Jump to content

καλως σας βρηκα!!!!!


miro

Recommended Posts

καλημερα!!!!!λιγο περιεργη η ωρα που διαλεξα να γινω μελος αλλα καλλιο αργα παρα ποτε!να σας συγχαρω για την απιστευτη δουλεια που εχετε κανει και την υπομονη σας να απαντατε σε ολους.ειμαι νεος στο σπορ,απεκτησα το ενυδρειο περιπου 9 μηνες πριν!λογω της φοιτητικης οικονομικης στενοτητας ομως τα βηματα μου ειναι αρκετα αργα!!το ενυδρειο μου ειναι 120 λιτρα και αρχικα φιλοξενουσε ενα ζευγαρι Maylandia zebra,το αρσενικο ομως εδω και 3 μηνες μας αφησε χρονους.το εσωτερικο του ενυδρειου προς ωρας δεν ειναι ικανο να φιλοξενησει κι αλλες αφρικανες με τις απειροελαχιστες κρυψωνες που εχω.θελω να το ξαναστησω σωστα αυτη τη φορα.εχω μαζεψει αμμο απο τη θαλασσα και θα ηθελα απο εσας να μου προτεινετε το καταλληλο πετρωμα για να βαλω και που θα το βρω.κανει πχ πετρα απο ορεινες περιοχες ή μονο στην παραλια θα βρω?η maylandia με socolofi συνδιαζεται?και κατι τελευταιο,το θηλυκο εχει φτασει ηδη τα 9 εκ θα τα καταφερουν τα νεα ψαρια?σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη για τις μαζεμενες ερωτησεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ka ta arxin kalosorises sti axio8aumasto auto Hobby.Mesa apo to AZ uparxoun amodioi opou 8a se boi8eisou se oti aporia exeis,ostoso kali sunexeia kai kalo (diabasma :):excl: pano apo ola).....Panta..........filika Stratos

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε miro ... :)

Καλη διαμονη ... :excl:

Link to comment
Share on other sites

:) to AQUAZONE.Καλη διαμονη.
Link to comment
Share on other sites

Καλως Ηρθες στο ΑΖ και καλη συνεχεια!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλως ηρθες miro. Χαιρομαι που αλλος ενας φοιτητης ,με τις οποιες γνωστες δυσκολιες σημαινει αυτο, μπαινει σε αυτο το χομπυ που ακομα και σημερα ειναι ολιγον τι αξιοκρατικο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, καλό διάβασμα! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Καλωςηρθες και καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και μη στεναχωριέσαι για τίποτα όλα τα παιδιά θα βάλουμε το λιθαράκι μας ούτος ώστε το ενυδρείο σου να γίνει το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

:rasp::lmao:

καλη συνεχεια με το ενυδρειο σου..

φιλικα,γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...