Jump to content

Κοπή Πίτας Aquazone Για Το 2012 (Θεσσαλονίκη)


theodor72

Recommended Posts

Παιδια, απλα κοιταξτε να περάσετε καλα!

Χαιρετησματα σε ολους και απο τον Βολο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάει και η πίτα !!!.... την κόψαμε και τις δώσαμε να καταλάβει.

Τα κλίμα ήταν πολύ φιλικό και νομίζω ότι περάσαμε όλοι μας καλά

Άντε και του χρόνου παιδιά....

Σε λίγο θα ανέβουν και οι φωτογραφίες !!!

Link to comment
Share on other sites

ναι οντος ηταν φοβερα!περιμενουμε φοτο

χε χε ... ήσουν και από τους τυχερούς...

(κέρδισε το φλουρί και το 1 ενυδρείο από τα τρία που υπήρχαν)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά!!!

Περάσαμε πολύ καλά και γελάσαμε,αν και ένας καντέμης που καθόταν δίπλα μου δεν πρέπει να χάρηκε και πολύ :bigemo_harabe_net-74:

Βαγγέλη δώσε φώτο στο λαό!!!

Link to comment
Share on other sites

20120226_125013.jpg

20120226_125044.jpg

20120226_125113-1.jpg

20120226_125300.jpg

20120226_131253.jpg

20120226_130205.jpg

20120226_125144.jpg

20120226_125308.jpg

20120226_125144.jpg

20120226_125442.jpg

20120226_130846.jpg

20120226_131102.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πέρασα πολύ ωραία και χάρηκα που γνώρισα παιδιά απο κοντά που τα ήξερα μόνο ως ψευδώνυμα στο φόρουμ, σίγουρα θα ξανάρθω.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά!!!

Περάσαμε πολύ καλά και γελάσαμε,αν και ένας καντέμης που καθόταν δίπλα μου δεν πρέπει να χάρηκε και πολύ :bigemo_harabe_net-74:

Βαγγέλη δώσε φώτο στο λαό!!!

ποιος να ηταν αυτος αραγε;μηπως αυτος με το 2πλασιο κομματι απ ολους και το φλουρι στο μικρο κομματι του διπλανου του;;;;;;μηπως;αλλα δεν ειναι αυτος ο καντεμης νικολακη.....αυτος που εκοβε την πιτα φταιει λεμεεεεεεε.

ενα μπραβο στα παιδια που ετρεξαν για την κοπη!!!!αντε και του χρονου (με μια πιτα μονο για μενα μπας και.....)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε βασιλη..σε ολλα τα φορουμ στης πιτες κερδισες και απο κατι...μπραβο σε ολα τα παιδια!!!!!!!!

εγω δεν ηρθα γιατη θεορω πως οταν δεν παραβρισκεσαι σε καμια συναντιση/δεν σημετεχεις ενεργα στο φορουμ ειναι αδικο να "διεκδικης" τα δωρα και να παραβρισκεσαι με τα μελη του φορουμ μονον στην ετισια κοπη της πιτας..ας απαλαγουμε λιγο απο την ενοτροπια"αρπα-λουις"!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε βασιλη..σε ολλα τα φορουμ στης πιτες κερδισες και απο κατι...μπραβο σε ολα τα παιδια!!!!!!!!

εγω δεν ηρθα γιατη θεορω πως οταν δεν παραβρισκεσαι σε καμια συναντιση/δεν σημετεχεις ενεργα στο φορουμ ειναι αδικο να "διεκδικης" τα δωρα και να παραβρισκεσαι με τα μελη του φορουμ μονον στην ετισια κοπη της πιτας..ας απαλαγουμε λιγο απο την ενοτροπια"αρπα-λουις"!!!!!!!!!!!!!

O σοφός λαός όμως έχει διάφορες παροιμίες... η μια λέει "χίλιοι καλοί χωράνε" και μια άλλη "ποτέ δεν είναι αργά"

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε βασιλη..σε ολλα τα φορουμ στης πιτες κερδισες και απο κατι...μπραβο σε ολα τα παιδια!!!!!!!!

εγω δεν ηρθα γιατη θεορω πως οταν δεν παραβρισκεσαι σε καμια συναντιση/δεν σημετεχεις ενεργα στο φορουμ ειναι αδικο να "διεκδικης" τα δωρα και να παραβρισκεσαι με τα μελη του φορουμ μονον στην ετισια κοπη της πιτας..ας απαλαγουμε λιγο απο την ενοτροπια"αρπα-λουις"!!!!!!!!!!!!!

ετσι ετσι αυτα ειναι....:P

εγω δεν φταιω αμα ετυχε σε μενα!τι να το κανω να το δωσω αλου!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τους τυχερούς των ενυδρείων, και όλοι οι υπόλοιποι κέρδισαν από 2 εκπτωτικές δωροεπιταγές από τα καταστήματα που υποστήριξαν αυτή μας την προσπάθεια και για μια ακόμη φορά τους ευχαριστούμε.

