Jump to content

Βοηθεια Για Στησιμο Ενυδρειου Απο Την Αρχη


dengatz

Recommended Posts

καλησπερα.εχω ενα 80αρι ενυδρειο γλυκου νερου,εδω και δυο χρονια. μου το δωρισε φιλος και το εχω κρατησει σε καλη κατασταση μεχρι και κανα τρεις μηνες πριν .πρεπει λοιπον να το στησω απο την αρχη και δεν εχω ιδεα πως....εχω διαβασει διαφορα στο site μας αλλα φοβαμαι να το ξεκινησω μονος για το λογο του οτι ειμαι αρχαριος εως ασχετος!θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος με τον οποιο μπορω να ερθω σε επαφη(εμπειρος ή ειδικος στα ενυδρεια),να με βοηθησει(κατοικον), για να μπορεσω να στησω το ενυδρειο μου αλλα και να λυσω τις οποιες αποριες η δυσκολιες μου αυτοπροσωπως.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να χρειαστείς κάποιον κατοίκον???δεν είναι κάτι δύσκολο και το ενυδρείο σου μπορείς εύκολα να το φτιάξεις μόνος σου....ξεκίνα το διάβασμα και όπου έχεις απορίες μας λες.. ξεκίνα από αυτό το πολύ καλό θέμα...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=79915

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εισαι εδω δεν χρειαζεσαι κανεναν....

Απλα πραγματα!!!

Πρωτον: τη ενυδρειο ειναι;; (εξοπλισμος)

Δευτερων: τη θελεις να το κανεις;; (ψαρια, φυτα)

Τριτων: ποσα θελεις να ριξεις;; (μιλαμε για ευρω και παντα με σωστες λυσης και οσον τον δυνατον ανεξοδες)

Τεταρτων ερχεσαι το Σαββατο 08-12-2012 στο καφε ολυμπικο κατα τις 6 το απογευμα, μας γνωριζεις ολους προσωπικα, λυνεις ολες σου τις αποριες και απολαμβανεις τον καφε σου κι φυσηκα την ψαροσυζητησει!!!!

Θελεις τπτ αλλο;;;Δεν νομιζω!!!

Στο απολυτο Ελλινικο ενυδρειακο πορταλ τα εχεις ολα!!

Aquazone.gr

Αυτο που ζηταγες!!

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εισαι εδω δεν χρειαζεσαι κανεναν....

Απλα πραγματα!!!

Πρωτον: τη ενυδρειο ειναι;; (εξοπλισμος)

Δευτερων: τη θελεις να το κανεις;; (ψαρια, φυτα)

Τριτων: ποσα θελεις να ριξεις;; (μιλαμε για ευρω και παντα με σωστες λυσης και οσον τον δυνατον ανεξοδες)

Τεταρτων ερχεσαι το Σαββατο 08-12-2012 στο καφε ολυμπικο κατα τις 6 το απογευμα, μας γνωριζεις ολους προσωπικα, λυνεις ολες σου τις αποριες και απολαμβανεις τον καφε σου κι φυσηκα την ψαροσυζητησει!!!!

Θελεις τπτ αλλο;;;Δεν νομιζω!!!

Στο απολυτο Ελλινικο ενυδρειακο πορταλ τα εχεις ολα!!

Aquazone.gr

Αυτο που ζηταγες!!

φίλε μου, εσύ το χεις πολύ τελικά για διαφημιστής :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...