Jump to content

Κοπή Πίτας Aquazone Για Το 2012 (Θεσσαλονίκη)


theodor72

Recommended Posts

Καλή καρδιά βρε παιδιά...

Προσπαθήστε να είστε παρόντες όσοι μπορείτε και να περάσετε καλά!!!Δεδομένο αυτό....

Τα δώρα θα έρθω να τα πάρω εγώ,μην τσακώνεστε! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φώτη δεν μαλώνουμε για τα δώρα.....δώρα υπάρχουν,για τον κόσμο μαλώνουμε που δεν έρχεται!

Θέλουμε κόσμο!!!!

Και από καλή καρδιά άλλο τίποτα,δεν νομίζω να ήρθε ποτέ κανένας σε συνάντηση και να έφυγε απογοητευμένος.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα ερθω για τα δωρα!!!ορεξη σας ειχα εσας...:P

νικολακη τσακισου και ελα . . . εχουμε κουβεντα !!!

αντωνακη για το τσιπουρακι ειμαι μεσα και εγω. . .

Link to comment
Share on other sites

Αν πάμε για τσιπουράκι με τα πιράνχας του forum δε θα μείνει λέπι για μας !!! :bigemo_harabe_net-112:

:bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αν πάμε για τσιπουράκι με τα πιράνχας του forum δε θα μείνει λέπι για μας !!! :bigemo_harabe_net-112:

:bigemo_harabe_net-74:

μην λες τετοια στον κοσμο και αρχιζει να τρομαζει...ειμαστε βετζετεριαν εμεις... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

σσσ....μην το πεις παρα εξω...!!! αυτη η συζητηση ελπιζω να μεινει μεταξη μας!!! :P

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ . . .

Link to comment
Share on other sites

Φώτη δεν μαλώνουμε για τα δώρα.....δώρα υπάρχουν,για τον κόσμο μαλώνουμε που δεν έρχεται!

Θέλουμε κόσμο!!!!

Και από καλή καρδιά άλλο τίποτα,δεν νομίζω να ήρθε ποτέ κανένας σε συνάντηση και να έφυγε απογοητευμένος.

φιλε μου θα μιλησω εκμερους μου.τα λετε σωστα οτι ερχονται πολυ για τα δωρα και αυτος ειναι και ο σκοπος της πιτας.εγω προσοπικα ερχομουν αλλα επιδη υπηρχε εληψη επικοινωνιας δεν ξενεηρθα.

και ναι αν θαρθω θαρθω να πω καμια κουβεντα με ενα δυο ατομα που τα βλεπω και αλου και φυσηκοτατα να παρω μερος στην κληρωση.

ΥΓπροδρομε μεσα σε αυτα τα ατομα εισαι και εσυ κανονισε

Link to comment
Share on other sites

........εγω προσοπικα ερχομουν αλλα επιδη υπηρχε εληψη επικοινωνιας δεν ξενεηρθα.

......

Γνωρίζω πολύ καλά τις συναντήσεις του Aquazone και τι συμβαίνει , και ξερω πολύ καλά οτι κάτι τέτοιο δεν ισχύει .

Ίσως μια συγκυρία τις στιγμής να σου έδωσε αυτό το αίσθημα .

Στις συναντήσεις του Aquazone πάντα είναι όλοι καλοδεχούμενοι , είμαστε αρκετά φιλόξενοι .

Στηρίξτε τις συναντήσεις σας στη Θεσσαλονίκη είναι δικές σας ...... μας κόβουν πολλά πράγματα από τη ζωή μας , ας μη κόψουμε κι εμείς από μόνοι μας κάποια πράγματα που μπορεί να μας δώσουν μικρές χαρές

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πολύ καλά τις συναντήσεις του Aquazone και τι συμβαίνει , και ξερω πολύ καλά οτι κάτι τέτοιο δεν ισχύει .

Ίσως μια συγκυρία τις στιγμής να σου έδωσε αυτό το αίσθημα .

Στις συναντήσεις του Aquazone πάντα είναι όλοι καλοδεχούμενοι , είμαστε αρκετά φιλόξενοι .

Στηρίξτε τις συναντήσεις σας στη Θεσσαλονίκη είναι δικές σας ...... μας κόβουν πολλά πράγματα από τη ζωή μας , ας μη κόψουμε κι εμείς από μόνοι μας κάποια πράγματα που μπορεί να μας δώσουν μικρές χαρές

Έτσι ακριβώς είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση γιατί λεει 19-2-2012;

Το ΣΚ θα είμαι Θεσσ, αλλα δεν ξέρω αν θα μπορεσω να ερθω... 3-4 μερες θα κάτσω μετα απο δύο μήνες, και εχω και... υποχρεώσεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δωρα δινονται καθε φορα που γινεται συζητηση και μαλιστα πολυ πιο σημαντικα και μεγαλυτερης διαρκειας απο τα υλικα.Αυτα ειναι οι συμβουλες απο εμπειρους προς αρχαριους και προπαντων η κοινωνικοποιηση (δεν εχω ιδεα πως γραφεται).

Πρεπει να εισαι κενος για να ανταλλαξεις μια γνωριμια που μπορει να προχωρησει σε μια καλη φιλία με ενα.............φιλτρο.

Εγω προσωπικα εχω ερθει μονο μια φορα λογω προσωπικων προβληματων.Δυστηχως τοτε ηταν μονο 6-7 παιδια και με τους μισους καταφερα να μιλησω και να γνωριστω αλλα ειναι φυσιολογικο ειδικα οταν υπαρχουν νεες μουρες σε μια παρεα.

Καλα να περασετε και μη ξεχνατε εμπειροι ή αρχαριοι ολοι μοιραζομαστε το ιδιο παθος.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ήθελα πολύ να ξαναβρεθώ στην παρέα και να δω μερικούς παλιούς και νέους φίλους

δυστυχώς θα λείπω το τριήμερο :huh:

(Στις συναντήσεις του Σαββάτου δεν μπορώ να έρχομαι λόγω δουλειάς)

Καλά να περάσετε!

[Θοδωρήηηηη ένα φακελάκι σε περιμένει]

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω και πολυ κινητικοτητα .... ολοι λουφα ειναι...ελπιζω να εχει κοσμο...γτ απο οτι ακουω πολυς κοσμος θα λειπει απο θεσσαλονικη το τριημερο

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το 3ημερακι τσακισε :bigemo_harabe_net-64: οποτε θ΄ανεχτητε και αυτη τη φοραααααααααααα........ Βαγγελη ψηνω και το προποτζη αλλα λεει θαχει δουλεια θα του το :locked:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, όλοι εκδρομή θα πάτε το τριήμερο; Όσοι είσαστε εδώ σηκωθείτε για ένα καφεδάκι... :)

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή, μιας που είμαι πίσω Ελλάδα θα είμαι και γω εκεί.

Κ

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει και καλό καιρό.Ωραία θα περάσουμε και θα φέρω και μερικούς `φίλους` να εχω περισσότερες ελπίδες για το φλουρί Χαχαχαχα Φυσικά αστειεύομαι.Θα φέρω και μερικά πραγματάκια που δεν χρειάζομαι μήπως και βολέψουμε κανέναν χομπίστα και τον γλυτώσουμε απο έξοδα.Φυσικά οτι θέλει ο καθένας πέρνει μην ρωτάτε πόσο κάνει και χαζά.Τα λέμε αύριο.

:bigemo_harabe_net-170:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...