Jump to content

Up The Irons !!


ReBeLoS

Recommended Posts

Πολλά μπράβο κι από εμένα Νίκο!!! Τελειότητα... (δεν έχω να πω κάτι άλλο...)

Εχω και εγώ την ίδια απορία... τι τους δίνεις;;;

Και κάτι ακόμα θα ήθελα να ρωτήσω, έκανες προετοιμασία στο ζευγάρι πριν την γέννα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τρωνε τα παντα απο πολυ μικρη ηλικια..... Αν δεν το εβλεπε φιλος μωρα 10 ημερων ακριβως να σηκωνουν τα bits στον αερα δεν νομιζω κανεις να με πιστευε.....

Επισης τρωγανε μονα τους αρτεμια ζωντανη απο την 7η μερα ενω στο 99% των περιπτωσεων ξεκινουν 14η μερα.... Δυσκολο αλλα το πετυχαμε και αυτο !!

Οσον αφορα την προετοιμασια ναι φυσικα και εκανα. Επι 2 μηνες εγιναν απειρα πραγματα που θα βοηθουσαν στο τελικο αποτελεσμα. Φυσικα τιποτα δεν ειχε να κανει με φαρμακολογια αλλα με το να κανω τα ψαρια μου να αισθανθουν οτι το περιβαλλον που τα ειχα ειναι το απολυτο για να προχωρησουν σε γεννα ....

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα επειδη υπαρχουν και καποιοι που ισως σκεφτουν πονηρα, ολα τα παραπανω ειναι κρατημενα σε video (backstage) και υπαρχουν για το προσωπικο μου αρχειο.

Link to comment
Share on other sites

respect!!!δεν το συζητω οτι καποια εχουν ξεφυγει στο μεγεθος,,,,!!!!αντε να τα δεις και πιατελες,,,θα ηταν ενδιαφερον αν κρατουσες ρυθμους αναπτυξης και να μας ενημερωσεις μετα απο 2-3 μηνες!!!και παλι χιλια μπραβο για τον χρονο,την προσπαθεια και κυριως τα κουτσουβελα δισκακια!!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα πολλά συγχαρητήρια και από μένα. Για άλλη μια φορά έκανες την διαφορά. :bigemo_harabe_net-64:

Φοβερά ψάρια και πολύ πολύ σωστή γέννα με πολλά μικρά!!!

Αξίζει να πούμε ότι η συγκεκριμένη γέννα έχει ακούσει τρομερά σχόλια από μεγάλους χομπιστες , κριτές διαγωνισμών και εκτροφείς δίσκων από όλο τον κόσμο. :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα πολλά συγχαρητήρια και από μένα. Για άλλη μια φορά έκανες την διαφορά. :bigemo_harabe_net-64:

Φοβερά ψάρια και πολύ πολύ σωστή γέννα με πολλά μικρά!!!

Αξίζει να πούμε ότι η συγκεκριμένη γέννα έχει ακούσει τρομερά σχόλια από μεγάλους χομπιστες , κριτές διαγωνισμών και εκτροφείς δίσκων από όλο τον κόσμο. :bigemo_harabe_net-122:

Eκτος απο τους Ελληνες...............αλλα τι ξερουν παραπανω οι ξενοι;.........γατακιααααα :D

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΡΑΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Νικόλα πολλά συγχαρητήρια και από μένα. Για άλλη μια φορά έκανες την διαφορά. :bigemo_harabe_net-64:

Φοβερά ψάρια και πολύ πολύ σωστή γέννα με πολλά μικρά!!!

Αξίζει να πούμε ότι η συγκεκριμένη γέννα έχει ακούσει τρομερά σχόλια από μεγάλους χομπιστες , κριτές διαγωνισμών και εκτροφείς δίσκων από όλο τον κόσμο. :bigemo_harabe_net-122:

Πολυ καλη παρατηρηση Περη.....Οντως τον παραδεχτηκαν ακομα περισσοτεροι δισκαδες παγκοσμιου φημης με αυτη του τη γεννα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το περιμένεις απο εμένα

Μπράβο Νίκο !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το περιμένεις απο εμένα

Μπράβο Νίκο !!!

:bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Αυτα ειναι τα ωραια του χομπι μας....Σωστος Γιωργο.....

