Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης 9/12/2012


Aiolos

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να φέρει ένα τεστ μαγνησίου να μετρήσουμε το νερό μου γιατί βλέπω κάτι περίεργο με το δικό μου? Σε άδειο ενυδρείο μέσα σε 6 μέρες μου δείχνει ότι έχει πέσει από το 1300 στο 1240..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Δεν ειναι αδειο.Εχεις βραχο μεσα

Δηλ άμα στοκαρω τι θα γίνει?? Περίεργο μου φαίνεται, να τραβάει τόσο πολύ ο βράχος??

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τοσο μεγαλη καταναλωση ρε μην τρελενεσαι.Οταν στοκαρεις ε;;;:D

Εγω μετρουσα μαγνησιο 1400.Μολις εβαλα τα φραγκακια sps στις δεκα μερες περιπου,γιατι βαριομουν να μετρησω νωριτερα οπως επρεπε,μετρησα μαγνησιο 1160.Και τωρα ειμαι στην τσιτα καθημερινα :D

Link to comment
Share on other sites

Οκ για να το λες εσύ Στράτο .. άρα να υποθέσω ότι ρουφάει ο βράχος? Βλέπω να κοκκινίζει βασικά ακόμα παραπάνω..ίσως να φταίει κ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εδω έχει 25cm χιόνι και ρύχνει... ξενινάω σε λίγο και υπολογίζω να είμαι στο καφέ σε 3 ώρες... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Καλή διαδρομή.... φέρε και λίγο χιόνι να δούμε πως είναι !!! χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Eχω 1 λιτρο αντιφωσφορο της waterwaves σφραγισμενο αν καποιος τον θελει στην κανονικη τιμη του 19€ (χωρις τα μεταφορικα δηλ) ας στειλει πμ να τον φερω μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο το κρύο και τα χιόνια που μας έφερε ο lignistis από τη Φλώρινα, η παρέα ήταν πολύ ζεστή και πάνω απ όλα φιλική...

(αα παίξαμε και χιονοπόλεμο μέσα στο καφέ)

7.jpg

6.jpg

5.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Και αφού ήπιαμε τους καφέδες και τις μπύρες, πιάσαμε τις μετρήσεις με τα διαθλασίμετρα !!!

(τα αποτελέσματα εδώ http://www.aquazone....showtopic=80880)

e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν.επιστροφη σπιτι και 21 μεσα και -2 εξω....κανα κρασακι τωρα και ζεστουλα

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν, μέχρι την επόμενη φορά!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλά περάσαμε,γνωρισα και τον Σάκη(Κουμαν) με τα υπέροχα ψάρια του,περιμένω την επόμενη

Link to comment
Share on other sites

ολα μια χαρα! πολλα ατομα οπως παντα αλλα πολυ αλμυρα παλι βρε παιδι μ!!!!

gregog7 και γω χαρικα!!! τα λεμε την επομενη φορα!

Link to comment
Share on other sites

Άντε και του χρόνου παίδες !!!

Link to comment
Share on other sites

Clooyn εγώ σου είχα και μια ακρόπορα στην άκρη...αλλά δεν στο είπα για να μην σε βγάζω απο το σπίτι...

μια χαρά όπως πάντα..

.Ευχαριστούμε και τον Κωστή(Azores) που μας τίμησε με την παρουσία του αλλά τον Lingistis που μας έφερε χιόνι απο την Φλώρινα...

Αλλά για να τα πούμε όλα....προς το τέλος της συνάντησης το La Scala γέμισε με αιθέριες υπάρξεις και μιλάμε για πολλά κομμάτια...χάσατε όσοι δεν ήρθατε...

Θέλω να ευχαριστήσω τον Θωμά για την ρίκο..και τον Γρήγορο για το κλαδεματάκι...

:bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ευχαριστώ τον grigoro για την αλγη! Μια χαρά ήταν κ σήμερα αν και κάποιοι προσπάθησαν να μου βγάλουν το sybon ότι θέλει καλιμπραρισμα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

.................... αν και κάποιοι προσπάθησαν να μου βγάλουν το sybon ότι θέλει καλιμπραρισμα.. ;)

Καλά βρε τόση μετάφραση έκανες... το είδες και μόνος σου άλλωστε ότι είχε διαφορά.... τι άλλο θες?

Συνέχισε να μετράς λάθος αλατότητα και λάθος σε ποσοστά Ca / Mg... αμάν πια !!!

χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα αμάν αμάν!! Όλοι να κατηγορησετε το sybon.. οκ θα φτιάχνω αλατοτητα 1 βαθμό μεγαλύτερη κ θα είμαι οκ...

Link to comment
Share on other sites

μην ασχολησαι μαζι τους γαβρονικ...και εγω sybon εχω.....

Link to comment
Share on other sites

μην ασχολησαι μαζι τους γαβρονικ...και εγω sybon εχω.....

ε και... και εσύ λάθος θα μετράς !!! χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει περιπτωση.ο παπας στο βατικανο στηριζεται πανω μου.εντελως αλαθητος μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

άμα σ αρχίσω θα σου πω !!! (ξέρεις εσύ για τα "ποτέ μη λες ποτέ") χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...