Δεν έφυγε κανείς παραπονεμένος.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

Σήμερα ήρθα για πρώτη φορά στην παρέα του ΑΖ και πέρασα πολύ καλά.

Πολλούς από τους φίλους τους ήξερα,απλά δεν είχαμε βρεθεί στον συγκεκριμένο τόπο για καφεδάκι.

Φυσικά και θα έρχομαι σε κάθε συνάντηση από εδώ και πέρα (όποιος με ξέρει καλά,σίγουρα γνωρίζει ότι μου αρέσουν οι ψαροσυναντήσεις....που αν συνοδεύονται και με τσιπουράκι μετά... :bigemo_harabe_net-145: ).

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε βασιλη..σε ολλα τα φορουμ στης πιτες κερδισες και απο κατι...μπραβο σε ολα τα παιδια!!!!!!!!

εγω δεν ηρθα γιατη θεορω πως οταν δεν παραβρισκεσαι σε καμια συναντιση/δεν σημετεχεις ενεργα στο φορουμ ειναι αδικο να "διεκδικης" τα δωρα και να παραβρισκεσαι με τα μελη του φορουμ μονον στην ετισια κοπη της πιτας..ας απαλαγουμε λιγο απο την ενοτροπια"αρπα-λουις"!!!!!!!!!!!!!

Προσωπική μου γνώμη : αν ήθελα να παρευρεθούν στην πίτα μόνο όσα μέλη έρχονται στις συναντήσεις (ούτε εγώ πάω συχνά) ή όσα είναι καιρό στο forum ή όσα γράφουν συχνά στο ΑΖ, τότε δε θα κάναμε ανοιχτή πρόσκληση σε όλα τα μέλη, αλλά θα στέλναμε προσκλήσεις σε όσους θέλαμε. Και μην ανησυχεί κανείς, κανένα μέλος δε πρόκειται να θεωρηθεί πως έχει την νοοτροπία που λες "άρπα λούις". Αυτοί είναι λίγοι, γνωστοί και δεν ασχολούμαστε και πολύ μαζί τους.

Στο κάτω κάτω της γραφής, τα δώρα δε τα δίνει το ΑΖ αλλά τα καταστήματα για προσωπική τους διαφήμιση. :)

ΥΓ Θα ομόρφαινε και η ανδροπαρέα ;)

Επί της ουσίας, εύχομαι στον Βασίλη που έτυχε το φλουρί να είναι έτσι τυχερός ολόκληρη τη χρόνια και καλογέμιστο το ενυδρειάκι!!! Περάσαμε όμορφα, μιλήσαμε για διάφορα και χαλαρώσαμε!

Επειδή βλέπω πως η Σκύδρα τιμά και με το παραπάνω τις συναντήσεις, μήπως θα έπρεπε στην επόμενη μηνιαία συνάντηση να μας φιλοξενήσει στα δικά της στέκια;

Και του χρόνου με υγεία παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα ,να πω και εγω με την σειρα οτι περασα πολυ ωραια ,με αρκετα δωρα ,καλη παρεα και με επιπεδο γνωσεων.

Ευχαριστω τα καταστηματα για της επιταγες, και το ΑΖ ...

Οντως ολοι μας κερδισαμε κατι ,,κανενας δεν εφυγε με παραπονο.

Θα τα πουμε στην επομενη συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά! :)

Ναι ήταν ωραία σήμερα με πολύ πλάκα και γέλιο, αλλά ο κόσμος ήταν λίγος...

1ον. Το γεγονός ότι είναι (ακόμη) το 3ήμερο σε "δράση" απέτρεψε πολλούς από το να έρθουν στην κοπή. Αυτός ήταν ο ένας λόγος που δεν είχε τον "πολύ" κόσμο που μάζευε η συγκεκριμένη εκδήλωση σε σχέση με πέρσι ή πρόπερσι...

Ο 2ος λόγος είναι και η οικονομική συγκυρία η οποίο έχει επηρεάσει πολύ κόσμο με αποτέλεσμα ή να συρρικνωθούν τα ενυδρεία που έχει ο καθένας στο σπίτι του ή και να τα κλείσει..., οπότε δεν υπάρχει λόγος να παρευρεθεί ντε και καλά σήμερα.

Ένας 3ος λόγος ήταν ότι έγινε στην αρχή του θέματος ένα σχόλιο για τα δώρα. Αρχικά δεν σχολιάζω το μέλος και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον Νίκο. Εάν το είχα "διαβάσει" πιο νωρίς θα απαντούσα όμως. Γιατί, τα δώρα δίνονται από τα καταστήματα για τα μέλη ως ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ. Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα. Έτσι απλά..

Επίσης ο λόγος που το σχολιάζω τώρα, είναι γιατί στην αρχή της κουβέντας σιγονταρίστηκε το συγκεκριμένο ποστ από μοντς... δυστυχώς !! Αντώνη και Βαγγέλη κάνατε λάθος. Κατά την ταπεινή μου άποψη ΠΑΝΤΑ, επειδή το σχόλιο "περί δώρων" είναι κάπως "βαρύ" (ακούγεται ως τζαμπατζής ο άλλος..) τα αρχικά ποστ θα έπρεπε να "εξαφανιστούν" (ήρεμα πάντα, χωρίς φασαρία). Θανάση (Tan) οφείλεις να τους "τραβήξεις" το αφτί :D (αν και αυτοί "τράβηξαν" το ζόρι της οργάνωσης μαζί με τον Θοδωρή)

Όσο για τον λόγο ότι στις συναντήσεις δεν έρχονται πολλοί ίσως να υπάρχουν και άλλοι παράγοντες.

