Jump to content

Από Που Πηγάζει Το Nick Μας ?


Recommended Posts

Κοίτα να δεις τι "κρύβει" ο καθένας πίσω από το nick του... εντυπωσιακό !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε χρειάζεται να πω τίποτα για το nickname μου παρά μόνο ότι είμαι γεννημένος το 1972. Για τα υπόλοιπα, ο νοών νοείτω. :D

Link to comment
Share on other sites

να πω οτι το λογοτυπο της το χω κ tattoo στο στηθος....................κ τωρα ψηνω την γυναικα να μου βαρεσει εναν δισκο!!!!!!!!!!!!!

post-48143-0-61763700-1350298492_thumb.gif

Έγινε επεξεργασία - buelligan75
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα την ενασχόλησή μου με το ενυδρείο και γράφτηκα σε ένα φόρουμ με νικ το όνομά μου και της γυναίκας μου όπως ο φίλος γιάννης με την πόπη παραπάνω.

Επειδή όμως δεν μου έκαστε καλά το κλίμα λόγω ..... υγρασίας, αποφάσισα να φύγω και πήρα δρόμο ( road ).

Η γυναίκα μου στην πορεία βλέποντας την ταλαιπώρια που τραβούσα με τις μετρήσεις, τις καθαριότητες και την προετοιμασία νερού, χώρια το κουβάλημα απ΄την θάλασσα

έβγαλε που λένε την ουρά της απ΄έξω και έτσι απέκτησα εγώ το νικ μου ..... road tail που θεωρώ ότι είναι και αρκετά ψαρονίκ !! :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο μια παλια μου δουλεια και λογο των πολλων ειδων ζωων που ειχα στο σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραίο θέμα έμαθα με λένε Λυκουργο χαχαχαχα αλλα το nick που είχα στην αρχή στο φόρουμ και αυτο που κουβαλώ χρόνια ειναι kakourgos επειδή έκανατην ζωή δύσκολη σε όλους!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από το γυμνάσιο ήμουν πάντα ο γελωτοποιός της παρέας οπότε κόλλησε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε χρειάζεται να πω τίποτα για το nickname μου παρά μόνο ότι είμαι γεννημένος το 1972. Για τα υπόλοιπα, ο νοών νοείτω. :D

Να μας ελεγες και το ονομα σου :P

Link to comment
Share on other sites

επειδή γεννήθηκα, έμενα, μένω και έκανα οικογένεια στην ίδια γειτονιά

Link to comment
Share on other sites

δημητρης ειναι το πραγατικο ονομα το τζιμης που το κολησανε γνωστοι και φιλοι απο πολυ μικρο γιατι ειχα τρελα με ενα ηρωα ονοματι τζιμ ανταμς απο τον μικρο καουμπου-μικρο σεριφη.σεριφης στο τεξας ο τζιμ ανταμς πιτσιρικας τραβαγε πιστολι σαν αστραπη και το κυριοτερο ειχε καταγωγη και αυτος απο τα αγια χωματα της μεσσηνιας.

Link to comment
Share on other sites

εμένα το chris προήλθε από το όνομα μου Χρήστος και το 99 ήταν << τυπογραφικό >> λάθος ήθελα να γράψω 96 την ημερομηνία γέννησης μου ή αλλιώς για nickname θα έβαζα Χρήστος 96 αλλά δεν μπορώ να το αλλάξω

Link to comment
Share on other sites

Ρε τη μαθαίνει ο κοσμος τελικα.....

Οσο για μενα ως Ελληνοιταλος ονομαζομε Αποστολος Ρικαρντο ( το Αποστολος απο τον παππου μου), αλλα οπως καταλαβαινεται ολοι με φωναζανε Ρικ, ή μαφια λογω του οτι γεννήθηκα στο Παλερμο, και τσιτσίνο απο το τσιτσι (κρεας) που ζητουσα οταν ημουν μικρος.

