Jump to content

ΑΓΟΡΑ PH CONTROLLER & ΜΗΧ. ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗΣ ΟΣΜΩΣΗΣ


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του site!!!!χΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:P ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Πριν λιγες μερες εβαλα και τα τελευταιους κατοικους (4 δισκους) στο ενυδρειο μου,εχω σκοπο να βαλω αμεσα ph controller και να παρω ενα μηχανημα αντιστροφης οσμωσης.Το θεμα ειναι οτι διαθετω μεχρι 650 ευρω, ^_^ υπαρχει κατι που να ειναι ΠΕΡΙΠΟΥ σε αυτο το κοστος?? και να γνωριζεται απο προσωπικη χρηση οτι αξιζει τα χρηματα του....???

ευχαριστω εκ τον πρωτερον................. ;):):D:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου νομίζω ότι τα χρήματα σου είναι υπεραρκετα! Δες λίγο εδώ

Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου ,το site το ξερω ,τα προιοντα τα βλεπω αλλα δεν γνωριζω πια προιοντα ειναι αξιολογα συμφωνα με την αποδοση τους και την τιμη τους :):D .....

Έγινε επεξεργασία - iliascryptic
Link to comment
Share on other sites

http://www.ro-man.com/shop/index.php?curre...7b414aea393e3a0

εδώ θα πάρεις μια ιδέα..

έχει πολύ καλές τιμές..

θέλει προσοχή στο κόστος μεταφορικών…

θα σου πρότεινα το μοντέλο για 50 γαλόνια /24ω τεσσάρων σταδίων με DI

Έγινε επεξεργασία - salTasos
Link to comment
Share on other sites

http://www.ro-man.com/shop/index.php?curre...7b414aea393e3a0

εδώ θα πάρεις μια ιδέα..

έχει πολύ καλές τιμές..

θέλει προσοχή στο κόστος μεταφορικών…

θα σου πρότεινα το μοντέλο για 50 γαλόνια /24ω τεσσάρων σταδίων με DI

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ..... :D:D ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ....ΣΤΟΝ ΥΔΡΟΚΟΣΜΟ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΑΑΑΠΩΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ..... :D:thumbup: ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ....ΣΤΟΝ ΥΔΡΟΚΟΣΜΟ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΑΑΑΠΩΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!! ;)

Ελπίζω να βοηθήσω λεγοντάς σου οτι πλέον τα προιόντα της ro-man υπάρχουν και στην Ελλάδα , και όσον αφορά η ποιότητά τους σε συνάστηση με την τιμή τους είναι άκρως ανταγωνιστική με τις εδώ τιμές.

Για περισσότερες πληροφορίες http://www.ro-man.gr/ και e-mail info@ro-man.gr λειτουργεί απο εχθές και νομίζω πως θα μας βοηθήσει αρκετά θέτοντας πολύ ανταγωνιστικά στάνταρ σε πολλούς στην εδώ αγορά που κατά τη γνώμη μου πλουτίζουν σε βάρος μας (καθαρά προσωπική μου άποψη χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν που ασχολείται επαγγελματικά με το χώρο).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...