Jump to content

Recommended Posts

- Θα ηθελα να ρωτησω καποιον να μου πει υπευθυνα αν το Mineral salt της SERA κανει για αντιμετωπιση ICH?

Αν οχι πεστε μου πως θα το ζητησω,(μαρκα,ονομα) γιατι ζητωντας ενυδριακο αλατι εδω (στη Βεροια) ο "πετσοπας" μου εδωσε το συγκεκριμενο.

Σας παρακαλω μονο αν γινετε συντομα οι απαντησεις σας γιατι ηδη εχω ξεκινησει θεραπια απο τριημερου αλλα κατι δε μου καθεται καλα..... :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνει για τo ICK .

Μπορείς να ζητήσεις το αλάτι τις Aquarium pharmaceuticals για γλυκό νερό.

Αν και για το ICK θα σου έλεγα να κάνεις χρήση ενός σκευάσματος από οποιαδήποτε εταιρία .

Ανέβασε και τη θερμοκρασία στους 29 βαθμούς .

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνει για τo ICK .

Μπορείς να ζητήσεις το αλάτι τις Aquarium pharmaceuticals για γλυκό νερό.

Αν και για το ICK θα σου έλεγα να κάνεις χρήση ενός σκευάσματος από οποιαδήποτε εταιρία .

Ανέβασε και τη θερμοκρασία στους 29 βαθμούς .

- Eυχαριστω ΣΤΑΜΑΤΗ για τη βοηθεια σου!Ενυδρεικο αλατι δυστυχως δεν υπαρχει προς το παρον...

Πηρα το costapur της Sera.Eιναι καλο?Μετα την θεραπεια πρεπει οποσδηποτε να βαλω ανθρακα?Αν το αφησω και κανοντας συχνες αλλαγες νερου θα μπορεσει να επανελθει σε νορμαλ κατασταση η βιολογια μου ή ειναι επικινδυνο για την υγεια των φιλων μου? :)

Link to comment
Share on other sites

Εάν ακολουθήσεις τις οδηγίες και είσαι φειδωλώς στο τάϊσμα για όσο καιρό κρατά η θεραπεία θα επανέλθει η βιολογία σύντομα .

Τώρα αν επιμένεις να χρησιμοποίησης αλάτι μπορείς να βρεις χοντρό αλάτι ακατέργαστο χωρίς βελτιωτικά .

Δεν νομίζω ότι σου χρειάζεται τώρα .

Link to comment
Share on other sites

-Ευχαριστω για τις συμβουλες,θα ακολουθησω πιστα τις οδηγιες και ελπιζω να πανε ολα καλα. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...