Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


ΙΧΘΙΟΛΟΓΟΣ

Recommended Posts

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ FOROUM ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΧΘΙΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΟ 4ο ΕΤΟΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ. ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΕΣ ΦΥΚΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Ιχθυολόγος και ζητάς γνώμες από εμάς ; Ίσος εμείς θα έπρεπε να ζητήσουμε γνώμες από εσένα.

Τέλος πάντων. Πρώτα από όλα πρέπει να μας πεις τα λίτρα του ενυδρείου που σκοπεύεις να αποκτήσεις και ανάλογα τα λίτρα μπορείς να τοποθετήσεις τα ανάλογα ψάρια. :)

Link to comment
Share on other sites

"Ιχθυολόγος" και γράφεις 2 φορές λάθος το επάγγελμά σου στο οποίο είσαι κιόλας στο τεταρτο έτος????

Σε ποια σχολή είσαι ακριβώς γιατί εγώ μόνο το ΤΕΙ Ιχθυολογίας ξέρω?

Γιατί κάτι δεν μου αρέσει εδώ???

Ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη αν είμαι άδικος αλλά μου φαίνεται περίεργο...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Κώστα να σε πληροφορήσω ότι τμήμα Ιχθυολογίας δεν υπάρχει στην Ελλάδα τουλάχιστον. Το τμήμα που ανέφερε ο Zorba_The_Freak είναι ΤΕΙ και ασφαλώς δεν βγαίνεις Ιχθυολόγος από εκεί. Όσο αφορά τους ιχθυολόγους που έχουμε και θα συνεχίσουμε να έχουμε στην χώρα μας πρόκειται για άτομα του βιολογικού τα οποία λαμβάνουν ειδικότητα ιχθυολόγου και όχι πτυχίο ιχθυολόγου! Τέλος αν είσαι μέλος του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και του τμήματος Γεωπονίας Ιχθυολογίας & υδάτινου περιβάλλοντος τότε θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω γιατί και εγώ στο τμήμα αυτό σπουδάζω και είμαι στο 5 έτος. Καλό θα ήτανε να ξέρεις ότι το μοναδικό τμήμα που «εκκολάπτει» ιχθυολόγους με πτυχίο στην Ελλάδα είναι το τμήμα Γεωπονίας Ιχθυολογίας & υδάτινου περιβάλλοντος. Αυτά…

Link to comment
Share on other sites

.. :) στο ΑΖ..

..αν και χάθηκες.. :excl:

μήπως ήθελε να πει ότι είναι ιχ-θεολόγος?? :thumbup:

ποιος ξέρει..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...