Jump to content

Γεννησαν Βοηθεια


Recommended Posts

Οπως λεει και ο τιτλος τα γκαπυ μου η τα πλατυ δεν μπορω να ξεχωρισω τι ειναι αλλα παντωσ ειναι μικρα γλυκα και αβοηθητα...γεννηστρα δεν εχω την δυνατοτητα να βαλω και σαν κρυψωνες εχω μονο 1 ριζα ενα πυθαρακι που εχει μεσα την αεραντλια και απο φυτα 3 μικροσοριουμ και 2 μπακοπα...αλλα παρατηρησα οτι αυτα βγαινουν απο εκει και τα τρωνε τα μεγαλα και δεν κσερω τι να κανω εχω δει να τρωνε ειδη τρια...ετσι χτες το βραδυ εψαξα στο youtube για αυτοσχεδιες κρυψουνες για μωρα και εκανα μια με ενα μπουκαλι εριξα μεσα τροφη για να προσελκισω αλλα σημερα το πρωι ουτε ψαρι μεσα αλλα ουτε τροφη λυπει....συγνωμη αν σας κουρασα αλλα χρειαζομαι αμεσα βοηθεια....τι να κανω ;;;

ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Βάλε μια αγγελία εδώ στο φόρουμ και ζήτα λίγο κερατόφυλλο. Πολλοί συνγχομπίστες χαρίζουν. Ρίχτο ελεύθερο μέσα στο ενυδρείο. Είναι η καλύτερη φυσική κρυψώνα. :)

Link to comment
Share on other sites

Από το αποτέλεσμα καταλαβαίνω οτι το μπουκάλι δεν έπαιξε κάποιο ιδαίτερα προστατευτικό ρόλο, αλλά ψυχολογικό για σένα.

Οπότε άστο μέχρι να βρείς λίγο κερατόφυλο. Δεν ξέρω αν θα πας το απόγευμα στην κοπή της πίτας, γιατί ίσως κάποιος φίλος θα μπορούσε να σε βοηθήσει.

Είναι από τις λίγες φορές που και εγώ δυστηχώς δεν έχω έστω και λίγο να σε βολέψω.

Link to comment
Share on other sites

Οχι στην κοπη πιτας δεν θα ερθω γιατι δεν εχω μεταφορικο μεσο και λογο της ηλικιας μου δεν μπρω να ερθω μονος...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...