Link to comment
Share on other sites



Έλα μωρέ και σιγά τι έκανε,ένας δίσκος-πιατέλα με τέλεια χρώματα και τριγύρω 1,2,3,4,5....εε εντάξει αρκετά

μικρά υγιεί δισκάκια.σιγά την δυσκολία... :D :D

συγχαρητήρια από μένα Νίκο και σας εύχομαι να πάτε το χόμπι ακόμη πιο μακριά.

υ.γ.

πολλές φορές οι ματάκηδες δεν ξέρουν τι να γράψουν,απλά βλέπουν και θαυμάζουν. :)

υ.γ. 2

περιμένουμε ενημέρωση...

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το περιμένεις απο εμένα

Μπράβο Νίκο !!!

Πραγματικα και το λεω δημοσια δεν το περιμενα Γιωργο μιας και εχουμε να μιλησουμε για μεγαλο διαστημα....

Το γιατι ισως δεν αφορα κανεναν αλλον εκτος απο εμας τους 2.

Περιμενα ομως το οτι εισαι αντικειμενικος και κατι που ισως αξιζε θα το επικροτουσες οπως και εκανες.

Δεν θα μακρυγορησω ουτε θα πω μεγαλα λογια και ιστοριες για αγριους.....

Οτι θες το τηλ. μου ελπιζω να το εχεις και ειμαι παντα διαθεσιμος για ανθρωπους με ..........

Να σαι καλα φιλε και ελπιζω να πιουμε καφεδακι οπως πριν κατι χρονια.....

Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω και ολους τους υπολοιπους και το update θα γινει συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Rebelos φανταστικά ψαράκια και πολύ καλή ανάπτυξη.

Να σου ζήσουν και εύχομαι και άλλες τέτοιες γέννες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αστο ρε Στρατε γιατι εδω μεσα ξεχασα και αυτα που ηξερα.....

Υγ. Κατι ακουσα για καποιον που εγραψε εδω μεσα κατι για σηριαλ τουρκικο κτλ. Ας μου το γραψει παλι να το δω γιατι καποιος το εξαφανισε και δεν ειχα την χαρα να απαντησω...

Link to comment
Share on other sites

Nικο ασε στην ακρη αυτους που δεν εχουν κατι να πουν,και συνεχισε να ενημερωνεις το ενδιαφερον θεμα σου.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν είδες ότι ένα μπράβο πήγα να πω κ με τις σάλτσες που είδα σχολίασα ανάλογα (χιούμορ έκανα: άγουστο ίσως, χιούμορ δε. βαρύ το κλίμα στους δίσκους). Τεσπα.......

μπράβο για την γέννα συνέχισε δυνατά.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν είδες ότι ένα μπράβο πήγα να πω κ με τις σάλτσες που είδα σχολίασα ανάλογα (χιούμορ έκανα: άγουστο ίσως, χιούμορ δε. βαρύ το κλίμα στους δίσκους). Τεσπα.......

μπράβο για την γέννα συνέχισε δυνατά.

Δεν ειδα καν το μυνημα απλα κατι ακουσα απο μια συζητηση. Δεν ηξερα ουτε ποιος ουτε τι ουτε το γιατι μας και διεγραφη.

Οσον αφορα τις "σαλτσες" δεν φημιζομαι για καλος μαγειρας.

Επισης επειδη εχει να κανει με την φιλια 2 ανθρωπων το χιουμορ τετοιου ειδους το θεωρω εντελως περιττο απο την στιγμη που βλεπεις εναν ανθρωπο να γραφει κατι σε σοβαρο υφος.

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια σχετικα με την γεννα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ, περιτο αλλά, σε ποστ?. ;p

Ναι σε ποστ γιατι απλα μιας και δεν το καταλαβες μεσω αυτου του θεματος πηρα ποστ απο ανθρωπο που ειχαμε να μιλησουμε πανω απο χρονο και οφειλα να ειμαι ξεκαθαρος....

Μπράβο και πάλι.

Υ.Γ. το φίλτρο μπόμπα :P

???????

Link to comment
Share on other sites

Νικολααααα……!!!!!!! καμια ενημερωσει

Για εμας τα μπατιρακια δεν βλαπτει

Καθε αλλο μας βαζεις στην πριζα να γινουμε καλητερει ακολουθοντας το παραδιγμα σου εσενα κ πολον αλλον απο εδω μεσα………

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Απίστευτα ψάρια!!!!!!!!!Μπράβο φίλε μου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...