Jump to content

Καλησπερα Και Απο Εμενα!!!!!!!!


petran halen

Recommended Posts

χαιρεται!!! το ονομα μου ειναι πετρος και μολις ξεκιναω το πρωτο μου θαλασσινο!!!!!!!! στην κατοχη μου εχω ενα ενυδρειο 60 λιτρων και ειναι 60 εκατοστα, με φιλτρο εχεημ 2213 εχω βαλει τον αραγωνιτη μου κατω και 6 7 κιλα πετρες !!!! σκεφτομαι να βαλω μεσα τα εξης 2 Premnas biaculeatus marron nemo ελαχιστα μανιταρια ενα μικρο μαλακο κοραλι μια ανεμονη για τους νεμο και καναν αστερια γαριδες καβουρακια και γενικοτερα απλα πραγματακια για λογους οικονομιας τι θα χρειαστω για αυτα τα ασπονδυλα?? επισης οι 2 νεμο Premnas biaculeatus ειναι επιθετικοι με τα αλλα ασπονδυλα αστεριες γαριδες σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΝΕΟΣ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟΣ!!! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες.

Η όλη σου ιδέα είναι πραγματοποιήσιμη απλά πρέπει να αρχίσεις σιγά-σιγά.Το πλάνο σου έχει μερικά λάθη.Αν βιαστείς και ενυδρείο δεν θα ευχαριστηθείς,και θα απογοητευτείς και θα βαρεθείς γρήγορα το χόμπι.Σου προτείνω να αρχίσεις λίγο διαβασματάκι πάνω στα Nano-reef που βρίσκεται στην ανάλογη ενότητα.

και θα βοηθήσουμε και εμείς να κάνεις το καλύτερο δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Πετρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Πέτρο.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!! ασφαλως και θελω να το παω αργα αργα τςρα εχς τελειωσει σχεδον απο το στρωσιμο μου και θελω να σας ρωτησω, οι κλοοθν που διαλεξα οι μαροοον μπορουν να συμβιοσουν με τα υπολοιπα ασπονδυλα οι ειναι επιθετικοι??? :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!! ασφαλως και θελω να το παω αργα αργα τςρα εχς τελειωσει σχεδον απο το στρωσιμο μου και θελω να σας ρωτησω, οι κλοοθν που διαλεξα οι μαροοον μπορουν να συμβιοσουν με τα υπολοιπα ασπονδυλα οι ειναι επιθετικοι??? :bigemo_harabe_net-64:

Αν και off topic, ναι μπορούν.

Καλύτερα, να ανοιξεις ένα θέμα στον τομέα του θαλασσινού, να σε βοηθήσουν και υα παιδιά του θαλασσινού στις απορίες σου.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες και ευχομαι καλα τελειωματα με το ενυδρειο σου αν και το ενυδρειο ποτε δεν τελειωνει!! Σαν την καψουρα!!! ολο θες κατι ακομα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας Πέτρο :welcome:

Καλή διαμονή :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...