Jump to content

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΒΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ Η ΑΜΜΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Δέκα λεπτά φτάνουν για να σκοτωθούν η βλαβερή οργανισμοί για το ενυδρείο. Τώρα γιατί θες να την στεγνώσεις, δεν θα την τοποθετήσεις στο ενυδρείο; Τέλος πάντων ξέβγαλε την με κρύο νερό κα μετά άπλωσε την όπως απλώνουμε τον τραχανά. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΒΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ Η ΑΜΜΟΣ.

Καλημερα.

συμφωνω οτι το δεκαλεπτο βρασιμο αρκει για να ειναι ολα πιο ασφαλη απο οτι πριν. Θα φανει αλλωστε αν το νερο μετα απο τα διαφορα ξεπλυματα βγαινει πλεον καθαρο και διαυγες. μη φοβασαι τιποτα, οι κιχλιδες ειναι σκληρα ψαρια ωστε να τα ενοχλησει λιγη αμμος και λιγες πετρουλες. ΑΦΟΒΑ :welcome: λοιπον και χωρις αγχος

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΣΤΕΓΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΛΩΘΕΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΣΤΕΓΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΛΩΘΕΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΟΥ.

μολις θα μπει το νερο θα μπορεις να διαμορφωσεις το υποστρωμα σου οπως εσυ θελεις πολυ ευκολα! οποτε μην αγχωνεσαι για αυτο! καλη δουλεια και αρχη!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...