Jump to content

Melanochromis Maingano - Survivor!


georgemarousi

Recommended Posts

Χτές το απόγευμα γυρίζω σπίτι και πουθενά ο survivor. Βρέ στη μία κρυψώνα που ήξερα βρέ στην άλλη τίποτα. Παρατηρώ το ενυδρείο ξανά και ξανά και πουθενά. Ταίζω το απόγευμα άφαντος. Ταίζω το βράδυ, μιά απ τα ίδια. Κάθομαι δίπλα σε γραφείο και χαζεύω συχνά πυκνά, τζίφος. Αρχίζω και σκέφτομαι αν οι πιθανότητες να σκάσει μύτη πλέον είναι περισσότερες από αυτές που είχε να επιστρέψει από τη γλάστρα στο ενυδρείο ή λιγότερες. Εαν δεν άντεξε αυτός την ταλαιπορία ή αν βρίσκεται ήδη σε κανένα στομάχι άλλου ψαριού. Αν θα πρέπει να γράψω κακά μαντάτα στο πόστ αυτό ή να το άφηνα έτσι, ένα θάυμα που κράτησε έστω και λίγο αλλά όχι περισσότερο. Αργά και λίγο πρίν σβήσουν τα φώτα και ενώ τα ψαράκια είχαν κρυφτεί, περνώ μια τελευταία βόλτα απ'το ενυδρείο και νά'τος! ε δεν το πίστευα με λαχτάρισε για άλλη μιά φορά, μου την έφερε κοινώς! Είχε αρχίσει το τσιμπολόγημα εδώ κι εκεί, φαίνεται ότι η ησυχία που επικράτησε στο ενυδρείο τον βοήθησε να σκάσει μύτη άνετος!!!.. Σας ψάρωσα ε;;

Τώρα έχω πλέον διάθεση και σας ανεβάζω την ώρα του φαγητού από την τελική του κρυψώνα, απ'όπου στο βάθος θα δείτε λίγο και μερικούς απ'τους υπόλοιπους κατοίκους του ενυδρείου, καθώς κι έναν απ'τους αρχηγούς όπως θα καταλάβετε απ'τα χρώματά του.. πιό αναλυτικό συνολικό βίντεο σύντομα!

Απίστευτα όλα αυτά 1000 μπράβο φίλε μου!!!!! και επίσης δάκρυσα και έκλαψα με λυγμούς για τον διάλογο στο τελείωμα!!! χαχαχααχαχαχααχ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά ! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...