Jump to content

Αποριες


Recommended Posts

Hagen η juwel ενυδρειο?θα ηθελα μια βοηθεια οπως επισης κ να μου προτεινετε ενα φιλτρο κ εναν θερμοστατη για 150λιτρα...εχω ενα 60λ κ θελω να παρω κατι μεγαλυτερο...βοηθεια παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

Και οι δύο μάρκες είναι εξίσου καλές ! Κοίτα το οικονομικό του θέματος και τι σε παίρνει. Επίσης ρίξε μια ματιά στις αγγελίες αν δεν έχεις αποφασίσει για καινούριο. :)

Για 150 λίτρα εγώ προσωπικά θα πρότεινα το fluval 306 για εξωτερικό και έναν θερμοστάτη 150W.

Το φίλτρο επίσης είναι συνδυασμός με τα ψάρια που θέλεις να βάλεις. Έχεις καταλήξει ;

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα για σκαλαρια.Βασικα βρηκα ενα hagen 126l χωρις εξοπλισμο με 2λαμπες Τ8 στα 100ευρω κ αλλο ενα 200λ χωρις εξοπλισμο στα 180ευρω.ακομη το σκεφτομαι...ελεγα για εσωτερικο φιλτρο eheim biopower...

Link to comment
Share on other sites

και τα δυο καλα ειναι για φιλτρο εξωτερικό θα σου πρότεινα και αυτο ανάλογα με τη θα βάλεις μεσα παντός αυτο που σου πρότεινε dpap το fluval ειναι μια αξιόπιστοι λύση! αποφάσισε τα λίτρα που θες και σε περνει να πάρεις και εδω είμαστε!

Link to comment
Share on other sites

δες και τις αγγελίες μπορείς να βρει κατι αξιόλογο και σε καλη τιμή! η άνοιξε μια δικιά σου που να ζητάς οτι χρειάζεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...