Jump to content

Bababrilios Rimless Reef


bababrilios

Recommended Posts

Εσυ ωρε εχεις τις σημαιουλες του ΑΖ και τις ψαχνουμε κανα χρονο τωρα;χεχε.πανεμορφος υφαλος,σωστα στημενος και φουλ εξελιξιμος.

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή παέι τρένο! Ευχομε απροβλημάτιστη συνέχεια!

ΥΓ. Πως στο διάλο βγάζετε τόσο καλές φώτο με το iphone!Το δικό μου απλά δεν θέλει!

Link to comment
Share on other sites

Το στήσιμο του βράχου είναι όλα τα λεφτά!!! Και όπως αναφέρθηκε ποιο πάνω μπιμπελό!!!!

Πολύ όμορφο αποτέλεσμα!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο αποτέλεσμα και σε σύντομο διάστημα μετα την τούμπα ! φτου φτου

Ωραίο στήσιμο βράχου, κοραλιών, όμορφοι κάτοικοι, καθαρό περιβάλλον. Είσαι μερακλής και φαίνεται.

Η DIY φραγκέρια και τα πλάγκς είναι όλα τα λεφτά. Πρέπει να έρθω να δώσω παραγγελία για φραγκάκια ....

Να το χαίρεσαι, καλή συνέχεια

Κωνσταντίνος

Link to comment
Share on other sites

Bababrillos όπως έχετε καταλάβει=Πολύ προχωρημένη σκέψη...

όσες βάσεις για φραγκάκια έχω δεί καμία δεν ήταν έτσι...

Σε θαυμάζω φιλαράκι μπράβο! :thaman:

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο και στημένο με μεράκι .μπράβο

Link to comment
Share on other sites

Καταχωρήθηκε 27 Οκτώβριος 2012 - 09:54

Τελειο φιλε, να το χαιρεσαι !!!

Πες μου λιγο για το φοντο, βαμενο πλαστικο ειναι;;;

Αν δες στο πρώτο ποστ στη φωτό 6 κωλλαμε το βινυλιο.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ ωρε εχεις τις σημαιουλες του ΑΖ και τις ψαχνουμε κανα χρονο τωρα;χεχε.πανεμορφος υφαλος,σωστα στημενος και φουλ εξελιξιμος.

Κωστή μου, το ιστορικό με τα σημαιακια πως έχει.

Την άνοιξη του '11 και σε μια τελευταία συνάντηση ο τότε συντονιστής ΑΚΗΣ (οι παλαιοί θα τον θυμούνται) που ήταν υπεύθυνος και για της συναντήσεις έφερε 3-4 σημαίες και κάτι σαν σουβερ που τελικά ήταν η βάση. Οταν τον ρώτησα τι είναι αυτά μου είπε ότι είναι για να τα πάρουν τα μέλη. Ολοι πήραν απο κάτι, πήρα και γω ένα λαβαρακι. Δεν τα είχα ξαναδεί σε συνάντηση αλλα ούτε και σένα όλη την χρόνια.( μπηχτη) ..

Τότε ο ΑΚΗΣ ήξερε ότι θα τα παρατήσει και δεν θα ασχοληθεί άλλο με το φόρουμ και έτσι τα έδωσε σε εμάς.

Οταν μετά με το καλό ανέλαβε ο Αιολος και το είδε Σπιτι μου με ρώτησε τι και πως και του είπα ότι έχουν κι άλλοι. Τελικά βρέθηκαν μερικά αλλα όχι ολα αλλα ούτε και η βασουλες.

Αυτά έγιναν μια φορά και ένα καιρό.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εισαι αιωνες μπροστα φιλαρακι!!! Διαμαντι ο υφαλος σου ,ευχομαι να διατηρειθει ετσι για πολλα χρονια και να συνεχισεις να μας χαριζεις εικονες οπως οι προηγουμενες!!

Απλα συγχαρητηρια και θα ηθελα και δημοσια να σε ευχαριστησω για την πολυτιμη βοηθεια σου και στο δικο μου ενυδρειο! Ολα ειναι δανεικα σε αυτη την ζωη και ευχομαι να μπορεσω μια μερα να στο ξεπληρωσω!!

Αξιος χομπιστας,Αξιο ενυδρειο..

:bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Εισαι αιωνες μπροστα φιλαρακι!!! Διαμαντι ο υφαλος σου ,ευχομαι να διατηρειθει ετσι για πολλα χρονια και να συνεχισεις να μας χαριζεις εικονες οπως οι προηγουμενες!!

Απλα συγχαρητηρια και θα ηθελα και δημοσια να σε ευχαριστησω για την πολυτιμη βοηθεια σου και στο δικο μου ενυδρειο! Ολα ειναι δανεικα σε αυτη την ζωη και ευχομαι να μπορεσω μια μερα να στο ξεπληρωσω!!

Αξιος χομπιστας,Αξιο ενυδρειο..

:bigemo_harabe_net-145:

Ποια βοηθεια?! Ποιο ενυδρειο?! Τι κανατε?! Μην μας αφηνετε στην απεξω! χαχαχαχαχα!

(Πραγματικα νιωθεις τυχερος οταν γνωριζεις ατομα σαν τον Θοδωρη...)

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή καταπληκτικο ενυδρειο !!! δωσε φωτο στο λαο απο τις ρικορντιες !

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή καταπληκτικο ενυδρειο !!! δωσε φωτο στο λαο απο τις ρικορντιες !

O Θοδωρής είναι μάγος.Στις επανέφερε μια χαρά και τα ζωντανά σου είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Άντε να έρθεις και εσύ να αρχίσουμε τα swap.

