Jump to content

Ομάδα Δημιουργίας Φυτεμένου Ενυδρείου


Aiolos

Recommended Posts

planteam.jpg

Εδώ μπορείτε να δηλώνετε την συμμετοχή σας όσοι από εσάς επιθυμούν να στελεχώσουν την ομάδα δημιουργίας φυτεμένου ενυδρείου.

Την αρχική ανακοίνωση για τον τρόπο λειτουργίας της ομάδας μπορείτε να την δείτε στο παρακάτω σύνδεσμο.
http://www.aquazone....showtopic=79668

Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι μποστανάδες του φόρουμ?

Για να βλέπω τις συμμετοχές σας!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι δηλωμένος.. αλλά ας το πω και εδώ.. :P

Όπου χρειαστώ ειδοποιήστε.. :)

Link to comment
Share on other sites

και γω μέσα στη βοήθεια όπου χρειαστεί

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια,δεν εχουμε μποστανες που να θελουν να ασχοληθουν με την ομαδα και την αναβαθμηση του φορουμ?

Για να βλεπω συμμετοχες! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να με θεωρείται μελός χωρίς το διακριτικό???? :bigemo_harabe_net-64:

Έγινε επεξεργασία - Αντώνιος
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εχετε δηλωσει συμμετοχη σε αλλες ομαδες εδω ειστε ατυπα μελη,αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορειτε να βοηθησεται.:)

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν θελει να συμμετεχει? :(

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

εντυπωσιακό....... :bigemo_harabe_net-111: :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι.. ενώ σε όλες τις άλλες ομάδες υπήρχαν συμμετοχές, εδώ τόση νέκρα !!!!.... και που? στο φυτεμένο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εφοσων δεν βλεπω πολλους νεους να συμμετέχουν, ειμαι και εγω μεσα.

Απλα εχω ενα θεμα με τα ταμπελακια, οποτε εαν μπορω να βοηθησω άτυπα ευχαριστως........

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο απασχολημένος παραπάνω αυτή την εποχή, ευχαρίστως να βοηθήσω όσο μπορώ από τη μεριά μου μιας και δεν βλέπω και πολλές συμμετοχές. Οπότε εαν με χρειαστείτε φωνάξτε. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω ειμαι μεσα κια θελω να βοηθησω και θελω και ταμπελακι αν γινεται ,,,!!! :bigemo_harabe_net-126: :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

Ταμπελακια δεν εχει κανεις,μονο μπανερακι στην υπογραφη του!

Ευχαριστω τα παιδια που δηλωσαν συμμετοχη στην ομαδα του φυτεμενου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στα πλαίσια των εργασιών της ομάδας δημιουργίας φυτεμένου ενυδρείου (PlanTeam) που στελεχώνεται από τα μέλη Rik,SOTIRIS, Δον Κι-Φωτης και nospanos με επικεφαλής συντονιστες τον Rastafarian και τον theodor72 να ενημερώσουμε πως η ομάδα προχωραει σε ένα ολοκληρωμένο project με σκοπό την συγγραφεί άρθρων αλλά και εξειδικευμένων οδηγών σε μια προσπάθεια αναβάθμισης της κατηγορίας.

Σύντομα θα ανέβουν και τα πρώτα δείγματα της δουλείας μας

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Εγώ ήθελα να δηλώσω συμμετοχή σε αυτή την ομάδα δημιουργίας λόγω του ότι έχω τρέλα με τα φυτά, απλά ντρεπόμουν να το ζητήσω :blush: επειδή ακόμα τώρα (σήμερα) στήνω εξ΄ολοκλήρου το ενυδρείο μου...

Πάντως ό,τι χρειαστείτε μου λέτε... έχω και Photoshop για τη δημιουργία των πινάκων για τα φυτά που είχε πέσει συζήτηση κάπου (με λίγες μικρές συμβουλές επί αυτού του θέματος θα πάρω φόρα xexe)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Εγώ ήθελα να δηλώσω συμμετοχή σε αυτή την ομάδα δημιουργίας λόγω του ότι έχω τρέλα με τα φυτά, απλά ντρεπόμουν να το ζητήσω :blush: επειδή ακόμα τώρα (σήμερα) στήνω εξ΄ολοκλήρου το ενυδρείο μου...

Πάντως ό,τι χρειαστείτε μου λέτε... έχω και Photoshop για τη δημιουργία των πινάκων για τα φυτά που είχε πέσει συζήτηση κάπου (με λίγες μικρές συμβουλές επί αυτού του θέματος θα πάρω φόρα xexe)

Τι θα πει ντρέπεσαι?

Εμείς εδώ δεν ψάχνουμε επιστήμονες, όλοι απλοί χομπιστες είμαστε, ψάχνουμε νέα παιδιά με όρεξη και μεράκι σαν εσένα και μπράβο σου για την προθυμία που δείχνεις να βοηθήσεις την ομάδα.

Επικοινώνησε με τους επικεφαλείς τις ομάδας για το αν χρειάζονται επιπλέον ατομα να σε προσθέσουν.

Υ.Γ. εμπειρία στα ψάρια έχει μόνο ο θεός που τα έφτιαξε, οι υπόλοιποι απλά συμβιβαζόμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει ντρέπεσαι?

Εμείς εδώ δεν ψάχνουμε επιστήμονες, όλοι απλοί χομπιστες είμαστε, ψάχνουμε νέα παιδιά με όρεξη και μεράκι σαν εσένα και μπράβο σου για την προθυμία που δείχνεις να βοηθήσεις την ομάδα.

Επικοινώνησε με τους επικεφαλείς τις ομάδας για το αν χρειάζονται επιπλέον ατομα να σε προσθέσουν.

Υ.Γ. εμπειρία στα ψάρια έχει μόνο ο θεός που τα έφτιαξε, οι υπόλοιποι απλά συμβιβαζόμαστε!

Ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου!!

Εδώ δεν είναι το σωστό θέμα να επικοινωνήσω μαζί τους και να υποβάλλω συμμετοχή ??

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι, θα το δουν και θα σου απαντήσουν οι ίδιοι!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι, θα το δουν και θα σου απαντήσουν οι ίδιοι!

Καλή συνέχεια!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έγραψα τόσο καιρό αλλά εννοείτε πως βοηθώ όπου μπορώ απλά χωρίς διακριτικά ταμπελάκια. Θεωρήστε με ως ένα κομμάτι από την κατηγορία του φυτεμένου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...