Jump to content

ΔΙΑΡΟΕΣ ΝΕΡΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΝΥΔΡΙΟΥ


Recommended Posts

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ CARREFOYR ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΜΕ ΤΑ 120 ΛΙΤΡΑ.ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΝΕΡΑ. ΤΟ ΝΕΡΟ ΟΜΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ. ΞΑΙΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΙΟΥ ΚΑΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΑΤΜΟΥΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΚΥΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΣΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ. :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω το ιδιο ενυδρειο αλλα με μπερδεψες!!Να τα παρουμε απο την αρχη!Μαυρο πλαστικο που ειναι στη βαση!!Η πλαστικη βαση ειναι μονο για τη συσκευασια!!!το ενυδρειο θα πατησει πανω στη ξυλινη βαση!!προαιρετικα μπορεις να παρεις υποστρωμα sera thermosafe.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω το ιδιο ενυδρειο αλλα με μπερδεψες!!Να τα παρουμε απο την αρχη!Μαυρο πλαστικο που ειναι στη βαση!!Η πλαστικη βαση ειναι μονο για τη συσκευασια!!!το ενυδρειο θα πατησει πανω στη ξυλινη βαση!!προαιρετικα μπορεις να παρεις υποστρωμα sera thermosafe.

Ποιος το είπε αυτο?

εχεις βάλει το γυαλι να πατησει κατευθείαν επάνω στην ξύλινη βάση?

ΜΕΓΑ λαθος!

Μια χαρα το εχει ο φιλος , και σου προτεινω να κανεις και εσυ το ιδιο!

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ CARREFOYR ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΜΕ ΤΑ 120 ΛΙΤΡΑ.ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΝΕΡΑ. ΤΟ ΝΕΡΟ ΟΜΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ. ΞΑΙΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΙΟΥ ΚΑΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΑΤΜΟΥΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΚΥΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΣΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ. :)

Μπορει να ειναι υδρατμοι απο το καπακι, αλλα ισως να ειναι και κανενα ραγισμα στον πατο του ενυδρειου.

Ελεγξε στα πλαινα αν υπαρχει κανενα ραγισμα , ή καμια τρύπα στην σιλικόνη.

Ειναι πολύ το νερό?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος το είπε αυτο?

εχεις βάλει το γυαλι να πατησει κατευθείαν επάνω στην ξύλινη βάση?

ΜΕΓΑ λαθος!

Μια χαρα το εχει ο φιλος , και σου προτεινω να κανεις και εσυ το ιδιο!

Sumfono apolua, oso gia ti diaroi an den einai udratmoi apo to kapaki opou 8fanoun os ti basi, kai exeis esto kai elaxisti diaroi apo ti basi tote protino me tin apodeixei pou to agorases nato pas piso.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ιδιο ενυδρειο το εχω σε χρηση εδω και 1,5 χρονο και δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον φίλο iki και το δικό μου είναι τώρα 7 μηνών χωρίς πρόβλημα. Έχω ακούσει για ράγισμα στη βάση από τη βίδα του κάθετου στηρίγματος που δεν είχε βιδωθεί καλά. Άλλα η συνέχεια ήταν να ανοίξει όλο το κάτω μέρος

Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω εχω 2, χωρις κανενα προβλημα.

Αυτο δεν σημαίνει οτι δεν μπορεί κάποιο ενυδρείο να έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

file

otan agorasa enan magnith katharismou , yphrxe enas spagos pou enone ton mesa me ton exw magnith ....

to nero anebene ton spago kai evgene exw apo to enudreio !!!!!

prosexe mhn einai kati paromoio ....

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΝΕΡΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΝΥΔΡΙΟΥ.ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΦΙΣΑΛΗΔΕΣ. ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΟΗ;ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟ ΟΛΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΠΟ ΤΟ CARREFOYR ΠΟΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...