π.χ. η ημέρα. Το Σάββατο εμένα προσωπικά δεν με βολεύει καθόλου η ώρα αλλά και η ημέρα :(. 5 είναι πάρα πολύ νωρίς. 14:30 κλείνει συνήθως η "αγορά". Εγώ κλείνω 15:30 για να προλάβει να έρθει και αυτός που εργάζεται. Θέλω και λίγη ώρα για να "δω" τα ζωντανά οπότε κλείνω 4 ή και πιο αργά.. Επίσης το Σάββατο αποτρέπει τους "έξω" από Θεσ/νίκη να προλάβουν να έρθουν ειδικά αυτοί που εργάζονται 6 ημέρες και θέλουν να ξεκουραστούν στο σπίτι τους..

Η Κυριακή είναι πάντα πιο "χαλαρή" ημέρα για τέτοιες εκδηλώσεις.

Φιλικά όλα τα επάνω και "συζήτηση" βάση της Δημοκρατική διαδικασίας, που ισχύει ακόμη ευτυχώς..

Και του χρόνου με υγεία και ας φαίνομαι "κακός". :P

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου γνώμη : αν ήθελα να παρευρεθούν στην πίτα μόνο όσα μέλη έρχονται στις συναντήσεις (ούτε εγώ πάω συχνά) ή όσα είναι καιρό στο forum ή όσα γράφουν συχνά στο ΑΖ, τότε δε θα κάναμε ανοιχτή πρόσκληση σε όλα τα μέλη, αλλά θα στέλναμε προσκλήσεις σε όσους θέλαμε. Και μην ανησυχεί κανείς, κανένα μέλος δε πρόκειται να θεωρηθεί πως έχει την νοοτροπία που λες "άρπα λούις". Αυτοί είναι λίγοι, γνωστοί και δεν ασχολούμαστε και πολύ μαζί τους.

Στο κάτω κάτω της γραφής, τα δώρα δε τα δίνει το ΑΖ αλλά τα καταστήματα για προσωπική τους διαφήμιση. :)

ΥΓ Θα ομόρφαινε και η ανδροπαρέα ;)

Επί της ουσίας, εύχομαι στον Βασίλη που έτυχε το φλουρί να είναι έτσι τυχερός ολόκληρη τη χρόνια και καλογέμιστο το ενυδρειάκι!!! Περάσαμε όμορφα, μιλήσαμε για διάφορα και χαλαρώσαμε!

Επειδή βλέπω πως η Σκύδρα τιμά και με το παραπάνω τις συναντήσεις, μήπως θα έπρεπε στην επόμενη μηνιαία συνάντηση να μας φιλοξενήσει στα δικά της στέκια;

Και του χρόνου με υγεία παιδιά!!!

Iνα ειναι ετσι ακριβος οπως τα λεει ο theodor72 σημασια εχει το κοινο ενδιααφερων που μιραζομαστε και σημαρα η παρεα ηταν τελεια μιλησαμε πολυ και το μονο που μας εκοψε την συζητηση ηταν η πιτα.συγουρα θα ξαναερθω γιατι εμειναν ατομα με τα οποια δεν τα πολυειπαμε και αναμενω την επομενη να τα πουμε....

Link to comment
Share on other sites

κωστη μου θα σημφονισω μαζι σου για την μερα/ωρα...λιγο ζορικη ειναι..για σας τους αντρες ειναι καπως καλυτερα-δεν υπαρχουν τοσες πολες υποχρεοσεις ως αφορα παιδια/νοικοκιριο..εγω πρεπει να στερισω απο το παιδη μου την εξοδο του σαβατου(στης 6 με το πολυ 8:30 μετα τεζα-κρεβατη)..δηστυχως δεν γινετε..πρωτα το παιδη και η οικογενια και μετα οι προσοπικες"απολαυσεις"

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά περάσαμε δωράκια όλοι πήραμε και ανταλλάξαμε απόψεις σε πολλά θέματα..Αντε την επόμενη φορά εύχομαι και ενα καλό frag swap.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη οργανωση,πολυ καλη παρεα ειδα στις φωτο.μπραβο παιδια.αντε να εχουμε την υγεια μας και του χρονου ακομα καλυτερα για ολους ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν πολύ καλά άντε και του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν μπόρεσα να έρθω, είδα όμως ότι περάσατε πολύ καλά. Και του χρόνου με υγεία. :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

ολα πηγαν καλα, εστω κ ετσι, με αρκετες απουσιες.

ελπιζω να περασατε καλα κ θα τα ξαναπουμε απο κοντα στην επομενη συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...