Jump to content

ΓΕΙΑ ΣΑΣ


j0rdan

Recommended Posts

Παιδια γεια σας, ειμαι πολυ χαρουμενος που θα μπορουμε να ανταλαξουμε της αποψεις μας για κατι που μας αρεσει και το αγαπαμε πολυ. Λιγα λογια για το ενυδρειο μου που αυτη την στιγμη ειναι αδειο και περιμενει να φιλοξενησει μια παρεα απο πιρανχα, ειναι στα 220λιτρα με εσωτερικο φιλτρο, συντομα θα σας στειλω και φωτογραφια :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας, ειμαι πολυ χαρουμενος που θα μπορουμε να ανταλαξουμε της αποψεις μας για κατι που μας αρεσει και το αγαπαμε πολυ. Λιγα λογια για το ενυδρειο μου που αυτη την στιγμη ειναι αδειο και περιμενει να φιλοξενησει μια παρεα απο πιρανχα, ειναι στα 220λιτρα με εσωτερικο φιλτρο, συντομα θα σας στειλω και φωτογραφια :welcome:

καλος ηρθες και περιμενουμε φωτο. :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ιορδάνη!Μόλις επέστρεψα και εγώ από Αγγλία οπότε θα μπορούμε να τα λέμε συχνά!

Περιμένουμε φωτό για να μπορέσουμε να σχεδιάσουμε το νέο σου πιρα-ενυδρείο!!!! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και ότι θέλεις εδώ ήμαστε

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω για το θερμο καλωσορισμα, θα ηθελα μια χαρη αν καποιος εχει τον χρονο να φτιαξει μια λιστα με πιρανχα οπως υπαρχουν και εχω μαθει και πολλα, απλα να λεει και τα τελικα μεγεθοι τους.

Link to comment
Share on other sites

:welcome: Ελπίζω να μη μας φάνε τα ψαράκια μας τα πιράνχα σου.

Αν μου δηλώσει κανα ψαράκι μου τάση για αυτοκτονία θα στο χαρίσω και κάνε ότι καταλαβαίνεις :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικος στο ΑΖ και καλη συνεχεια. :welcome::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο ΑΖ!!!!!! :welcome::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε j0rdan ... :welcome:

Καλη διαμονη ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...