Jump to content

Ομάδα Δημιουργίας Λαβυρινθόψαρων


Aiolos

Recommended Posts

Θα μπορουσες να μου εξηγησεις λιγο την διαδικασια; Εχει ως εξης; Ο συντονιστης αναθετει στο καθε ατομο της ομαδας του καποιο/α ψαρια για τα οποια θα πρεπει να βρει ολες τις απαραιτητες πληροφοριες στο διαδικτυο και να φτιαξει το αντιστοιχο προφιλ με βαση την φορμα του φορουμ. Αναφεροντας τις πηγες φυσικα... Αν εχω καταλαβει καλα, θα μπορουσα να δοκιμασω...

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι λαβυρινθοψαρα δεν ειναι μονο οι μονομαχοι....

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσες να μου εξηγησεις λιγο την διαδικασια; Εχει ως εξης; Ο συντονιστης αναθετει στο καθε ατομο της ομαδας του καποιο/α ψαρια για τα οποια θα πρεπει να βρει ολες τις απαραιτητες πληροφοριες στο διαδικτυο και να φτιαξει το αντιστοιχο προφιλ με βαση την φορμα του φορουμ. Αναφεροντας τις πηγες φυσικα... Αν εχω καταλαβει καλα, θα μπορουσα να δοκιμασω...

Ναι καπως ετσι γινετε.Θες να δοκιμασεις?

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι θελω....

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι στην ομάδα των κυνηγών έχω αρκετές (ελπίζω) γνώσεις πάνω στα λαβυρινθόψαρα και αν γίνεται να είμαι και στις 2 ομάδες θα ήταν χαρά μου!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι στην ομάδα των κυνηγών έχω αρκετές (ελπίζω) γνώσεις πάνω στα λαβυρινθόψαρα και αν γίνεται να είμαι και στις 2 ομάδες θα ήταν χαρά μου!!

Δεν ξερω κατα ποσο θα τα καταφερεις να εισαι σε 2 ομαδες ταυτοχρονα γιατι τα προφιλ εχουν πολυ δουλεια και πολυ ψαξιμο μεχρι να φτιαχτουν και ισως μετα να θελουν διορθωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πρόθυμος να προσπαθήσω!!!!

Αν δεν γίνεται όμως οκ! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Θα ειθελα να συμμετεχω στην ομσδα

Link to comment
Share on other sites

Θα ειθελα να συμμετεχω στην ομσδα

Το θεμα με τις ομαδες θα ανοιξει απο Σεπτεμβρη,οπωτε τοτε θα δουμε τι ατομα χρειαζομαστε.Υπομονη λοιπον. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Χαίρεται! Να ενημερώσω ότι υπάρχει ελληνική ομάδα αφιερωμένη στους μονομάχους και στο facebook! Λέγετε μονομάχοι Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...