Jump to content

Αγορά Ενυδρείου


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διαστάσεις Ενυδρείου: 100x42x65

Λίτρα: 273

Απλά να έχεις υπόψη σου οτι, για το Anumbias που γνωρίζω, τα 273 λίτρα είναι μεικτά, μαζί με τον χώρο για τα φώτα, κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να έχεις υπόψη σου οτι, για το Anumbias που γνωρίζω, τα 273 λίτρα είναι μεικτά, μαζί με τον χώρο για τα φώτα, κλπ κλπ.

Ποσο ειναι δηλαδη καθαρα ?

Link to comment
Share on other sites

Απλά να έχεις υπόψη σου οτι, για το Anumbias που γνωρίζω, τα 273 λίτρα είναι μεικτά, μαζί με τον χώρο για τα φώτα, κλπ κλπ.

Το SUNSUN εχει δύο λάμπες ισχύος 60W (2x30W T5)

Το Anumbias λεει: 2x T5/39W . .. . . δηλαδη εχει 78W στο συνολο ???

Link to comment
Share on other sites

Ποσο ειναι δηλαδη καθαρα ?

Το πόσο θα σου βγει καθαρά δεν είμαι σίγουρος διοτι εγώ έχω το Α800 αλλά το υπολογίζω σίγουρα 40 λίτρα λιγότερο. Το καλύτερο είναι να πάς από εκεί και να το μετρήσεις.

Όσο για τις λάμπες υπάρχουν τυπογραφικά λάθη στη σελίδα τους όσον αφορά τα watt π.χ. το δικό μου λέει οτι έχει 2x39w αλλά τελικά έχει 2x24w , άρα τσέκαρε και αυτο από κοντα για να είσαι σίγουρος.

Γενικά από ποιοτητα κατασκευής τόσο το ενυδρείο όσο και το έπιπλο είναι πολύ καλά

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Το πόσο θα σου βγει καθαρά δεν είμαι σίγουρος διοτι εγώ έχω το Α800 αλλά το υπολογίζω σίγουρα 40 λίτρα λιγότερο. Το καλύτερο είναι να πάς από εκεί και να το μετρήσεις.

Όσο για τις λάμπες υπάρχουν τυπογραφικά λάθη στη σελίδα τους όσον αφορά τα watt π.χ. το δικό μου λέει οτι έχει 2x39w αλλά τελικά έχει 2x24w , άρα τσέκαρε και αυτο από κοντα για να είσαι σίγουρος.

Γενικά από ποιοτητα κατασκευής τόσο το ενυδρείο όσο και το έπιπλο είναι πολύ καλά

Το Α800 που εχεις ποσα λιτρα ειναι καθαρα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...