Jump to content

Αγορα Χαλικιου


Recommended Posts

Γεια σας παιδια ηθελα λιγο τα φωτα σας,υπαρχει καποιος που εχει βαλει χαλικι απο μαντρα στο ενυδρειο του?Αν ναι θα ηθελα να μου πει αν υπαρχει καποιος φοβος ή αν εχει δει καμια διαφορα.Θελω να αγορασω χαλικι μαλλον χαλαζιακο για ενυδρειο 300 λιτρων,εχετε υποψην σας καμια μαντρα με χαλικια στην αθηνα ή καποιο μαγαζι που να πουλαει σε καλες τιμες, γιατι στα ενυδρειαδικα τα κοπανανε λιγο....?

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα με ενα καλο πλυσιμο δεν θα εχεις,αλλα δεν θα στο συνιστουσα γιατι κρατα πολυ βρομα αναμεσα.καλυτερα η αμμος

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω συγκεκριμενα για το χοντρο το χαλικι που βαζουν στους κηπους ,λεω γενικα αν ξερετε καποιο μαγαζι-μαντρα που να εχει ποικιλια σε χαλικια και κοκκομετριες,γιατι θελω αρκετο και απο οτι εχω ρωτησει σε πετ σοπ τα εχουν αρκετα ακριβα .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ, μαλλον θα το επισκεφτω συντομα, απο τιμες φανταζομαι οι τιμες θα ειναι ποιο λογικες απο τα πετ σοπ ?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ο ερμης δεν εχει μαυρο χαλαζιακου τυπου χαλικι ,δεν βρισκω πουθενα μαυρο ή γκρι, σκουρο που θελω ,ψαχνω μια εβδομαδα τωρα και τιποτα ,αλλου που εψαξα μου προτεινανε να βαλω βαλσατη ή balsat γνωριζετε καθολου το συγκεκριμενο πετρωμα? Κατα 90 τις εκατο μετα απο σκεψη το ενυδρειο θα το ετοιμασω για ψαρια κρυου νερου.Το συγκεκριμενο χαλικι τι σας λεει??

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καποιος γνωριζει το συγκεκριμενο χαλικακι????θα με βοηθουσε πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...