Jump to content

παπαγαλοψαρο με γκαπι;


GOERGEFURY

Recommended Posts

ψηφιακη ειναι αλλα μολις ανακαληψα οτι συνδεεται με τον υπολογιστη.

το παπαγαλοψαρο το εχω παρει αλλα ρωταω, δεν ειναι παραξενο αυτο που διχνει η εικονα.βεβαια ειναι μωρο παπαγαλοψαρο και το πηρα σε καλη τιμη 3 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση να επιζηση το γκαπι με το παπαγαλοψαρο.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε και εχεις βγαλει το πορισμα σου ... Παντως η απαντηση στην ερωτηση σου ειναι οτι και φυσικα τα γκαπι δε μπορουν να συμβιωσουν με το παπαγαλοψαρο ... αργα ή γρηγορα θα εξαφανισθουν ... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα μεγάλο παπαγαλόψαρο βέβαια, γύρω στους 17 πόντους και είχε κάνει το ενυδρείο οικοδομή.

Πέτρες άνω κάτω, φυτά ξεριζωμένα, επιθετικό με όλα τα ψάρια..............

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι παρα πολυ ησιχο δεν πειραζει κανενα ψαρι :)

εγω θελω να μαθω αν ειμαι ο πρωτος που εβαλε παπαγαλοψαρο σε κοινωνικο ενυδρειο και ηταν ησυχο

Link to comment
Share on other sites

καλα μολις δω οτι γινεται επιθετικο θα το βαλω μαζι με αλλες κιχλιδες σε αλλο ενυδρειο.

An exete ena lepto Stin Dia8esi, sas Parakalo diabaste tin Ypografi mou.....Sas euxaristo ek ton protairon.

Link to comment
Share on other sites

καλα μολις δω οτι γινεται επιθετικο θα το βαλω μαζι με αλλες κιχλιδες σε αλλο ενυδρειο.

opos thes, alla ospou na katalabis pos ine epithetiko den tha ine poli arga :) ?

Link to comment
Share on other sites

...εγω θελω να μαθω αν ειμαι ο πρωτος που εβαλε παπαγαλοψαρο σε κοινωνικο ενυδρειο και ηταν ησυχο

ο πρώτος και ο καλύτερος

:lol:

Έγινε επεξεργασία - JIMARAS
Link to comment
Share on other sites

An exete ena lepto Stin Dia8esi, sas Parakalo diabaste tin Ypografi mou.....Sas euxaristo ek ton protairon.

πολυ σωστο αυτο που λες φιλε στατο αλλα απο αυτον που το πειρα δεν ξερει για τα παπαγαλοψαρα. μην στεναχωριεσε σταματησε να φερνει παπαγαλοψαρα μονο μια φορα εφερε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...