Jump to content

Τα Φώτα Σας Παρακαλώ


Recommended Posts

Μήπως κάποιος έχει ξεχάσει να μας πει νεότερα από την μεταφορά και να μας παρουσιάσει και το ενυδρείο του?

Λέω....μήπως?

Δεν σας έχω ξεχάσει και έχεις δίκιο που το αναφέρεις.Απλά η επιχείρηση μετακόμηση στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία μόνο που το ενυδρείο (RIO 400) πλέον είναι στην αποθήκη διότι σύμφωνα με τον πολιτικό μηχανικό και τον μελετητή της οικοδομής(οι οποίοι έβγαλαν τα σχέδια) ο όροφος δεν αρκούσε για να κρατήσει αυτά τα λίτρα. Έτσι έστησα 2 μικρότερα και όταν (σύντομα ελπίζω) τα τελειώσω έτσι όπως τα θέλω θα κάνω παρουσίαση.Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Μα τι οικοδομή είναι αυτή?

Η είναι πολύ παλιά η ο μηχανικός πήρε το δίπλωμα με λάδωμα! Τι να πουνε δηλαδή άλλοι με τα 1000αρια και βαλε!

Όπως και να έχει χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με την μεταφορά και θα περιμένουμε να μας παρουσιάσεις τα στολίδια σου!

Link to comment
Share on other sites

Μα τι οικοδομή είναι αυτή? χτισμένη το 1988. Μου είπαν ότι μέγιστο βάρος ασφαλείας είναι 240 κιλά ανά τετραγωνικό οεο .(ΥΓ απο κάτω μένουν συγγενείς και κρατάνε και τα ανίψια μου σχεδόν όλη μέρα οπότε το ενυδρείο αυτό ήρθε σε δεύτερη μοίρα)

Η είναι πολύ παλιά η ο μηχανικός πήρε το δίπλωμα με λάδωμα! Τι να πουνε δηλαδή άλλοι με τα 1000αρια και βαλε!

Όπως και να έχει χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με την μεταφορά και θα περιμένουμε να μας παρουσιάσεις τα στολίδια σου!

Να είστε σίγουροι γιαυτό γιατί περιμένω σχόλια και εντυπώσεις ώστε να γίνουν καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...