Παλι ρομπα γίναμε............ :bigemo_harabe_net-69:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εμένα το chris προήλθε από το όνομα μου Χρήστος και το 99 ήταν << τυπογραφικό >> λάθος ήθελα να γράψω 96 την ημερομηνία γέννησης μου ή αλλιώς για nickname θα έβαζα Χρήστος 96 αλλά δεν μπορώ να το αλλάξω

Νομίζω ότι μπορεί να διορθωθεί το nick σου,,, θα πρέπει να επικοινωνήσεις με τον ΤΑΝ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπορεί να διορθωθεί το nick σου,,, θα πρέπει να επικοινωνήσεις με τον ΤΑΝ

πάρα πολύ ωραία θα του στείλω μήνυμα να δω εάν μπορεί να κάνει κάτι :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου το βγαλανε ολοι οσοι περασαν απο την ζωη μου λογω οτι ημουν το πιο γλυκο παιδι στα 10 μου χρονια.....Επισης ακομα και οι ομορφες κοπελιες με φωναζαν ετσι...Πφφφφ μου λειπει πολυ να με φωναζουν γιαννακη αν κι ωριμασα....Το 27 ειναι η μερα του μηνα που γεννηθηκα :D

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου το βγαλανε ολοι οσοι περασαν απο την ζωη μου λογω οτι ημουν το πιο γλυκο παιδι στα 10 μου χρονια.....Επισης ακομα και οι ομορφες κοπελιες με φωναζαν ετσι...Πφφφφ μου λειπει πολυ να με φωναζουν γιαννακη αν κι ωριμασα....Το 27 ειναι η μερα του μηνα που γεννηθηκα :D

Δεν λες όμως γιατί σε λέγαν και πιο μετά γιαννάκη γλυκούλη! (στο λύκειο αν θυμαμαι καλά)! :P:D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το schumi ειναι επειδη εχω τρελλα με την φορμουλα 1 αν και φερραρικος... και επειδη οδηγαω απο οτι λενε καλα. βαλε και το επιθετο μου Σουρμαϊνης.... με λεγαν σουρμι και εγινε σιγα σιγα σουμι... αρα το schumi απο κει και το κωστας απο το μικρο μου ονομα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν λες όμως γιατί σε λέγαν και πιο μετά γιαννάκη γλυκούλη! (στο λύκειο αν θυμαμαι καλά)! :P:D

Αφου ημουν χαριτωμενος και με αγαπουσαν πολυ :P ευτυχως με ζηλευαν τα αγορια διοτι αν με αγαπουσαν θα........

Link to comment
Share on other sites

Αφου ημουν χαριτωμενος και με αγαπουσαν πολυ :P ευτυχως με ζηλευαν τα αγορια διοτι αν με αγαπουσαν θα........

γκουχου γκουχου... Δεν τα λες ολα όμωςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :P

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το έχω από πολύ παλιά

και βγήκε γιατί : κατάγομαι από την νότια Ελλάδα(Μάνη),

γεννήθηκα και μεγάλωσα σε νότιο προάστιο της Αθήνας (Μπραχάμι),

και μέχρι πριν μερικά χρόνια πήγαινα καθέ καλοκαίρι στην αδελφή μου στο Τέξας... :D

Έγινε επεξεργασία - south
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το irini από το όνομά μου και το chan από την ιαπωνική προσφώνηση που χρησιμοποιείται στις μικρές κοπέλες.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπορεί να διορθωθεί το nick σου,,, θα πρέπει να επικοινωνήσεις με τον ΤΑΝ

οκ έγινε η αλλαγή

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το δικο μου απο το σκυλο μου....Γιατι καλα ειναι τα δισκακια μου αλλα ο σκυλος μου ειναι το αλλο μου μισο.....Ειναι λαμπραντορ και τον λενε angelo....

Οποτε lamb-angelo......

Να τος ο "αδερφος" μου

post-20302-0-80279500-1350505143_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick το όνομα μου και S3 το αυτοκίνητο μου (Πρώην Νίκος Πολίτης) το άλλαξα ;)

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι το μισο επιθετο μου΄΄ κουμαντζέλης''

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...