Jump to content

Giovanni's 600L Rimless Reef


Giovanni

Recommended Posts

Eγώ σου είχα πεί να βγάλεις τα διαμερίσματα και να το σετάρεις απο την αρχή το σαμπάκι σύμφωνα με το σκίμμερ...1 ώρα δουλίτσα είναι...άντε μην βαριέσαι...κάντο τώρα γιατι μετά θα είναι ακόμα πιο δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

μεγεια και καλοβρωμιστο :bigemo_harabe_net-64:

gio νομιζω πως θα ειναι ιδανικο ενα 8x54 η 6x54.

στα ποσα χρηματα σκεφτεσαι να κινηθεις?

Link to comment
Share on other sites

Κύριε κύριε να να μιλήσω? χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Eγώ σου είχα πεί να βγάλεις τα διαμερίσματα και να το σετάρεις απο την αρχή το σαμπάκι σύμφωνα με το σκίμμερ...1 ώρα δουλίτσα είναι...άντε μην βαριέσαι...κάντο τώρα γιατι μετά θα είναι ακόμα πιο δύσκολο.

Αλεξ θα το ειχα κανει αν γινοταν.. και αν ηξερα απο την αρχη οτι θα αλλαζα σκιμερ.αλλα δυστηχως τωρα δεν γινετε να βγει το σαμπ πλεον.. βγαινει μονο απο πισω απο το επιπλο και για να γινει αυτο πρεπει να το ξεστησω ολο.

Και δεν ειναι εκει το θεμα.. χωρο δοξα το Θεο εχω απλετο.. το θεμα ειναι το υψος .. το 200αρι εχει 51.5 υψος και το 250 εχει 55 υψος,και τα 2 θελουν μαξ υψος νερου 22εκ. και εμενα στο σαμπ εχει 26.. οποτε θα πρεπει να το βαλω να κατσει πανω σε eggcrate 4εκατοσων αυτος ειναι κ ο λογος που παω για το 200αρι..

μεγεια και καλοβρωμιστο :bigemo_harabe_net-64:

gio νομιζω πως θα ειναι ιδανικο ενα 8x54 η 6x54.

στα ποσα χρηματα σκεφτεσαι να κινηθεις?

Καπου εκει φιλε μου.. το 8χ54 ...χμ οκ.. αλλα το κοβω για υπερβολη..Μαλλον για 6χ54 λεω.. και χρηματικα μεχρι 500 μαξιμουμ..( τοσα θα εχω αποταμιευσει απο την διακοπη του τσιγαρου σε 3-4 μηνες :bigemo_harabe_net-64: )

Link to comment
Share on other sites

Κύριε κύριε να να μιλήσω? χαχαχαχαχα

Ιντα λες τσε δε το κανεις ορε κοπελι!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα το 200σαρι για τα λιτρα και το σαμπ υποδειγματικο.Καπου παιζει ομαδικη,την πηρες ειδηση?

Ναι αγορινα το ειδα.. Οκ και νομιζω πως το 250αρι ειναι υπερβολη μωρε.. να το επερνες εσυ να ελεγα οκ! :bigemo_harabe_net-146: Αλλα το 200αρι νομιζω οτι μου κανει την δουλεια και με το παραπανω νομιζω!

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

χαχα...σωστος!

καλη δυναμη!με αυτα τα χρηματα παιρνεις οτι θελεις!

δεν σκεφτεσαι να ξαναπας σε ati?το 6χ54?

Ναι για εκει σκεφτομαι προς το παρων μιας και με αυτα τα χρηματα Led δεν παιζει στην αγορα και για diy κατασκεη δεν ειμαι διοτιι το ενυδρειο ειναι σαλονατο και θελω κατι ομορφο.

Link to comment
Share on other sites

Ιντα λες τσε δε το κανεις ορε κοπελι!

αντί για 4 μήνες κόψτο για 8... χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

αααααα καταλαβα που το παει ο βαγγελης.... :bigemo_harabe_net-134:

και μεταξυ μας δεν εχει και αδικο!!

αλλα μετα με αυτα πας διακοπες!! :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

αντί για 4 μήνες κόψτο για 8... χα χα χα

Δυσκολα το κοβω Υπεριωνισμενε! Πολλα τα λεφτα και δεν παιζει να κανω τετοιο μεγαλο ανοιγμα.. μην ξεχνας εκτος απο το ενυδρειο (!!!!) εχω και 2 παιδακια να ταισω :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

αααααα καταλαβα που το παει ο βαγγελης.... :bigemo_harabe_net-134:

και μεταξυ μας δεν εχει και αδικο!!

αλλα μετα με αυτα πας διακοπες!! :bigemo_harabe_net-82:

Βρε αδικο δεν εχει,και το εχω δει κ απο κοντα και κανει παπαδες αλλα ειπαμε.. 500.μαξ και σε 3-4 μηνες..

Γουσταρω Led αλλα με τα χρηματα που σκεφτομαι (και θα μπορω?) να διαθεσω ,Led για τις διαστασεις μου δεν παιζει..

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα το κοβω Υπεριωνισμενε! Πολλα τα λεφτα και δεν παιζει να κανω τετοιο μεγαλο ανοιγμα.. μην ξεχνας εκτος απο το ενυδρειο (!!!!) εχω και 2 παιδακια να ταισω :bigemo_harabe_net-145:

:bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

ναι gio δυστυχως τα led ειναι ακομα στη φαση του οτι πληρωνεις παιρνεις και δυστυχως για να παρεις κατι πολυ καλο

θα πρεπει να δωσεις το 1000αρικο γιατι οντως ειναι σιγουρα στα 3 καλυτερα φωτιστικα και κανει οργια!

μετα τους 3-4 μηνες θα το ξαναρχισεις το τσιγαρο? :D

ελπιζω οχι ε!!

Link to comment
Share on other sites

ναι gio δυστυχως τα led ειναι ακομα στη φαση του οτι πληρωνεις παιρνεις και δυστυχως για να παρεις κατι πολυ καλο

θα πρεπει να δωσεις το 1000αρικο γιατι οντως ειναι σιγουρα στα 3 καλυτερα φωτιστικα και κανει οργια!

μετα τους 3-4 μηνες θα το ξαναρχισεις το τσιγαρο? :D

ελπιζω οχι ε!!

Μπα δεν παιζει κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως Μιχαλη οργιο κανω και με λιγοτερα :D

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως Μιχαλη οργιο κανω και με λιγοτερα :D

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: ,,,με λιωνεις ρε στραταρε... :bigemo_harabe_net-146:

ετσι gio αφου θα το κοψεις γι'αυτους τους μηνες να το κανεις μονιμα φιλε...δεν το εχεις αναγκη!

Link to comment
Share on other sites

Κομμενο ειναι ηδη εδω και σχεδον 3 μηνες και δεν παιζει να το ξαναρχισω..ειπαμε..ΘΑ εχω κοραλια να ταισω.. :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

@Διας

Ναι,ναι Στράτο όπως σήμερα το απόγευμα

Κοκκινοματζουρανα και εσυ.. :bigemo_harabe_net-87:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...