Jump to content

Κοπή Πίτας Aquazone Για Το 2012 (Θεσσαλονίκη)


theodor72

Recommended Posts

επισης να ευχαριστησουμε κ τα καταστηματα

Αμαζονιος,aquamendor,Azores,petcumulus,Pet experts,Waterinn,Ιχθύες και το βιβλιοπολείο Σείριος

για τα δωρα που προσφεραν

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προσωπική μου γνώμη : αν ήθελα να παρευρεθούν στην πίτα μόνο όσα μέλη έρχονται στις συναντήσεις (ούτε εγώ πάω συχνά) ή όσα είναι καιρό στο forum ή όσα γράφουν συχνά στο ΑΖ, τότε δε θα κάναμε ανοιχτή πρόσκληση σε όλα τα μέλη, αλλά θα στέλναμε προσκλήσεις σε όσους θέλαμε. Και μην ανησυχεί κανείς, κανένα μέλος δε πρόκειται να θεωρηθεί πως έχει την νοοτροπία που λες "άρπα λούις". Αυτοί είναι λίγοι, γνωστοί και δεν ασχολούμαστε και πολύ μαζί τους.

Στο κάτω κάτω της γραφής, τα δώρα δε τα δίνει το ΑΖ αλλά τα καταστήματα για προσωπική τους διαφήμιση. :)

ΥΓ Θα ομόρφαινε και η ανδροπαρέα ;)

Επί της ουσίας, εύχομαι στον Βασίλη που έτυχε το φλουρί να είναι έτσι τυχερός ολόκληρη τη χρόνια και καλογέμιστο το ενυδρειάκι!!! Περάσαμε όμορφα, μιλήσαμε για διάφορα και χαλαρώσαμε!

Επειδή βλέπω πως η Σκύδρα τιμά και με το παραπάνω τις συναντήσεις, μήπως θα έπρεπε στην επόμενη μηνιαία συνάντηση να μας φιλοξενήσει στα δικά της στέκια;

Και του χρόνου με υγεία παιδιά!!!

πες τα θοδωρε!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!

το αλλο ενυδρειο το κερδισε ο Χρηστος απο σκυδρα φυσικα αφου τα μισα κομματια ηταν σε σκυδραιους!!χαχαχαχαχαχ

αντε και του χρονου πιαδια με πιο πολλες παρουσιες!!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ηρΘα γιατη Θεορω πως οταν δεν παραβρισκεσαι σε καμια συναντιση/δεν σημετεχεις ενεργα στο φορουμ ειναι αδικο να "διεκδικης" τα δωρα και να παραβρισκεσαι με τα μελη του φορουμ μονον στην ετισια κοπη της πιτας..ας απαλαγουμε λιγο απο την ενοτροπια"αρπα-λουις"!!!!!!!!!!!!!

και γω για τον ίδιο λόγο δεν ήρθα :bigemo_harabe_net-185:

Θα προτιμούσα μια παρουσία σε ανύποπτο χρόνο

Πάντως χαίρομαι που περάσατε καλά

Και του χρόνου παιδιά

:bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...