Jump to content

Προτεινετε Μου Ψαρακια Παρακαλω!


Recommended Posts

σκευτομαι πολυ θερμα τα Guppies...

τι λετε? εχει κανεις απο δω μεσα να δωσει καμια πληροφορια? εχουν καθολου χαρακτηρα η σαν τα χρσοψαρα κανουν οτι θελουν?

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη μην τα περιμενεις έτοιμα όλα στο πιατο!!! Ψαξε εσυ και μη ζητας στους άλλους να ψαχνουν για σένα βαζωντας σου λινκ για ψαρακια που σου προτείνουν!!!

Ξεκινα από εδω!!!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=272

Link to comment
Share on other sites

Η αναζητηση συνεχιζεται.... ειμαι πολυ κοντα στο να κανω γκαποενυδρειο φουλ φυτεμενο. απο την αλλη ηθελα παρα πολυ να βαλω λαμπιντο...

το θεμα ιεναι οτι απο τη μια θελω ψαρια με χαρακτηρα και μεγεθος που θα ΖΟΥΝ μεσα στο ενυδρειο και μαζι μας αλλα απο την αλλη θελω οπωσδηποτε φουλ φυτεμενο ενυδρειο!

για παραδειγμα οι κριμπενσις θα ηταν μια σουπερ λυση για αυτο που ψαχνω αλλα εχουν το προβλημα οτι δεν ζουν πολλα μαζι ειρηνικα.

καμια προταση για ψαρια με χαρακτηρα και μεγαλα (αφρικανες ας πουμε) που ομως ζουν σε φυτεμενο?

Link to comment
Share on other sites

Η αναζητηση συνεχιζεται.... ειμαι πολυ κοντα στο να κανω γκαποενυδρειο φουλ φυτεμενο. απο την αλλη ηθελα παρα πολυ να βαλω λαμπιντο...

το θεμα ιεναι οτι απο τη μια θελω ψαρια με χαρακτηρα και μεγεθος που θα ΖΟΥΝ μεσα στο ενυδρειο και μαζι μας αλλα απο την αλλη θελω οπωσδηποτε φουλ φυτεμενο ενυδρειο!

για παραδειγμα οι κριμπενσις θα ηταν μια σουπερ λυση για αυτο που ψαχνω αλλα εχουν το προβλημα οτι δεν ζουν πολλα μαζι ειρηνικα.

καμια προταση για ψαρια με χαρακτηρα και μεγαλα (αφρικανες ας πουμε) που ομως ζουν σε φυτεμενο?

Από τη μία απορρίπτεις τα labido επειδη γινονται μεγαλα για το ενυδρείο σου.

Απο την άλλη ζητάς ψαρια μεγαλα αλλα και να μπορουν να είναι αρκετός αριθμός απο δαυτα......

Σε αυτα τα λίτρα θα πάς ή σε λιγα μεγάλα ή σε αρκετα μικρά.

Βαλε demasoni.

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...