αυτό στα δώρα :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θέλατε τα δωράκια σας για να ψηφίσετε!! :welcome::thumbup:

Εχω και ένα conditioner Aquavital σφραγισμένο για γλυκό νερό που δε μου κάνει πλεόν λόγω θαλασσινού. Το βάζω και αυτό στα δώρα :thumbup::thumbup:

Βάλε κάτι καλύτερο, ένα chiller ας πούμε. Να δεις για πότε θα ψηφίσουν 2000 μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...