Jump to content

Έχω ένα μικρό προβληματάκι...


Recommended Posts

Έχω ένα μικρό προβληματάκι. Πως μπορώ να εισάγω μια φωτογραφία που θέλω να ενσωματώσω σε μια απάντηση που σκοπεύω να δώσω.

Πατάω στο εικονίδιο για Εισαγωγή εικόνας και μου βγάζει να δώσω το URL η Φώτο όμως βρίσκεται στον σκληρό μου δίσκο. Τη να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα μικρό προβληματάκι. Πως μπορώ να εισάγω μια φωτογραφία που θέλω να ενσωματώσω σε μια απάντηση που σκοπεύω να δώσω.

Πατάω στο εικονίδιο για Εισαγωγή εικόνας και μου βγάζει να δώσω το URL η Φώτο όμως βρίσκεται στον σκληρό μου δίσκο. Τη να κάνω.

αφού η φωτο είναι στο δίσκο σου, θα πατήσεις "αναζητηση" , θα τη βρεις, θα την ανοιξεις

και μετα θα την κανεις εισαγωγη..

Link to comment
Share on other sites

Θα πατησεις αναζητηση στα συννημενα αρχεια θα ανοιξουν οι εικονες σου θα διαλεξεις αυτη που θες πατας ανοιγμα και μετα διπλα "προσθεσε αυτο το συννημενο".Ετσι τουλαχιστον κανω εγω δεν ξερω αν υπαρχει και αλλος τροπος!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το σκέφτηκα και εγώ αλλά το παράξενο είναι στο μήνυμα που βγαίνει δεν έχει κουμπάκι για αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις τωρα απαντηση για να απαντησεις σε αυτο το μυνημα απο κατω θα λεει συννημενα αρχεια αναζητηση!εκει πατας!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια το πρόβλημα μου λύθηκε. Ο ΤΥΦΛΟΣ δεν είδα πιο κάτω τα συνημμένα αρχεία και τα έψαχνα δίπλα στο παράθυρο που γράφουμε τα μηνύματα

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια το πρόβλημα μου λύθηκε. Ο ΤΥΦΛΟΣ δεν είδα πιο κάτω τα συνημμένα αρχεία και τα έψαχνα δίπλα στο παράθυρο που γράφουμε τα μηνύματα

:thumbup:

:welcome::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...