Το ενυδρείο του Bababril είναι απο τα καλύτερα που έχω δει σε εκτέλεση και σχεδιασμό.

Σιγά-σιγά τον βλέπω ανερχόμενη δύναμη στο Reef!

Link to comment
Share on other sites

και εγω ζηλευω το ενυδρειο του τοντορα....χεχεχε αλλα ακομη ενυδρειο δεν αλλαζω(τι διαολο ολα τωρα θα τα κανω..?)

Link to comment
Share on other sites

και εγω ζηλευω το ενυδρειο του τοντορα....χεχεχε αλλα ακομη ενυδρειο δεν αλλαζω(τι διαολο ολα τωρα θα τα κανω..?)

Ποτέ μη λες ποτέ... χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ μη λες ποτέ... χαχαχα

εσυ μοκο.εσυ δεν πρεπει να μιλας......χρονος δεν περασε και κανεις 2 τρελλες και απανωτες αναβαθμισεις σε λιτρα???ΚΡΙΣΗ εχει η χωρα,και ανοιγεσε???χεχε
Link to comment
Share on other sites

2 ?? Ποιες είναι οι δύο???

:drunk: :drunk: οκ.........(τετοια αναβαθμιση σαν διπλη μου φανηκε...χεχε)
Link to comment
Share on other sites

Μοιάζει μαγική εικόνα στις μέρες μας να υπάρχουν άνθρωποι σαν τον Τεο.. κ όπως είπα όλα είναι δανεικά σε αυτή τη ζωή..

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρε τι μας κανει ρε φιλε και εσυ...........................ΠΩ ΠΩ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΜΗ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!Πολλα Μπραβο στο μερακι σου και την αγαπη σου σε αυτο που κανεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και σας εύχομαι να δείτε και εσείς τα δικα σας σαν χρωματολογιο της vitex.

Απο ότι έχει δείξει ο χρόνος, δεν ειμαι πυροτεχνημά στο χόμπι. Για να φτάσω σε αυτό το σημείο σήμερα ακολούθησα την εξής τακτική. Υπομονή, άκου, βλέπε, μάθανε, και αν δείτε των αριθμο απο τα ποστ μου, και μην μιλάς.

Βλέπεις ήταν και άλλο το team τότε AKHS salamander nervas που τώρα πια δεν είναι στο φόρουμ και τόσο ενεργεί. Εχουν δει τα ματιά μου συντονιστές……

Τέλος πάντων μην μας πιάσει νοσταλγία.

Αυτή την στιγμή στο ενυδρειο μέσα φιλοξενούνται ολα τα κοραλια και τα ψαρια του φίλου Kostasbaf και τα κοραλια του johnlaz, τα ψαράκια του johnlaz είναι στο sump. Αν θέλει και κανένας άλλος να κάνει μεταφορά-μετακόμιση εχω κι άλλο χορό στο crypticzoon.

Και οι δυο θα πανε σε ενυδρειο-κατασκευή by salamander-bababrilios.

Αυτοί μπορεί να αγωνιούν ποτέ θα κάνουν τα ενυδρεια τους , αλλα εμένα με πιάνει το άγχος που εχω ρίξει μέσα στο reef μου αλλα δυο ενυδρεια και δεν λέει να γεμίσει.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΟΚΑΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

Σήμερα κάνω την προγραμματισμένη μου αλλαγή του 15μερου με παρέα το γυναικακι μου.

Την είπα πάμε παραλία για καφέ και ήρθε!!!

Εκει με πλησίασε ο ψαρας Ατρεμης Ματσας και μου λέει

- για το ενυδρειο το νερό.

- ναι που το ξέρεις.

- ήταν και ένας άλλος το πρωί εδώ

- Ααα ναι… πως ήταν;

- ένας ψηλός με ένα μερσεντες slk. Το γέμισε πίσω τιγκα στα μπιτονια.

Ποιος να ήταν ο τύπος άραγε;;;;;

Να πω και ένα μεγάλο ευχάριστο στον φίλο και μελλοντικό γιατρό μου, Alexpcycho.

Εμαθε ότι είχα πάρει περισταλτικες και δεν τις έβαλα για λειτουργία εδώ και 2-3 εβδομάδες.

Ηρθε ένα πρωί για καφεδάκι, μου έδειξε πως να κάνω τα διαλυματα, μου σεταρε τις αντλίες και τις εγκατέστησε. Τώρα μάλιστα, ανέβηκε ένα level πιο πάνω το reefaki.

Μπράβο γιατρε!!!

Το ανέφερα και σε πιο πάνω ποστ, βρείτε μια μέρα που θέλετε και ελάτε για καφέ. Δεν με νοιάζει το πότε, δεν με νοιάζει πόσοι, χίλιοι καλοι χωράνε, αλλα να το ξέρω και γω μην λείπω για αλλαγή στην Ηρακλεια.

Και πάλι σας ευχαριστώ που μου φτιάξτε τόσο ευχάριστα την διάθεση.

Έγινε επεξεργασία - bababrilios
Link to comment
Share on other sites

....

Εκει με πλησίασε ο ψαρας Ατρεμης Ματσας και μου λέει

- για το ενυδρειο το νερό.

- ναι που το ξέρεις.

- ήταν και ένας άλλος το πρωί εδώ

- Ααα ναιβ¦ πως ήταν;

- ένας ψηλός με ένα μερσεντες slk. Το γέμισε πίσω τιγκα στα μπιτονια.

Ποιος να ήταν ο τύπος άραγε;;;;;.....

Πρέπει να τον βρούμε!!! Χρειαζόμαστε τα μπιτονια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...